Reklama:

Šnek Race 2020 - pozvánka

3.457 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

A máme tu další ročník Šnek Race, ve kterém na Vás čeká během závodního víkendu 27. - 28. června trojice závodů, a to i jeden noční. Šneci nezapomínají na ty nejmenší, a tak se kromě dospěláckých kategorií na start postaví i ty dětské. V malebném městečku Chřibská se závodníci mohou těšit na tradiční, ale i netradiční překážky, na kterých si organizátoři dali hodně záležet. V minulém ročníku jsme se projeli na kolobrndách, lezli jsme na bagry a nosili pěkně tučné pytle. Bude to i letos? Nechme se překvapit!

Závod bude dlouhý minimálně 5 km, na kterých bude třeba překonat minimálně 15 překážek. Některé budou povinné (např. plazení, nošení břemene a podobně), jiné povinné nebudou. Každý závodník se překážky musí alespoň dotknout, ale její nezdolání nebude znamenat konec závodu. Následovat bude "trest" v podobě tzv. angličáků, nebo trestný okruh. Závod povede krásnou přírodou v okolí Chřibských vodopádů a je určen jak pro vrcholové sportovce, tak pro lidi, kteří si tento čím dál oblíbenější sport chtějí vyzkoušet poprvé. Pro děti je připraven dětský závod a letos jsme měli i premiérovou noční trať.

Šnek Race se každoročně koná na koupališti ve městě Chřibská. Parkovací místa jsou zajištěna na náměstí (cca 500 m daleko od místa konání). Na městském úřadě bude zároveň i kancelář pro registraci a prezenci závodu.

Pro všechny závodníky nočního a nedělního překážkového závodu jsou připravené náramkové krokoměry. Na oba závody zbývá posledních pár desítek volných míst, tak už na nic nečekejte. Registrovat se můžete na stránkách sport-base.cz.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.Šnek Race 2019 - videoLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLazar Angelov: Bral anabolické steroi...
moab (09:28) • Proč by to dělal? S vysokou pravděpodobností by končil v poli poražených, což by jeho b...
magazínJak se stát závodníkem v powerlifting...
Palec077 (07:23) • `Vykoná dřep s takovou hloubkou, kdy je střed kyčelního kloubu níže než vrchol kolene,...
magazínLazar Angelov: Bral anabolické steroi...
Arnold Strong (23:14) • A proc Angel nezavodil v nejake kategorii ?kvuli zdraví?
magazínJ&M podcast: Jak se bude letos dařit českým kulturistům?
Mikuc (10:44) • Díky za info. Půl hodinka bez komentu proběhlé soutěže je akorát.) Uvidíme, co sezóna p...
magazínNedožité sedmdesátiny legendy kulturi...
Ronnie (14:27) • Také bych byl moc rád, kdyby kniha vyšla letos, ale bohužel tím, jak je složitá situace...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra