Reklama:

Sedm profesionálů 9 týdnů
před Wings of Strength Tampa Pro

7.990 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Ačkoliv na Floridě v těchto dnech stále přibývá pacientů s nemocí COVID-19 a aktuálně zde hygienici evidují přes 44.000 nemocných, závodníci i pořadatelé počítají s tím, že zde v polovině prázdnin bude taková situace, že nic nebude bránit tomu, aby se tu mohl odehrát další ročník profesionální soutěže v kulturistice a fitness Wings of Strength Tampa Pro. Do konání závodů v tuto chvíli zbývá devět týdnů a profíci, kteří k nim plánují nastoupit, se tak již nacházejí v plné předsoutěžní fázi přípravy. Jak se daří ladit formu hned sedmi z nich, se Vám pokusíme přiblížit v našem dnešním článku.

Hunter Labrada

Zřejmě žádný kulturista, o němž víme, že se chystá závodit právě na soutěži v Tampě, v současnosti nepoutá takovou pozornost jako profesionální nováček Hunter Labrada. Jsou k tomu přitom rovnou dva důvody. Jednak se jedná o syna legendárního dvojnásobného stříbrného medailisty Mr. Olympia Leeho Labrady a jednak Hunter na snímcích z přípravy vypadá opravdu velmi dobře. Výjimkou nejsou ani následující fotografie, které jej zachycují při včerejší kontrole formy. Přibližně 175 cm vysoký borec si přitom pochvaluje, že se mu zatím daří růst do soutěže, a zatímco minulý týden nalačno vážil 119 kg, aktuálně mu displej váhy rovněž na prázdný žaludek ukazuje 120,5 kilogramu. Současnou formu Hunterovi z jeho zkušenějších kolegů pochválili třeba James "Flex" Lewis, Juan Morel nebo Patrick Moore, přičemž ten poslední mu zároveň předpovídá pekelně vydařený profesionální debut!

Hunter Labrada 9 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Matt Kouba

Hunter Labrada samozřejmě mezi profíky bude závodit v pro mnohé královské kategorii open a v Tampě se v ní setká například i s Mattem Koubou. Matt se stejně jako řada dalších kulturistů živí jako osobní trenér, když na jeho rady v přípravě spoléhá třeba i začínající profík Nathan Epler. Zdá se přitom, že samotnému Koubovi je největším kritikem jeho manželka, která mu při pořizování následujících fotografií údajně kulantně naznačila, že by potřeboval mít na tuto fázi přípravy už lépe vyrýsovaný zadek. Že Matt, který v posledních devíti týdnech musel kvůli zavřené posilovně trénovat ve sklepě, bude na zlepšení formy usilovně pracovat, se rozumí samo sebou. Dobře si totiž uvědomuje, že nikdy nebude patřit k nejmohutnějším kulturistům na pódium, a tak pro něj klíčem ke slušným výsledkům jsou zejména vzpomínané vyrýsování a optimální finální dotaženost.

Matt Kouba 9 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Joe Mackey

Dalším těžkotonážníkem, kterého bychom na pódiu Wings of Strength Tampa Pro po boku Huntera, Matta, ale třeba i Milana Šádka měli vidět, je Američan Joe Mackey. Joe se v ostré přípravě na nadcházející floridskou profesionální show nachází asi dva týdny a pochvaluje si, že jeho tělo tento režim zatím doslova miluje. Nadcházejících devět týdnů, které jej od účasti na závodech dělí, i proto bere jako něco, na co se opravdu těší.

Joe Mackey 9 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Jason Lowe

Zatímco všichni tři profíci, kterým jsme dnes zatím věnovali pozornost, mají o tom, v jaké kategorii k floridskému klání nastoupí, jasno, o Jasonu Loweovi to neplatí. Závodník, jenž se mezi profíky dosud startoval v classic physique, poslechl své tělo a nechal jej dále růst. Tím dal classic physique pravděpodobně definitivně vale, ale až nadcházející týdny rozhodnou o tom, zda k Wings of Strength Tampa Pro 2020 nastoupí v kulturistice mužů do 212 liber (96,2 kg), anebo rovnou mezi těžkotonážníky. Soutěžní hmotnost anebo kategorie do které se vejde, přitom pro Jasona nepředstavuje nic, na co by se vysloveně soustředil. Rozhodující pro něj bude na pódium přinést co nejlepší formu. V současnosti tento 173 cm vysoký borec váží 106 kg.

Jason Lowe 9 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Santi Aragon

Dalším účastníkem soutěže, u kterého možná až do poslední chvíle nebude jasné, v jaké kategorii jej v Tampě uvidíme, je Santi Aragon. Santi mezi profíky vytrvale pendluje mezi classic physique a kulturistikou do 212 liber, přičemž platí, že se mu v obou disciplínách celkem daří. V současnosti při výšce 165 cm váží 87,5 kg, hmotnostní limit classic physique pro něj činí 81,5 kg.

Santi Aragon 9 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Rixo Tapia

Kdo má naopak o tom, v jaké kategorii k letošnímu Wings of Strength Tampa Pro nastoupí, zcela jasno, je venezuelský veterán Rixo Tapia. Borec, který se na závody stejně jako Hunter Labrada připravuje pod vedením trenéra Andrewa Vua, je doma ve dvěstědvanáctce, do jejíhož limitu mu ovšem v současnosti zbývá ještě nějaký ten kilogram shodit. To by aktuálně 102,5 kg vážící Rixio nejraději udělal tak, aby tím nikterak neutrpěla iluze mohutnosti, kterou je v současnosti schopen budit.

Rixo Tapia 9 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020

Adam Young

V kulturistice mužů do 212 liber chce v Tampě závodit i Adam Young. Svěřenec trenéra Davida Kalicka letos v přípravě zvolil jiný přístup, když se celý rok snažil držet ve formě, což jej nenutí k dietě přistupovat tak drasticky jako v minulosti. I díky tomu si Adam pochvaluje, že je devět neděl před závody spokojený s hmotností, připraveností i plností svých svalů. Zda tohle všechno povede k tomu, že Young za devět týdnů vylepší své dosavadní výsledkové maximum mezi profíky, kterým pro něj je pátá příčka z předloňského Wings of Strength Chicago, se ale samozřejmě teprve uvidí.

Adam Young 9 týdnů před Wings of Strength Tampa Pro 2020


Foto:
www.instagram.com/hunterlabrada
www.instagram.com/mattkouba
www.instagram.com/jmackey33_ifbbpro
www.instagram.com/ifbb_broku
www.instagram.com/ifbb_santi
www.instagram.com/rixiot
www.instagram.com/adamyoungbodybuilding


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

01.06.20:22tunerking - Lee Labrada se mi líbil víc, byl úžasný. Tvary, estetika,p..
31.05.23:28th.0th - Na rovinu: jeho nohy jsou hrozné a na soutěžích nikdy, nik..
31.05.21:37LeToucan - Hunter neskutečný. Nohy Adama Younga vypadají jako by pat..+2
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra