Reklama:

Najdi a vyhraj! (22/2020)

4.625 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Nakonec všechna ta opatření kvůli pandemii nějaký smysl měla, alespoň pro mě tedy. Vzhledem k tomu, že fitko mám de facto za barákem a teploty se drží už dlouho relativně vysoko nad nulou, nebylo pro mě uzavření šaten prakticky žádný problém. Ve skutečnosti jsem si uvědomil, když se zase v pondělí všechno vrátilo do starých kolejí, že šatnu nepotřebuji vůbec a vzhledem k tomu, že se stejně sprchuji až doma, mě další převlékání ve fitku a skládání věcí do skříňky jenom zbytečně zdržuje. Že mě to dřív nenapadlo samotného! Stálo tohle moje osobní zjištění a úspora asi tak 5 minut času za dobře dvouměsíční paralýzu ekonomiky v celé zemi? Pravděpodobně ne..

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží spalovač Thermo Virus (60 kapslí) od společnosti Czech Virus. Thermo Virus nabízí originální kombinaci látek pro podporu kontroly tělesné hmotnosti a metabolismu tuků. Obsahuje 12 účinných látek pro synergický efekt. Téměř 1200 mg aktivních látek v jedné dávce pro ideální efekt!


Jaké je heslo horolezce, trenéra a rekordmana Jana Kareše?

Najdi a vyhraj! (22/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jaké je heslo horolezce, trenéra a rekordmana Jana Kareše?
"Miluju špízy."
"Všechno je easy."
"Nesnáším kvízy."
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 28. 05. 2020 v 08:00 a končí 04. 06. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (21/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jakou hodnotu má světový rekord v Log Liftu Zydrunase Savickase. Správná odpověď zní: 228 kg.

Vylosováni byli a dva předtréninkové anabolizéry - Shaaboom Pump (385 g) + Shaaboom Pump Shot (120 ml) z dílny Kevin Levrone Signature Series obdrží:

  • Václav Weinfurt - bejby.1992@...cz
  • Jan Sosna - sosna88@...cz
  • Marie Poslušná - poslusn@...com

Gratulujeme!

Náš čtenář Pavel nám poslal fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 4. června. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 3 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra