Reklama:

Najdi a vyhraj! (21/2020)

6.271 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Všechno má svoje výhody a nevýhody a stejně tak i aktuální opatření, kterými je podmíněn provoz fitek. Je to samozřejmě opruz, na druhou stranu jste si možná v posilovně všimli, že Váš úchop je teď silnější než kdy dřív. Vězte, že díky opakovanému používání dezinfekce je vybavení jako nové a ruce nás všech se vysušily a odmastily do té míry, že se změnily ve dva vrásčité svěráky se stiskem, jako mají islandští trpaslíci, kteří kdysi pradávno vykovali první dva olympijské kotouče. Tahle odmašťovací praktika přitom není jen nějaký výmysl, například deadliftový sumo bůh Marek Zych, známý též jako "Folha", tohle před tréninkovou seancí praktikoval už dávno předtím, než se netopýři spřátelili s luskouny do té míry, že z toho vzešel nechvalně známý koronavirus. Učme se od těch nejlepších - dobře přeleštěná tyč Vám z ruky jen tak nevyklouzne.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží dva předtréninkové anabolizéry - Shaaboom Pump (385 g) + Shaaboom Pump Shot (120 ml) z dílny Kevin Levrone Signature Series. Shaaboom Pump je moderní a ucelený předtréninkový výrobek, navržený ke stimulaci organismu a k maximalizaci efektu "svalové pumpy". Shaaboom Pump Shot je dokonalým řešením pro užívání před tréninkem i po celý den. Každá láhev přináší 14 g vědecky propracované směsi aktivních látek, bez přídavku kreatinu a nepotřebných sacharidů.


Jakou hodnotu má světový rekord v Log Liftu Zydrunase Savickase?

Najdi a vyhraj! (21/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jakou hodnotu má světový rekord v Log Liftu Zydrunase Savickase?
228 kg
230 kg
232 kg
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 21. 05. 2020 v 08:00 a končí 28. 05. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (20/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kde se narodil kulturista Alois Pek. Správná odpověď zní: Domažlice.

Vylosováni byli a 250 g práškového Vitaminu C a 10x Carnitine Bar (32 g) od společnosti ATP Nutrition obdrží:

  • František Čadek - cadek.frantisek@...cz
  • Hana Richterová - node55gg222loho77@...com
  • Emanuel Prais - emi13@...cz

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 28. května. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie