Reklama:

Jak vypadal první Gladiator Race Comeback?

1.563 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

[Tisková zpráva] Gladiator Race jako první sportovní série v ČR po uvolnění restrikcí způsobených koronavirem uspořádal závod, kterého se zúčastnilo cca 50 závodníků, ti vybíhali na trať s minutovým rozestupem. Závod, který se uskutečnil u Stříbrného rybníku v zázemí nově vybudovaného OCR hřiště, měřil 4 km a závodníci pro jeho úspěšné absolvování museli uběhnout více než 4 km a překonat 26 překážek, mezi nimiž nechybělo ani brodění vodou, nošení břemen či ručkování. V případě nesplnění překážky následoval tzv. handicap v podobě dvaceti angličáků.

Závod, který se uskutečnil ve středu 13. května 2020 od 17:30, byl prvním závodem ze série Gladiator Race Comeback. Další závod se koná v sobotu 16. května a poté každou středu a sobotu až do července. "Jsem moc rád, že se závod podařilo uspořádat. Velkou zásluhu na tom všem má ředitel Městských lesů Hradec Králové, a.s., pan Ing. Milan Zerzán, díky jehož spolupráci jsme mohli vybudovat Gladiator Race Arenu a vše uspořádat!" řekl po skončení závodu Roman Šinkovský.

Pořadatelé dodrželi všechna nařízení vlády ČR, a tak si závodníci na trati nesměli mezi sebou pomáhat, což je za normálních okolností v překážkových závodech běžné. Před startem si museli vydezinfikovat ruce a na místě byla přítomna i dezinfekční četa, která dezinfikovala překážky.

Nejrychlejšími závodníky v mužské kategorii byli Roman Maliha, Vladimír Klein a Michael Moravec. V ženské kategorii byly nejrychlejší Lucie Tillová, Adéla Červená a Simona Turečková.

Organizátoři očekávají v dalších termínech naplnění kapacity 90 závodníků, proto doporučují zaregistrovat se do závodu co nejdříve.

OCR hřiště Gladiator Race Arena na "Stříbrňáku" je otevřeno celý týden pro trénování překážek jak pro děti, tak pro dospělé, je však nutná předchozí rezervace.


Foto: Petr Šedivý


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSvět kulturistiky zasáhla naprosto šo...
Zodiak411 (11:55) • Mluvil o tom i jeho kamarád, který říkal, že Luke se s tím problémem potýkal už dlouhou...
magazínSvět kulturistiky zasáhla naprosto šo...
70mMyW!53 (18:27) • Typek mel ocividne tezke deprese-lze to rozpoznat ze jeho vyrazu a oci v jednom z posle...
magazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
70mMyW!53 (12:24) • jo tak ten pud sebezachovy je asi podstatny, podobne sem to mel i na pervitinu a ja se...
magazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
PavelV (20:14) • Já bych si nikdy nedovolil tvrdit, že jsou AS zdravé, nebo že nemají negativní vliv na...
magazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
pivasek (19:42) • Když už chcete lovit senzace, tak si ověřte fakta a zrovna Honza Smejkal by to měl vědě...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra