Reklama:

Gladiator Race přišel s novým typem závodu, přivítejte Comeback

1.369 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V Hradci Králové u Stříbrného rybníka vznikl pod rukama týmu ze Sportvisio, z.s., a za přispění Městských lesů Hradec Králové, a.s., nový multifunkční prostor pro aktivní odpočinek s názvem Gladiator Race Arena.

Na ploše cca 1000 m2 je zde postaveno OCR hřiště, na kterém se vyřádí vrcholoví sportovci i malé děti. Okolí Stříbrného rybníku navíc přímo vybízí k aktivnímu odpočinku, a tak se toto OCR hřiště stalo v prvních dnech svého provozu hojně navštěvovaným místem nejen závodníků, kteří pravidelně závodí, ale vybít temperament sem přišly i rodiny s dětmi, které se zatím závodů nikdy nezúčastnily.

Strůjci projektu Pavel Cibulka s Romanem Šinkovským spolu s ředitelem Městských lesů Hradec králové, a.s., Ing. Milanem Zerzánem se rozhodli vytvořit OCR hřiště pro všechny věkové i výkonnostní skupiny, které je svým rozsahem a variabilitou ojedinělé nejen v celé ČR, ale i v Evropě. "Byli bychom rádi, kdyby tento prostor nabídl možnost trávení aktivního odpočinku pro všechny návštěvníky, nejen pro nadšence do překážkových závodů, ale zkrátka pro každého," řekl Pavel Cibulka. Aréna bude otevřena každý všední den od 15:00 do 19:00 a o víkendech od 9:00 do 19:00. K návštěvě hřiště je nutná rezervace.

Ideální příležitost k tréninku na OCR využil i reprezentant ČR v OCR Lukáš Novák, který velmi kvitoval příjemné prostředí městských lesů a možnost zapůjčit si v místě koloběžky, in-line brusle i další sportovní vybavení.

Do konce měsíce května zde bude každou středu a sobotu probíhat závod Gladiator Race Comeback pro omezený počet lidí (dle nařízení vlády). Závodníci budou mít možnost vybojovat gladiátorské medaile a výsledky závodu budou účastníkům zaslány elektronicky. Gladiator Race tak bude první seriál závodů, který se v "době koronavirové" opět rozběhne. Gladiator Race Comeback je závod na 4+ km s 20+ překážkami a série začíná již 13. května! On-line registrace končí vždy den před závodem.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 31 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSvět kulturistiky zasáhla naprosto šo...
Zodiak411 (11:55) • Mluvil o tom i jeho kamarád, který říkal, že Luke se s tím problémem potýkal už dlouhou...
magazínSvět kulturistiky zasáhla naprosto šo...
70mMyW!53 (18:27) • Typek mel ocividne tezke deprese-lze to rozpoznat ze jeho vyrazu a oci v jednom z posle...
magazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
70mMyW!53 (12:24) • jo tak ten pud sebezachovy je asi podstatny, podobne sem to mel i na pervitinu a ja se...
magazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
PavelV (20:14) • Já bych si nikdy nedovolil tvrdit, že jsou AS zdravé, nebo že nemají negativní vliv na...
magazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
pivasek (19:42) • Když už chcete lovit senzace, tak si ověřte fakta a zrovna Honza Smejkal by to měl vědě...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra