Reklama:

Najdi a vyhraj! (19/2020)

4.297 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Každá doba má svůj způsob řešení sporů mezi dvěma muži. Kdysi se scházeli nad ránem za městskými hradbami, aby se vzájemně prošpikovali kordy, později se snažili vylepšit sokovu tělesnou schránku kulí vypálenou z pistole a dnes je v módě na první pohled primitivnější, ale přece jen civilizovanější sportovní zápas v kleci či ringu. A protože lidé se vždycky rádi podívají, jak se dva chlapi snaží dát si do huby, je to i poměrně lukrativní byznys. Čím jsou přitom oba borci známější, tím líp. Napřed se mezi sebou řezali všemožní světoví i čeští youtubeři, u nás se o souboj celebrit postarali Rytmus s Marpem a příští rok nás čeká boxerský zápas strongmanů Eddieho Halla a Hafthora Bjornssona, za který má každý z nich shrábnout sedmimístnou dolarovou sumu. Kdy se konečně dočká kulturistika? Co takhle Phil Heath vs. Kai Greene?

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží dvě 1kg balení Peanut Butter smooth od společnosti Big Boy. Tento arašídový krém je vyroben z arašídů prvotřídní kvality původem z Argentiny. Neobsahuje žádné přidané konzervanty, barviva, cukr ani sůl. Jedná se tedy o čistě přírodní produkt plný vitamínů a minerálů, který by ve Vašem jídelníčku rozhodně neměl chybět.


Z jaké země pochází profesionální kulturista Hameed Juma?

Najdi a vyhraj! (19/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Z jaké země pochází profesionální kulturista Hameed Juma?
Kuvajt
Bahrajn
Egypt
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 07. 05. 2020 v 08:00 a končí 14. 05. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (18/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jakou medaili vybojoval Lukáš Krpálek na olympiádě v roce 2016. Správná odpověď zní: zlatou.

Vylosováni byli a spalovač Compress Fever Plus od společnosti Nutrend obdrží:

  • Jiří Völfel - velflino@...cz
  • Martin Kruček - krucek.m@...cz
  • Františka Sobotová - frantiska.sobotova@...com

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 14. května. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra