Reklama:

Najdi a vyhraj! (18/2020)

3.975 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Lidé někdy doplňkům stravy přisuzují skoro až magickou moc. Jeden známý nedávno uvažoval, že by poprvé v životě vyzkoušel tribulus, znepokojilo ho ale rozdělení kapslí do dvou dávek - ráno a večer. "A fakt to můžu dávat večer, když je to takovej matroš? Spím někdy bez manželky, tak abych pak nebyl vzhůru celou noc," ptal se s vážnou tváří. Jak je vidět, texty v e-shopu, které hovoří o tom, že tribulus může mít pozitivní vliv na zvýšení libida, bude možná vhodné doplnit o ubezpečení, že dvě kapsle Vás pravděpodobně nepromění v běsnícího nadsamce, který bude uprostřed noci jako smyslu zbavený vyrážet do ulic, aby našel oběť, která umožní alespoň na chvilku klidně spočinout. Řekněme si to upřímně, zase TAKOVEJ matroš to není. :-)

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží spalovač Compress Fever Plus od společnosti Nutrend. Směs účinných látek použitých v tomto produktu zaručuje mimořádný efekt. Zcela revoluční složení a synergické působení obsažených látek. Použití Compress Fever Plus nemusí být spojeno přímo s fyzickou aktivitou, je vhodný i pro dny bez fyzické aktivity a je též vhodný pro zaneprázdněné nebo méně sportující jedince.


Jakou medaili vybojoval judista Lukáš Krpálek v roce 2016
na olympiádě v Riu de Janeiru?

Najdi a vyhraj! (18/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jakou medaili vybojoval Lukáš Krpálek na olympiádě v roce 2016?
bronzovou
stříbrnou
zlatou
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 30. 04. 2020 v 08:00 a končí 07. 05. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (17/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, ze které země historicky pochází cvičení s kettlebellem. Správná odpověď zní: Rusko.

Vylosováni byli a Health Mix (200 g) od společnosti MaxxWin obdrží:

  • Jiří Hudeček - hanson.777@...cz
  • Ivana Hrušková - ivi.hruskova@...cz
  • Vendula Hrubá - vendulahruba@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Miroslav nám poslal fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 7. května. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra