Reklama:

Zatopte si s Thermo Virem!

2.887 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Fungují "spalovače"? Ano i ne. Pokud někdo čeká, že bude Thermo Virus revoluční a začnete jednoduše hubnout po užití kapsle, musíme Vás zklamat. Alfa a omega hubnutí je kalorický deficit. Ruku v ruce s ním jde samozřejmě trénink, spánek, a pak možná "spalovač". Pokud to však člověk myslí s hubnutím vážně a dodržuje výše zmíněné, tento produkt mu může pomoci s rychlejší optimalizací hmotnosti, zlepší metabolismus tuků a pochopitelně dodá i více energie, když ji nejvíce potřebuje. Pro maximální účinek doporučujeme kombinovat s produktem LeanGard, který je bez stimulantů a je ideální i na noc.

Thermo Virus neslouží a nebyl vytvořen pro úplné začátečníky. Důvod je jednoduchý, začátečník žádný spalovač nepotřebuje, protože zpravidla nedodržuje ani správný jídelníček. Produkt je vhodný pro pokročilé až profesionální sportovce, kteří si mohou v dietě pomoci ve zlepšené výdrži a energii, lepší náladě a snížení tělesné hmotnosti - do maximální míry, jak je jen legálním spalovačem možné. Při tvorbě produktu jsme jednotlivé látky i celou filozofii konzultovali s profesionální závodnicí Lenkou Myslivcovou, která má letité zkušenosti, a mohli jsme tím pádem spojit naše zkušenosti jako nejoriginálnějších tvůrců suplementů v ČR a její praktické zkušenosti.

Thermo Virus v kostce

  • Nabízí originální kombinaci látek pro podporu kontroly tělesné hmotnosti a metabolismu tuků.
  • Obsahuje 12 účinných látek (11 přírodního původu + bezvodý kofein) pro synergický efekt.
  • Téměř 1200 mg aktivních látek v jedné dávce pro ideální efekt včetně ForsLean® (s 10 % forskolinu) a dalších standardizovaných extraktů.
  • Samozřejmostí je přidaný BioPerine® pro zlepšenou absorpci ostatních látek.
  • Nabízí jako jeden z mála "fat burnerů" kapsli DRcaps® - veganské kapsle se zpožděným uvolněním (eliminuje hned několik problémů klasických "spalovačů").Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 28 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra