Reklama:

Najdi a vyhraj! (16/2020)

3.173 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Není to tak dlouho, co jste si u nás mohli pustit jedno z mnoha videí Hafthora Bjornssona na jeho cestě za novým rekordem. Thor se rozhodl, že využije soutěžního vakua a zužitkuje svoji aktuální silovou formu pokořením rekordu na mrtvole Eddieho Halla o 1 kilogram. Chystá se to udělat "u sebe doma" v posilovně, přičemž na rekord by měl mimo jiné dohlédnout Magnus Ver Magnusson. Jestli si myslíte, že se to Eddiemu moc nelíbí, tak hádáte dobře. Eddie se do Thora pustil na svém Instagramu a celé to rozvířilo debatu o tom, jestli případný Thorův rekord bude s tím Eddieho srovnatelný, a tím pádem legitimní. Spousta lidí, včetně například Jirky Tkadlčíka, si myslí, že ne, protože střihnout si rekord u sebe ve fitku se může jevit jako snazší než podat výkon před obrovským publikem v rámci soutěže. Na druhou stranu, může vůbec někdy nastat situace, aby byly podmínky opravdu ve všech směrech dokonale stejné?

Jak to vidíte Vy?

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží knihu Každý krok se počítá z nakladatelství CPress. Kniha popisuje sedm jednoduchých principů správné chůze (věděli jste třeba, že máte uvolnit čelist?) a také nejefektivnější cviky, kterými si na procházce nebo doma procvičíte klouby a páteř. Díky správné chůzi bude Vaše tělo dostávat už jen pozitivní impulzy a pohyb Vás začne bavit.


Jaké místo obsadila Margita Zámolová na Arnold Classic 2020?

Najdi a vyhraj! (16/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jaké místo obsadila Margita Zámolová na Arnold Classic 2020?
1. místo
2. místo
3. místo
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 16. 04. 2020 v 08:00 a končí 23. 04. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (15/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, který Mr. Olympia půjčil Slávkovi Vinogradovi na soutěži plavky. Správná odpověď zní: Shawn Rhoden.

Vylosováni byli a 8 proteinových tyčinek (55 g) od společnosti Barebells obdrží:

  • David Sklenák - sklenak5@...com
  • Jaroslava Bujáčková - j.bujackova@...cz
  • Ondřej Vaňkát - onvankat@...com

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 23. dubna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra