Reklama:

Tutoriál: Jak ušít fitness roušku

27.837 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Motivace

Společenským tématem posledních týdnů jsou samozřejmě roušky. Jejich nedostatek řeší lidé hlavně svépomocí. Všichni nyní šijí a každý přitom chce, aby právě jeho rouška kromě funkčnosti taky co nejlépe vypadala. Mezi osobnostmi našeho veřejného života jste si jistě všimli několika stylových roušek, které udávají módní trendy. Pan premiér Babiš nasadil vysokou laťku díky originální roušce s českou vlajkou, ovšem skutečným módním guru je pan ministr zdravotnictví Vojtěch, který své roušky vybírá tak, aby mu ladily k obleku. I v časech krize je totiž důležité dbát na módu. Tady se totiž odděluje zrno od plev! Takže pokud nechcete vypadat jako ta paní z Nuslí, co po městě chodí s polštářem přidrátovaným za ušima, je tady pro Vás náš nový seriál tutoriálů!

Dnešní díl bude určený především závodnicím v bikiny fitness, které vždy dbají na svůj půvab a šmrnc! V tomto návodu, plném názorných fotografií, se dozvíte, jak můžete jednoduše přešít Vaše pózovací plavky na originální fitness roušku!

Ideálním výchozím materiálem pro nás bude horní díl Vašich pózovacích plavek. Proč právě plavek? Jednak mají totiž plavky naprosto ideální anatomický tvar a zadruhé se v období nouze hodí každý materiál. Navíc si přiznejme, že aktuálně si nejspíš stejně nějaký čas nezazávodíte. A proto se nebojte obětovat Vaše nejkrásnější plavky! My jsme pro tento účel zvolili oblíbený model z dílny profesionální návrhářky Evy Budiny.

Upozornění: Nejprve důrazně doporučujeme odstranit vycpávky, jinak se při nošení udusíte!

Krok 1: Ostrými nůžkami rozstřihněte plavky na samostatné košíčky. Odstřihněte také šňůrky, ale nevyhazujte je. Ještě se nám budou hodit!

Krok 2: Zastřihněte košíček do požadovaného tvaru.

Krok 3: Počínejte si opatrně, ať se při šití nezraníte!

Krok 4: Přišitím ramínek Vám vzniknou praktická poutka!

Krok 5: Je to snadné a zábavné! Bikiny fitness plavky jsou jako materiál na roušku ideální, protože jejich třpytivé kamínky mají schopnost filtrovat vzduch svými ostrými hranami.

Krok 6: Nezbývá než roušku vyzkoušet. Sedí Vám dobře?

Krok 7: Vaše vlastní bikiny rouška je hotová!

A je to! Tak vidíte, nebylo to vůbec náročné! S touto elegantní rouškou jistě v ulicích zazáříte! Velmi sluší i pánům!

Doufáme, že Vás náš návod zaujal! V příštím dílu už se budeme věnovat kulturistům. Dozvíte se, jak ušít roušku z Vašich starých pózovacích plavek! Postup to bude opět jednoduchý, a proto pro kulturisty ideální. Výsledná rouška je navíc velice slušivá! Pokud se při tvorbě Vašich roušek inspirujete našimi střihy, neváhejte nasdílet fotku na sociální sítě a označit nás!

Sportu a módě zdar!


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

02.04.09:22radino - :-D
01.04.13:27eSko - Dle ochlupení rukou bych tipoval, že krok č. 4 zabere úpln..+2
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJan Kareš - kulturistika na hrazdách
Turakam (21:27) • Kareša mám rád, ale na videe skôr len vypočuť, lebo sa naň dívalo veľmi ťažko, kmital t...
magazínJan Kareš - kulturistika na hrazdách
th.0th (14:18) • Asi první video na tomto webu, které jsem skouknul celé bez přeskakování...*79*
magazínJak to bude s letošním EVLS Prague Pr...
hary97 (00:16) • Já bych v tom neviděl problém. Stačí, když budou závodníci v rouškách a dodržovat 2m ro...
magazínTréninkový videolog: Věra Mikulcová (...
reveira (18:30) • Zdravím Věrku a přeji ať se daří ve všem co dělá,a že toho není málo,jinak nohy pěkný,i...
magazínTréninkový videolog: Věra Mikulcová (...
Paulie02 (14:51) • Je to dříč!!! ...jen se narodila ve špatném těle...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra