Reklama:
VEGAN protein 2+1 ZDARMA!
Vyberte si 3 balení, každé v jiné příchuti! Více zde.

Najdi a vyhraj! (13/2020)

5.725 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Když jsem začal před lety cvičit, bylo to doma. Mamka měla ve skříni jednokilové činky, taťka měl tříkilové a já si k tomu pořídil nakládací desetikilové. Jako bonus jsem objevil prehistorický model "kolečka na břicho" a ukázalo se, že můžu dělat shyby, když se zavěsím zespodu na schody. Protože jsem se brzy přesunul do veřejné posilovny, domácí vybavení už jsem dál nerozšiřoval.

Přesně s touhle výbavou tím pádem cvičím i teď, když se posilovny uzavřely kvůli pandemii. Na silový trénink to zrovna není, a tak se můžu zaměřit leda tak na malé partie. V létě budu mít nejspíš nejbrutálnější zadní ramena široko daleko.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Bestier Tribulus (60 cps) a stimulant Bestier (10 cps) od společnosti Alavis Maxima. Bestier Tribulus obsahuje vysoký obsah steroidního saponinu protodioscinu, který je garancí a určuje kvalitu produktu. Bestier Tribulus a zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci, udržení normální hladiny testosteronu v krvi, ochraně buněk před oxidativním stresem a normální syntéze bílkovin. Stimulant Bestier doporučujeme mužům a ženám při celkové vyčerpanosti a únavě. Dodá dlouhotrvající příval energie hned po ránu nebo během dne při pocitu únavy.


Jaký výškový rozdíl je mezi kulturisty Jamiem Christianem-Johalem
a Shaunem Claridou?

Najdi a vyhraj! (13/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kolik cm na výšku dělí Jamieho Christiana-Johala a Shauna Claridu?
29 cm
39 cm
49 cm
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 26. 03. 2020 v 08:00 a končí 02. 04. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (12/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jak se jmenuje vítěz Mr. Olympia z roku 1982. Správná odpověď zní: Chris Dickerson.

Vylosováni byli a Fat Burner (90 cps) od společnosti My Identity obdrží:

  • Adolf Červenka - a-cervenka@...cz
  • Marcela Vinterová - svec.marcela@...cz
  • Olga Peroutková - nenymegy@...cz

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 2. dubna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra