Reklama:

Foto: čtyři profesionálové v jejich velmi nejisté přípravě na New York Pro

8.845 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Vedení profesionální ligy IFBB Jima Maniona tento týden kvůli probíhající pandemii způsobené novým koronavirem zrušilo či odložilo všechny své soutěže v kulturistice a fitness plánované na území USA do 10. května. Z těch větších klání tak v původních termínech nedojde na St. Louis Pro nebo Indy Pro, New York Pro, u nějž v kalendáři profesionálních show figuruje datum 16. května, by se konat mělo. Otázkou ovšem zůstává, zda i na tradiční newyorské závody vůbec dojde. I kdyby se do poloviny května podařilo dostat onemocnění COVID-19, které nový koronavirus způsobuje, pod kontrolu, není totiž vůbec jisté, že na New York Pro 2020 bude mít kdo závodit. Po celém světě se totiž ve snaze zabránit šíření viru zavírají zařízení, ve kterých by se mohl setkat větší počet osob, posilovny nevyjímaje. To se v současnosti děje už i v některých státech tvořících americkou federaci a zkrátka platí, že většina závodníků rozhodně nemá ideální podmínky pro přípravu. V domácích podmínkách se totiž asi dost dobře na profesionální závody v bodybuildingu nachystat nejde, a tak zůstává otázkou, kdy že se to letos nejenom v Manionově profesionální lize IFBB, ale i v dalších organizacích, nakonec znovu závodit začne. Tak jako tak, ještě tento týden platilo, že se našli kulturisté, kteří v účast na vzpomínaném New York Pro doufali. V jaké formě se přitom nacházeli, Vám napoví následující fotografie.

Hunter Labrada

Hunter Labrada, syn vyhlášeného estéta přelomu 80. a 90. let Leeho Labrady, si newyorskou profesionální show jako absolutní vítěz předloňského NPC Nationals v kulturistice mužů zvolil pro svůj profesionální debut. V přípravě na něj, zdá se, zatím pokračuje, nebo to minimálně ještě toto úterý měl v úmyslu. To totiž na svém instagramovém účtu psal: "IFBB/NPC od nynějška pozastavila všechny profesionální a amatérské soutěže do 10. května. New York Pro je 16. května, takže podle posledních zpráv, které jsem viděl, se moje show stále koná." K tomuto krátkému sdělení Hunter dodal, že jej od soutěže dělí necelých devět týdnů, a přidal dva snímky věnované jeho aktuální formě, na kterých mimochodem vypadá opravdu velmi dobře. Od té doby ovšem i v Texasu, kde žije, došlo k uzavření posiloven (zatím do 3. dubna), a tak je i jeho účast na New York Pro 2020 zase ještě v o trochu větším ohrožení, než byla před třemi dny.

Hunter Labrada 8,5 týdne před plánovaným startem na New York Pro 2020

Joe Mackey

Není pochyb o tom, že pokud by Hunter Labrada musel přípravu na New York Pro ukončit, anebo by současný stav měl jeho formu jakkoliv poznamenat, byla by to opravdu škoda. Devět týdnů před závody byl totiž podle všeho na cestě ke své dosud životní fazóně. Podobně na tom je mezi profíky už zkušenější Joe Mackey, který původně plánoval v New Yorku vstoupit do sezóny. V současnosti už sice přiznává, že si není moc jistý tím, co mu budoucnost přinese, ale říká, že dokud si tu cestu (přípravu) užívá, tak po ní půjde.

Joe Mackey 9 týdnů a 8,5 týdne před plánovaným startem na New York Pro 2020

Lucas Carroll

Stejným způsobem smýšlí i další americký profík Lucas Carroll, který by po New York Pro ještě rád nastoupil i k následnému California Pro. Luke uvedl: "Nejsem si jistý, co se kvůli tomu všemu rozruchu stane s mými plánovanými soutěžemi, ale rozhodli jsme se s trenérem jednat, jako by se planeta měla dál otáčet." Lucas mezi profíky dosud nastoupil pouze k předloňskému Wings of Strength Muscle Vodka Tampa Pro a v New Yorku by si tak měl připsat svůj teprve druhý profesionální start.

Lucas Carroll 8,5 týdne před plánovaným startem na New York Pro 2020

Jonathan Delarosa

Přípravu na New York Pro zatím neměl v úmyslu přerušit ani Jonathan Delarosa, který v posledních měsících trénuje po boku Jamese "Flexe" Lewise a Rafaela Brandaa ve Flexově floridské posilovně The Dragons Lair. V sobotu Jonathan uvedl: "Jdu ve šlépějích svého bráchy Rafaela Brandaa, ať už sezóna přinese cokoliv. Nacházím se devět týdnů před účastí na New York Pro a modlím se, abych stále na tohle pódium mohl přinést to nejlepší. Pokračujeme v práci a my tři amigos (Rafael, Flex a já) slibujeme, že na pódiu letos nabídneme něco speciálního!" Jonathan ve svém krátkém textu narážel na to, že Arnold Classic South America, na kterém koncem dubna plánoval do sezóny vstoupit vzpomínaný Rafael Brandao, už bylo z původního termínu odloženo na později, což Rafael ovšem vzal tak, že má zkrátka jenom o něco víc času na to, aby ještě ladil formu. Že stále chce na New York Pro 2020 závodit, pak Delarosa své fanoušky znovu ujistil v úterý, kdy uvedl, že tato soutěž je tím jediným, co má v těchto dnech na mysli.

Jonathan Delarosa 9 týdnů před plánovaným startem na New York Pro 2020


Foto:
www.instagram.com/hunterlabrada
www.instagram.com/jmackey33_ifbbpro
www.instagram.com/luke_the_hulk
www.instagram.com/ifbbjondelarosa


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPetr Polák a Petr Šidlo - trénink zad...
w3rmer (21:54) • Já určitě nejsem zdravotně oddelany jsem zdravý :) me krevní výsledky jsou úplně v poh...
magazínPetr Polák a Petr Šidlo - trénink zad...
hateitorloveit (21:40) • Jeden oddělanej a druhej co bude brzy taky ... tohle jsou ty smutné případy, co by měly...
magazínZemřel účastník Mr. Olympia 2005 Mich...
Paulie02 (13:40) • Z pohledu kulturistiky to byl závodník, bez kousku sebereflexe. A řekl bych velmi dobrý...
magazínZemřel účastník Mr. Olympia 2005 Mich...
moab (09:01) • Když někdo zneužívá nebezpečné látky, aby se zlepšil, a neuvědomuje si, že problémy ho...
magazínZemřel účastník Mr. Olympia 2005 Mich...
Zodiak411 (07:04) • moab: Na Olympii ho nazvali nejmenším závodníkem, ale s největším břichem.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra