Reklama:

Koronavirus: Gladiator Race v Hradci Králové se přesouvá

1.414 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Přikládáme vyjádření Gladiator Race z jejich Facebooku.

Milí gladiátoři,

vzniklá situace způsobená šířením koronaviru je velmi složitá a nepřehledná, v podstatě se mění téměř každým dnem a každou hodinou. Je již naprosto jasné, že nebudeme moci z důvodů mnoha nařízení Vlády ČR uspořádat některé akce v původních termínech. Nicméně jsme si vědomi, jak dlouho se na závody připravujete, kolik úsilí a energie Vás to stálo a jak moc se na ně těšíte. My, pořadatelé, jsme na tom úplně stejně. Letošní závody připravujeme kontinuálně s naším týmem již více než půl roku, těšíme se na ně, jsou pro nás vyvrcholením naší práce a naší prioritou je všem závazkům dostát a akce uspořádat v náhradních termínech. Samozřejmě víme, že to nebude jednoduché, že se dostaneme do kolize s jinými sportovními událostmi či Vašimi soukromými plány, a proto na vzniklou situaci reagujeme následovně:

Akci GLADIATOR RACE HRADEC KRÁLOVÉ, včetně dětského závodu KIDS GR (původní termín 21. 3. 2020) přesouváme. O novém termínu Vás budeme brzy informovat. Všechny zaplacené registrace se automaticky přesouvají na nový termín, není potřeba dělat žádné kroky. Registrace na tento přeložený závod budou probíhat i nadále za neměnnou cenu. V případě, že se Vám tento termín z jakéhokoli důvodu nehodí, nabízíme Vám dvě varianty:

1. Celou uhrazenou částku (včetně případného pojištění) si budete moci (bez jakýchkoli poplatků a storna) převést sami na jakýkoli jiný závod našeho kalendáře v roce 2020 (platí i na běhy Sportvisio - www.sportvisio.cz). Momentálně pilně pracujeme na systémovém řešení. Budeme Vás co nejdříve informovat.

2. Registraci na přesunutý závod můžete kdykoli po dobu online registrace (bude ukončena v pondělí před konáním akce GR HK v novém termínu) zrušit a přeprodat na jakoukoli jinou osobu. Podrobnosti naleznete zde: (https://gladiatorrace.cz/pravidla-registrace.html, bod 8.)

Akce RMG/GLADIATOR RACE MILOVICE zatím připravujeme v nezměněném formátu. V případě jakýchkoli změn Vás budeme okamžitě informovat.

Zisk sezónní medaile WINTER TRIUMPHALIS (pro děti i dospělé) se přesouvá po absolvování GR HK v novém termínu.

Prosíme nepropadejme všeobecné panice, zoufalství a naštvání na aktuální omezení. Pojďme všichni v tuto chvíli ukázat, že jsme praví GLADIÁTOŘI a že se nevzdáme. Makejte v omezených možnostech i nadále, buďte nám věrní a my slibujeme, že budeme tvrdě pracovat na našem kalendáři tak, abychom Vám přinesli Vaše oblíbené akce v nezměněné podobě!

Za celý Gladiator Race
Roman Šinkovský a Pavel Cibulka


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínPravda o steroidech: Upřímná výpověď...
Arnold Strong (20:46) • Kdopak je ten mistr republiky ktery zemřel na rakovinu?
magazínJan Kareš - kulturistika na hrazdách
Turakam (21:27) • Kareša mám rád, ale na videe skôr len vypočuť, lebo sa naň dívalo veľmi ťažko, kmital t...
magazínJan Kareš - kulturistika na hrazdách
th.0th (14:18) • Asi první video na tomto webu, které jsem skouknul celé bez přeskakování...*79*
magazínJak to bude s letošním EVLS Prague Pr...
hary97 (00:16) • Já bych v tom neviděl problém. Stačí, když budou závodníci v rouškách a dodržovat 2m ro...
magazínTréninkový videolog: Věra Mikulcová (...
reveira (18:30) • Zdravím Věrku a přeji ať se daří ve všem co dělá,a že toho není málo,jinak nohy pěkný,i...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra