Reklama:

Musclecontest Ireland
Pro 2020 odloženo!

2.873 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Z kalendáře soutěží profesionální ligy IFBB Jima Maniona je v těchto dnech kalendář trhací. Kvůli opatřením, která přijímají úřady jednotlivých států ve snaze zmírnit riziko šíření onemocnění COVID-19, z něj mizí jedna soutěž za druhou. V uplynulých hodinách byly z výše uvedených důvodů na později přesunuty či zcela zrušeny soutěže Arnold Classic South America, Arnold Classic Australia a Fitworld Pro. Teď už je jasné i o to, že se v původním termínu neodehraje ani sportovní víkend Musclecontest Ireland, jehož hlavní program byl plánovaný na sobotu 11. dubna.

Zprávu v nočních hodinách zveřejnili pořadatelé na svém instagramovém účtu. Vyplývá z ní přitom, že se neuskuteční jak soutěž profesionálních kulturistů z kategorie do 212 liber (měl na ní závodit třeba i Tomáš Tabačiar), tak ani připojené kvalifikační klání pro přestup do Manionovy profesionální ligy IFBB Musclecontest Ireland Pro Qualifier.

"Kulturistický a fitness průmysl se pyšní svou schopností překonávat nepřekonatelné výzvy. Zároveň ale také s respektem přistupuje ke zdraví a bezpečnosti každého závodníka, trenéra, funkcionáře i fanouška. Z tohoto důvodu musím s ohromným smutkem a velkou lítostí oznámit odložení nadcházejícího Musclecontest Ireland v důsledku nepředvídaného rozšíření nemoci COVID-19. Nejdůležitějším zájmem je v tuto chvíli bezpečnost a pohoda všech. Toto onemocnění nyní přerostlo v pandemii a v daném okamžiku by bylo nezodpovědné o pokračování příprav soutěže byť jenom uvažovat. Byl jsem v neustálém kontaktu s irskou výkonnou radou pro zdraví a bezpečnost a situace se v Irsku bohužel stále vyhrocuje a stejně tomu je i celosvětově. Velmi výrazným faktorem, který přispěl k tomuto rozhodnutí, je zákaz cestování zavedený vládou Spojených států."

"V žádném případě to ale neznamená konec cesty pro Musclecontest Ireland. Máme v plánu přikročit k soutěži v nejbližším možném termínu, jakmile hrozba zmizí a budou zrušena cestovní omezení. Od třetího ročníku naší soutěže si slibujeme, že bude naším dosud nejlepším a největším, a žádný virus to nezastaví. Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným od závodníků, sponzorů, zástupců místa konání až po fanoušky, kteří si zakoupili vstupenky. Vezměte prosím na vědomí, že všechny vstupenky zakoupené do tohoto okamžiku budou platné pro znovu naplánovanou show."

"Pokud by někdo měl nějaké dotazy týkající se jakéhokoli aspektu soutěže, neváhejte mě kontaktovat. Na našich účtech na sociálních sítích budeme neustále přinášet aktuální informace. Chtěl bych vyzvat všechny závodníky a zúčastněné strany, aby je pravidelně sledovali. Jménem Musclecontest Ireland bych ještě jednou rád všem poděkoval za vaši neutuchající podporu a porozumění. Zůstaňte zdraví."

Brian Bullman, Tamer El Guindy & Terrick El Guindy,
pořadatelé a organizátoři Musclecontest Ireland.


Zdroj:
www.instagram.com/musclecontestireland/


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra