Reklama:

Co bude s českými jarními soutěžemi v kulturistice?

6.428 zhlédnutí
 VÍME PRVNÍ 
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru rozhodla dnes vláda České republiky o zákazu akcí, kterých se účastní více jak 100 lidí. Do toho samozřejmě spadají i soutěže v kulturistice a fitness. Ty se sice konají za více než 4 týdny, i tak se jich zákaz reálně může dotknout, protože i kdyby byla rozhodnutí o omezení akcí odvolána, může se tak stát třeba jen 1 - 2 týdny před datem jejich konání a to je na rozhodnutí o konání, či nekonání soutěže, na které se závodníci připravují měsíce a kde posledních několik týdnů drží přesně načasované diety, už pozdě.

Svaz kulturistiky a fitness České republiky tak v současnosti zvažuje několik scénářů o možném přesunu termínů prvních jarních soutěží, tzn. Mistrovství Čech mužů a žen v Lysé nad Labem, Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen v Ostravě a Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters ve Frenštátu pod Radhoštěm. K tomu vydal následující krátkou zprávu:

S ohledem na dnešní rozhodnutí vlády ČR ohledně zákazu akcí s účastí nad 100 lidí řeší SKFČR intenzivně otázku konání jarních soutěží, především pak dubnových klání v Lysé nad Labem, Ostravě a ve Frenštátu pod Radhoštěm. Podrobné informace přineseme co nejdříve, nejpozději však na přelomu týdne.

Je pravděpodobné, že finální rozhodnutí o zmíněných soutěžních kláních padne dříve než ve výše avizovaném termínu. Jakmile budou podrobnosti dostupné, budeme Vás informovat. O změnách v dalších soutěžích, které se konají až v květnu, se prozatím neuvažuje.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLazar Angelov: Bral anabolické steroi...
moab (09:28) • Proč by to dělal? S vysokou pravděpodobností by končil v poli poražených, což by jeho b...
magazínJak se stát závodníkem v powerlifting...
Palec077 (07:23) • `Vykoná dřep s takovou hloubkou, kdy je střed kyčelního kloubu níže než vrchol kolene,...
magazínLazar Angelov: Bral anabolické steroi...
Arnold Strong (23:14) • A proc Angel nezavodil v nejake kategorii ?kvuli zdraví?
magazínJ&M podcast: Jak se bude letos dařit českým kulturistům?
Mikuc (10:44) • Díky za info. Půl hodinka bez komentu proběhlé soutěže je akorát.) Uvidíme, co sezóna p...
magazínNedožité sedmdesátiny legendy kulturi...
Ronnie (14:27) • Také bych byl moc rád, kdyby kniha vyšla letos, ale bohužel tím, jak je složitá situace...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra