Reklama:
Vitamíny a minerály pro imunitu
Vitamín D3, multivitamíny a minerály, ale třeba i probiotika. Klikněte zde.

Soutěž profesionálů na Athleticonu jen pro vyvolené!

2.601 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


V jakých kategoriích se bude
na ICON World Classic 2020 závodit?
Aktuálně se počítá s tím, že na soutěži dostanou prostor profesionálové nastupující v kulturistice mužů open, kulturistice mužů do 212 liber, physique mužů, classic physique, fitness žen, figure žen, bikiny fitness žen a physique žen.

O tom, že se v Atlantě ve dnech 10. až 11. října letos odehraje multisportovní festival Athleticon, za nímž v roli tvůrců a zakladatelů stojí Dwayne Johnson a Dany Garcia, se ví už poměrně dlouho. Zároveň se také předpokládalo, že se v rámci této události odehrají soutěže v kulturistice a fitness určené pro závodníky z organizace NPC Worldwide i z profesionální ligy IFBB Jima Maniona. S tím, jak se Athleticon blíží, zmíněná klání přitom začínají nabývat na konkrétnějších obrysech.

Před několika týdny jsme Vás informovali, že amatéři v Atlantě změří síly na zajímavě koncipovaném NPC Worldwide International Championships, dnes už ale víme i to, jaký formát bude mít klání profesionálů, které ponese název ICON World Classic. Robin Chang, hlavní pořadatel kulturistických soutěží na Athleticonu, včera na svém instagramovém účtu uvedl, že závody, na nichž budou v osmi kategoriích ve hře štědré, avšak zatím blíže nespecifikované finanční odměny, budou určeny pouze pozvaným profíkům.

Udělení pozvánky přitom nebude čistě na zvážení pořadatelů, tak jako je tomu třeba v případě severoamerického Arnold Classic, když o ni budou moci usilovat pouze profesionálové, kteří splňují následující kritéria:

  • vítězství na Olympii (i z minulosti)
  • vítězství na profesionální soutěži pořádané od června 2019 do srpna 2020
  • umístění v top 5 na Olympia Weekendu 2019
  • umístění v top 3 na Arnold Sports Festivalu 2020

V každé kategorii se na ICON World Classic 2020 představí maximálně dvanáct závodníků. Skutečnost, že sportovec výše zmíněné požadavky splňuje, pro něj tedy ještě automaticky neznamená jistotu pozvánky. Nachází se pouze ve skupině těch profesionálů, z nichž organizátoři budou účastníky svého klání vybírat. Tato pravidla pro výběr účastníků ICON World Classic mají za cíl jediné, a to kvalitu startovního pole. Už teď tak máme jistotu, že se v Atlantě letos odehraje špičkově obsazená soutěž, v jejímž startovním poli se sejdou jenom samí výjimeční závodníci!


Zdroj:
www.instagram.com/robinchang_ifbbpro


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJaká byla soutěž Arnold Classic 2020...
dzordn2 (17:56) • Tomáškup, mám pro Vás jedno doporučení. Jestli se Vám nelíbí moje články, tak je prostě...
magazínJaká byla soutěž Arnold Classic 2020...
tomášekp (17:47) • p.s. omlouvám se za chyby v textu viz jakby - jakoby
magazínJaká byla soutěž Arnold Classic 2020...
tomášekp (17:46) • Právě, že nedělá. Jeho ´´reportáž´´ z AC 2020 se bohužel nedá srovnat s Vaší. Pořád mi...
magazínDalší foto z archivu: Mamdouh Elssbia...
Marczus (16:16) • Ten šek na 30.000USD z EVLS dole ve vitríně našince celkem potěší, co vy na to? Je od n...
magazínTomáš Mach - ramena a bicepsy v přípr...
ygg (14:49) • Nechcete s tím jít do někam? OBA? Jo, já vím, akce a reakce a někdo začal a někdo napsa...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra