Reklama:
Vitamíny a minerály pro imunitu
Vitamín D3, multivitamíny a minerály, ale třeba i probiotika. Klikněte zde.

Najdi a vyhraj! (09/2020)

6.021 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Na YouTube existují mraky videí, které Vás mají nabudit a motivovat k tvrdému tréninku, nechat v posilovně všechno a vydřít i těch několik posledních opakování, o kterých byste si nikdy nemysleli, že je ještě v sobě máte. Přitom je ale často slyšet, že tvrdě trénovat není zase tak těžké, protože trénink většinu z nás zkrátka baví, i když se někdy jedná o zábavu s příchutí masochismu. To, co je těžší, je správně jíst. Právě jídlo je pak spíš než trénink to, co odděluje ty úspěšné od těch průměrných. A já se ptám, kde jsou tedy ta motivační videa, která Vás nakopnou, když vůle slábne a chystáte se lžíci odložit zpátky do talíře s tím, že zbytek dojíte za chvilku. Za minutku... za půl hodinky... anebo taky nikdy. A pak sbohem triumfe, sbohem vysněný diplome, sbohem profi karto a rozhovore na prestižním portále Ronnie.cz.

Jak ale říká klasik, nemusí pršet, jen když kape. Čas od času se objeví i video ze zmíněného motivačního soudku - ze soudku plného jídla, natřískaného kaloriemi a budoucími svalovými přírůstky. Až tedy budete příště umdlévat nad soustem, pusťte si video, kde Illia Yefimchik nepočítá jídlo na gramy, na porce, ale na vagony, a uvidíte, že Váš žaludek rázem povolí a sám si řekne ještě minimálně o půlku prasete.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží vysoce kvalitní vícesložkový protein MPS-5 Pro (1000 g) od společnosti Czech Virus. Největší část tvoří syrovátkový koncentrát zpracovaný metodou CFM a nativní mléčný protein. Zbytek tvoří CFM syrovátkový izolát, hydrolyzovaný syrovátkový koncentrát a vaječný albumin. Složení reflektuje aktuální studie pro nejideálnější složení proteinu pro maximální anabolismus. To vše navíc doplňují enzymy Tolerase L, papain a bromelain pro maximální využití bílkoviny a štěpení laktózy.


Jak se jmenuje trenér profesionálního kulturisty Pavla Berana?

Najdi a vyhraj! (09/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jak se jmenuje trenér profesionálního kulturisty Pavla Berana?
Tomáš Bureš
Vladimír Pajič
Radek Neumann
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 27. 02. 2020 v 08:00 a končí 05. 03. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (08/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, k jaké soutěži aktuálně směřuje svoji přípravu kulturista Milan Šádek. Správná odpověď zní: New York Pro 2020.

Vylosováni byli a předtréninkový produkt s kreatinem ve skvělém balíčku LevroPump (360 g) + LevroMono (300 g) z dílny Kevin Levrone Signature Series obdrží:

  • Zdeněk Etzl - zdeneketzl@...com
  • Veronika Matýsková - veronika.matyskova@...cz
  • Petr Machoň - machane.p23@...com

Gratulujeme!

Naše čtenářka Daniela nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 5. března. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJaká byla soutěž Arnold Classic 2020...
dzordn2 (17:56) • Tomáškup, mám pro Vás jedno doporučení. Jestli se Vám nelíbí moje články, tak je prostě...
magazínJaká byla soutěž Arnold Classic 2020...
tomášekp (17:47) • p.s. omlouvám se za chyby v textu viz jakby - jakoby
magazínJaká byla soutěž Arnold Classic 2020...
tomášekp (17:46) • Právě, že nedělá. Jeho ´´reportáž´´ z AC 2020 se bohužel nedá srovnat s Vaší. Pořád mi...
magazínDalší foto z archivu: Mamdouh Elssbia...
Marczus (16:16) • Ten šek na 30.000USD z EVLS dole ve vitríně našince celkem potěší, co vy na to? Je od n...
magazínTomáš Mach - ramena a bicepsy v přípr...
ygg (14:49) • Nechcete s tím jít do někam? OBA? Jo, já vím, akce a reakce a někdo začal a někdo napsa...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra