Reklama:

Najdi a vyhraj! (08/2020)

4.711 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

V květnu nás čeká skutečný svátek. Kterému fanouškovi české kulturistiky se kdy snilo o tom, že na soutěži, jako je New York Pro, které mimochodem patří spolu s Mr. Olympia a Arnold Classic k soutěžím s nejdelší tradicí, budou na pódiu stát hned tři čeští závodníci. K New York Pro svou přípravu směřují Milan Šádek, Pavel Beran i Slavoj Bednář, nakonec se ovšem ukázalo, že ani ta trojka ještě nemusí být konečné číslo. Je tu totiž další český závodník, který bude ještě před New York Pro bojovat o zisk profesionální karty, a pokud uspěje, ke zmíněným borcům se připojí, což už by byla úplná pecka.

O kterého závodníka se ale může jednat? Zkuste nám do komentářů napsat Váš tip. Jeho jméno se dozvíte už zítra, kdy s ním máme připravené tréninkové video.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží předtréninkový produkt s kreatinem ve skvělém balíčku LevroPump (360 g) + LevroMono (300 g) z dílny Kevin Levrone Signature Series, který je nyní zároveň v akční nabídce našeho e-shopu!


K jaké soutěži aktuálně směřuje svoji přípravu kulturista Milan Šádek?

Najdi a vyhraj! (08/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
K jaké soutěži aktuálně směřuje svoji přípravu kulturista Milan Šádek?
Chicago Pro 2020
Tampa Pro 2020
New York Pro 2020
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 20. 02. 2020 v 08:00 a končí 27. 02. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (07/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, který kulturista je letitým sparingpartnerem Johnnieho Jacksona. Správná odpověď zní: Branch Warren.

Vylosováni byli a spalovač Compress Fever Plus od společnosti Nutrend obdrží:

  • Mirek Bártek - bartekmirek@...cz
  • Michael Polách - mr.maska@...cz
  • Lea Vicherková - leona.vicherkova@...cz

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 27. února. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra