Reklama:

Koňská síla pro klouby

4.177 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Pokud mají Vaše klouby vydržet náročný trénink, je potřeba jim dopřát koňskou dávku živin. Jak ale vybrat správně a na co se při výběru zaměřit?

Pozor na chrupavky

V kloubu chrání konce kostí před oděrem chrupavka. Jakmile se chrupavka v kloubu jednou poškodí, začnou klouby bolet. Bohužel chrupavka už nejde opravit. Proto musíme klouby chránit a dodávat jim potřebné živiny dříve, než dojde k jejich poškození. A právě od toho tu je kloubní výživa.

Kdy si dát kloubní výživu?

  • při nadměrné zátěži - pravidelné a náročné tréninky
  • při pohybových problémech
  • pro bezbolestný pohyb ve stáří - klouby už mají něco za sebou, tak se začínají ozývat

Složení je základ

Výběr kloubní výživy není vůbec jednoduchá věc. Na co se zaměřit? Nejdůležitější je složení - jaké látky a kolik jich v kloubní výživě je. Revmatologické organizace vytvořili seznam látek s pozitivním vlivem na klouby, tzv. SYSADOA (pomalu působící látky proti osteoartróze).

Jednou z nejvýznamnějších je kyselina hyaluronová, která je přirozenou součástí kloubů a v medicíně se používá i při jejich léčbě. Kyselina hyaluronová je hlavní součástí kloubní tekutiny, která v kloubu působí jako tlumič nárazů a kloub zároveň promazává. Správně vyživený a promazaný kloub nebolí, ani když dřete jako kůň. Další látkou je chondroitin sulfát - významná složka chrupavky i kloubní tekutiny. Pomáhá udržovat pružnost, pevnost a odolnost chrupavky.

Geloren - koňská dávka kyseliny hyaluronové

Právě kloubní výživa Geloren je postavená na koňské dávce kyseliny hyaluronové. S Gelorenem budou Vaše klouby jako v bavlnce, i když dřete jako kůň. A navíc si Geloren můžete dát za odměnu jako sladkou tečku po tréninku.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra