Reklama:

Sergio Oliva Jr. - trénink zad 4 týdny před Arnold Classic 2020

6.611 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Arnold Classic 2020
se dvěma dalšími těžkotonážníky?
Ze seznamu účastníků Arnold Classic vypadlo zvučné jméno
Arnold Sports Festival 2020 bude nabitý hvězdami!
Pokud u některého závodníka s tím, jak se blíží letošní severoamerické Arnold Classic, jeho účast na soutěži budí čím dál tím větší nadšení, pak je jím Sergio Oliva Jr. Zčásti je to díky videím, jejichž prostřednictvím Vám David Bourlet zprostředkovává Sergiovu přípravu, zčásti je to díky charisma amerického kulturisty, ale asi největším dílem tím, s jakým úsilím pětatřicetiletý borec v těchto týdnech trénuje a jak se tato jeho práce odráží na jeho postavě.

Lidé Sergiovi často píší, že se už nemůžou dočkat, jak bude na pódiu vypadat. On to má ale v tomto ohledu naprosto stejně, když cítí, jako by tohle byla jeho vůbec první příprava mezi profesionály, protože teď v ní konečně dělá věci správně. Že je tento syn legendárního stejnojmenného šampióna Mr. Olympia z let 1967 až 1969 před svou první účastí na Arnold Sports Festivalu na nejlepší možné cestě k tomu, aby se na akci představil ve své dosud nejlepší formě a mohl zde zabojovat o nějaký opravdu dobrý výsledek, dokládají i slova a pocity jeho trenéra Chrise Cormiera.

Sergio Oliva Jr. při pózování a odpočinku mezi sériemi v posilovně v přípravě na Arnold Classic 2020
(foto: Instagram.com/sergioolivajr)

Čím je Sergio unavenější, tím je Chris nadšenější. Svého svěřence chválí jak za zlepšující se separaci, tak i za to, že se Oliva Jr. zlepšuje po všech dalších stránkách, výslovně například v pózingu. K jakému umístění tohle všechno vzpomínaného účastníka Mr. Olympia 2018 na závodech v sobotu 7. března dovede, se dozvíme už brzy. Pro tuto chvíli pro Vás ze Sergiovy přípravy vybíráme video z jeho tréninku zad a máme pro Vás také tento týden zveřejněné snímky, které jej zachycují při pózování a odpočinku mezi sériemi v posilovně.


Sergio Oliva Jr. - trénink zad 4 týdny před Arnold Classic 2020

Na výsledky Arnold Classic 2020 si na Ronnie.cz budete moci v týdnu před závody vsadit v tipovací soutěži. Ve hře budou ceny věnované společností MaxxWin v celkové hodnotě přes 15.000 Kč!


Video:
www.youtube.com / David Bourlet


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
silapo.72 (06:44) • Ano bylo, dodatecne dostal Cenu sympatie + nejake financni oceni
magazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
ygg (23:01) • Jj, to byl tenkrát slušný zářez, byť jak píšeš neúmyslný. Nebylo tam taky nějaké oceněn...
magazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
PavelV (21:29) • Tam vznikla chyba v součtu, jak později interně vyšlo najevo. Pořadatel (EVLs) se mu om...
magazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
1boris111 (20:28) • Slavojovi nikdo nebere to,že objemy a připravenosti na přední příčky má,ale stále si ne...
magazínLenka Červená - rozhovor po Mistrovst...
Noremorsedan (19:41) • Lenko, Jste naprosto neuvěřitelná! Úžasná, perfektní...prostě skvělá! Moc Vám fandím, a...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra