Reklama:

Evana Centopaniho čeká
za několik týdnů comeback!

4.641 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti


O kariéře Evana Centopaniho:
Profesionální kartu vybojoval jako absolutní vítěz NPC Nationals 2007. O dva roky později prožil vítězný profesionální debut na New York Pro. Později přidal vítězství z Flex Pro 2011 a PBW Championships 2013. V letech 2011, 2012, 2014 a 2015 se probojoval do top 5 na Arnold Classic. Má za sebou také dvě účasti na Mr. Olympia.

Takřka přesně před třemi lety jsme Vám přinesli článek s poměrně nemilosrdně vyznívajícím titulkem: "Evan Centopani se zranil a jen tak závodit nebude!" To, že tohoto amerického profesionálního kulturistu jen tak na pódiu neuvidíme, se potvrdilo a na jeho comeback po vážném zranění kvadricepsu dosud čekáme. Teď se ale zdá, že sedmatřicetiletý borec je konečně spokojený s tím, jak se dal po úrazu dohromady, a jeho návrat k závodění začíná nabývat zcela konkrétní obrysy. Soutěžní plavky by totiž měl poprvé od nešťastného uklouznutí na chodníku navléknout už za necelých čtrnáct týdnů na tradičním a vždy zajímavě obsazeném New York Pro!

Evan svůj záměr nastoupit ke klání, které se odehraje v sobotu 16. května v prostorách Westchester County Center, prezentuje ve svém nejnovějším videu. Ve snímku se zároveň vrací k tomu, jak devastující pro něj zranění kvadricepsu bylo, a přemítá nad tím, že ze zranění horní poloviny těla se kulturista přeci jenom dostane snáze, než je tomu v případě úrazu někde v oblasti kolene. Příklady Branche Warrena a Victora Martineze, kteří za sebou mají podobnou nepříjemnou zkušenost, ale Evanovi ukazují, že vrátit se i po tomto typu zranění není nemožné. Na druhou stranu jeho v určité nejistotě před comebackem drží to, že stehna v jeho případě nikdy nepředstavovala nejsilnější partii.

Dobrou zprávou pro Evana, který za sebou má v tuto chvíli asi dva týdny předsoutěžní fáze přípravy, ale je, že se jeho zraněné koleno s tím, jak si dopřává více a více kardia, začíná cítit lépe. Očekává také, že se od této chvíle bude zlepšovat jak v dřepech, tak i mrtvých tazích, a celkově věří, že na tom na začátku přípravy není špatně. První video z jeho cesty za účastí na New York Pro 2020 Vám nabízíme. Samozřejmě platí, že pro Vás to, jak si tento 182 cm vysoký a v současnosti asi 131 kg vážící borec v přípravě dále povede, budeme v nadcházejících týdnech pečlivě sledovat!


První video Evana Centopaniho z přípravy na New York Pro 2020

Na výsledky New York Pro si na Ronnie.cz budete moci v týdnu před závody vsadit
v tipovací soutěži. Ve hře budou ceny věnované společností Extrifit!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 87 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
silapo.72 (06:44) • Ano bylo, dodatecne dostal Cenu sympatie + nejake financni oceni
magazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
ygg (23:01) • Jj, to byl tenkrát slušný zářez, byť jak píšeš neúmyslný. Nebylo tam taky nějaké oceněn...
magazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
PavelV (21:29) • Tam vznikla chyba v součtu, jak později interně vyšlo najevo. Pořadatel (EVLs) se mu om...
magazínSlavoj Bednář - rozhovor po sezóně a...
1boris111 (20:28) • Slavojovi nikdo nebere to,že objemy a připravenosti na přední příčky má,ale stále si ne...
magazínLenka Červená - rozhovor po Mistrovst...
Noremorsedan (19:41) • Lenko, Jste naprosto neuvěřitelná! Úžasná, perfektní...prostě skvělá! Moc Vám fandím, a...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra