Reklama:

Pole Battle Championship 2020 - pozvánka

2.119 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Přijďte se podívat na nejlepší závodnice a závodníky v pole dance, kteří se probojovali z jednotlivých kol Pole Battle League 2019 do elitního finále soutěže Pole Battle Championship, která se koná 22. února ve sportovní hale TJ Sokol Královské Vinohrady.

Pole dance je na první pohled velmi náročná sportovně taneční disciplína. Věnovat se jí ale může každý - nezáleží na věku, na Vaší hmotnosti ani na předchozích pohybových zkušenostech. Ač to zní neuvěřitelně, je to pravda. Jakmile člověk propadne kouzlu pole dance, překvapí sám sebe, co v něm vlastně vězí a čeho všeho je schopen.

Adrenalin, neuvěřitelné kousky, zábava

Soutěž má dlouholetou tradici nejen v ČR, ale i v zahraničí. Na pódiu se proti sobě postaví vždy 2 pole dance tanečnice/tanečníci a v zadaném časovém limitu na náhodně zvolenou hudbu se snaží svým výkonem zaujmout odbornou porotu (ta se zaměřuje na technické provedení, náročnost, splnění povinných prvků a také improvizaci). Oproti běžným pole dance soutěžím, kde se předvádí cca 4minutová sestava, tady každý soutěžící vystupuje ve 2 intervalech a díky krátké pauze, kterou během střídání se svým protějškem má, neztrácí energii na další akrobatické kousky.

Každý divák si přijde na své

Dopoledne budou od 11 hodin startovat kvalifikační battly, ze kterých nejlepších 6 závodníků postoupí do odpoledního finále (od 16 hodin).

"Soutěž je adrenalinová, dynamická a velmi divácky atraktivní. Během celého dne se na pódiu vystřídá osm výkonnostních a věkových kategorií. Každá kategorie má svá specifika a je něčím jiným zajímavá. V porotě usedne celkem šest pole dance odborníků a po 19. hodině budeme znát vítěze," uvedla Jarmila Hanzlíková, prezidentka pořádající organizace European Pole Dance Federation.

Během přestávek si diváci budou moci projít stánky s oblečením specializovaným pro pole dance, jógu a fitness, které budou umístěny přímo v hale nad hledištěm. Kdo si bude chtít pole dance vyzkoušet na vlastní kůži, bude mít možnost přímo ve vestibulu sportovní haly.

Další informace najdete na internetových stránkách, Facebooku nebo Instagramu.


Pole Battle Championship 2018 - video
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra