Reklama:

Najdi a vyhraj! (06/2020)

6.203 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Já jsem tvé stáří, pozvi mě dál.
Já jsem tvé stáří, pozvi mě dál.
Pozvi mě dál!
Pozvi mě dál!

A já mu na to povídám,
že sotva třicet roků mám,
to přece ještě spočítám,
ty sedmilháři...

Možná (snad) jste poznali text skvělé písničky z dílny Hapky a Horáčka s mrazivě autentickým Josefem Kemrem ztvárňujícím "Stáří". Já už mám třicítku taky za sebou a zrovna na tuhle písničku jsem si nedávno vzpomněl, když jsem se přistihl, že si s bývalým spolužákem ze střední povídáme už asi dvě hodiny o tom, jaké různé zdravotní neduhy, které jsme dříve neznali, se u nás v poslední době vyskytly. Tahle témata jsem přitom do té doby znal tak maximálně z návštěv svých prarodičů. Přišlo to trochu brzy, ale co se dá dělat. Zase tak špatně na tom ještě nejsem, takže si dnes just střihnu "píárko" na benči, ať "Stáří" vidí, že to tam dědek pořád má.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží 8 proteinových tyčinek (55 g) od společnosti Barebells. Měkké a chutné tyčinky s 20 gramy bílkovin si můžete dopřát i v rámci zdravého životního stylu. Skvěle poslouží jako pohotová svačinka kdykoli během dne, nebo jako záchrana místo jídla, třeba když jste na cestách.


Kde se budou konat příští letní olympijské hry?

Najdi a vyhraj! (06/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kde se budou konat příští letní olympijské hry?
Peking
Soul
Tokio
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 06. 02. 2020 v 08:00 a končí 13. 02. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (05/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kdo je trenérem kulturisty Sergia Olivy Jr. Správná odpověď zní: Chris Cormier.

Vylosováni byli a arašídové máslo (250 g) od společnosti Big Boy obdrží:

  • Filip Sytař - filcon.sytar@...cz
  • Zuzana Jašová - zuzana.jasova2@...com
  • Jana Koubová - mlynaricovajana@...cz

Gratulujeme!

Naše čtenářka Květa nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 13. února. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra