Reklama:
Lískooříškový krém 1+1
Skladem posledních 40 ks. Více zde.

Šest profesionálů v přípravě
na Arnold Classic South America 2020

7.801 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Sedm profesionálů
v přípravě na Arnold Classic South America 2020
Když jsme pro Vás plánovali, s jakými profesionálními závody spojíme letošní seriál tipovacích soutěží, vybrali jsme kromě jiného i Arnold Classic South America. Jak se tato profesionální show, kterou přivítá v sobotu 25. dubna brazilské Sao Paulo, blíží, čím dál tím více se zdá, že jsme zvolili správně. Na klání se totiž do letošní sezóny chystá vstoupit rovnou celá řada zajímavých těžkotonážníků, což slibuje napínavou podívanou. Souboj by zde na pódiu podle dosud dostupných informací měli svést například Roman Fritz, Brad Rowe, Rafael Brandao, Camilo Diaz, Samson Dauda, Antoine Vaillant, Lucas Ede, James Bondi, William Martins anebo Marcelo Cruz. Dá se navíc také čekat, že se na pódiu objeví i někteří borci, kteří v předchozím průběhu sezóny nastoupí k Arnold Classic, Arnold Classic Australia a St. Louis Pro. Zkrátka máme před sebou atraktivní závody a platí, že přípravu výše zmíněných borců na ně pro Vás důsledně sledujeme. Dnes pro Vás máme aktuální fotografie věnované formám hned šesti z nich!

Rafael Brandao

Když brazilský kulturista Rafael Brandao v roce 2016 při výšce 180 cm a se soutěžní hmotností 107,5 kg vybojoval titul absolutního mistra Jižní Ameriky a získal tak právo zamířit do profi tábora, rozhodně se nejednalo o hotového profesionála. Jenomže to už neplatí a Rafael se během několika uplynulých sezón propracoval v jednoho z nejzajímavějších mladých závodníků v současné profesionální lize IFBB Jima Maniona. Do letošního soutěžního ročníku se tento stále pouze šestadvacetiletý borec chystá vstoupit právě na pro něj domácí soutěži a v přípravě zatím vypadá natolik dobře, že by bylo velmi překvapivé, pokud by na jihoamerickém Arnold Classic nebojoval o některou z předních příček.

Rafael Brandao 12 týdnů před Arnold Classic South America 2020

Antoine Vaillant

Že by se měl na pódiu prát o ty nejvyšší pozice, platí také o kanadském profíkovi Antoinu Vallantovi. 183 cm vysoký kulturista vloni vinou zranění o možnost závodit nešťastně přišel, a ačkoliv se mu drobné zdravotní potíže nevyhýbají ani letos, zdá se, že se na cestě za svým comebackem nenechá už ničím zastavit. Ptáte-li se, co že to v současnosti 130 kg vážícího Antoina v těchto dnech trápí, pak vězte, že se jedná o zranění kotníku. Dvaatřicetiletého profíka omezuje zejména při kardiu a Vaillant tak místo toho, aby si odbyl svou porci času běžeckém trenažeru, trénuje i ve dny, které by měl jinak volné.

Antoine Vaillant 12 týdnů před Arnold Classic South America 2020

Samson Dauda

Jak Rafael, tak i Antoine patří k borcům, kteří pro kulturistiku mají nepochybně vlohy, ale snad ještě lepší genetikou pro tento sport se může chlubit britský profík nigerijského původu Samson Dauda. Také on za okolnosti, že na pódium nastoupí stoprocentně připraven, může na Arnold Classic South America 2020 určitě pomýšlet na nějaký pěkný výsledek. Uvidíme, co rozhodčím nakonec nabídne.

Samson Dauda 12 týdnů před Arnold Classic South America 2020

Lucas Ede

V posledních několika letech se v Jižní Americe koná vždy hned několik kvalifikačních klání pro přestup do Manionovy profesionální ligy, a tak brazilských profíků přibývá. Na Arnold Classic South America by si profesionální debut měli připsat hned tři z nich, včetně elegantní postavou disponujícího absolutního vítěze předloňského Iceland Open Lucase Edeho.

Lucas Ede 12 týdnů před Arnold Classic South America 2020

William Martins

Předností dalších dvou brazilských profesionálních nováčků, kteří se na soutěži představí, je pak zejména jejich celková mohutnost. O tom, jak je na tom dvanáct neděl před závody s objemy i formou celkový šampión loňského Musclecontest Brazil Pro Qualifier William Martins, Vám ale už více napoví následující fotografie.

William Martins 12 týdnů před Arnold Classic South America 2020

Marcelo Cruz

Posledním borcem do party a vzpomínaným třetím domácím závodníkem, který by si na Arnold Classic South America měl připsat své premiérové vystoupení mezi profíky, je absolutní vítěz Musclecontest Nacional Pro Qualifier 2019 Marcelo Cruz. Jemu věnované snímky vznikly v době, kdy do konání soutěže zbývalo třináct týdnů.

Marcelo Cruz 13 týdnů před Arnold Classic South America 2020

Na výsledky Arnold Classic South America 2020
si na Ronnie.cz budete moci vsadit v tipovací soutěži.


Foto:
www.instagram.com/rafabrandaopro
www.instagram.com/antoinev87
www.instagram.com/ifbbpro_samsondauda
www.instagram.com/lucasfiuzaede
www.instagram.com/williammartinspro
www.instagram.com/fabriciopacholok


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra