Reklama:

Sedm profesionálů v přípravě
na Arnold Classic 2020

11.549 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Arnold Classic 2020
se dvěma dalšími těžkotonážníky?
Ze seznamu účastníků Arnold Classic vypadlo zvučné jméno
Arnold Sports Festival 2020 bude nabitý hvězdami!
I když se už v únoru v profesionální lize IFBB Jima Maniona odehrají soutěže Musclecontest Japan Pro, Sheru Classic Colombia a Legends Pro Classic, ten pravý start sezóny pro závodníky z této organizace přijde až s konáním tradičního severoamerického Arnold Sports Festivalu. Na něm ve dnech 6. až 7. března jako obvykle dostanou prostor profíci z většiny současných kategorií a znovu také bude platit, že zatímco závody mužů ponesou název Arnold Classic, ženy se na festivalu představí v rámci soutěží Women's Physique, Figure, Fitness a Bikini International.

Jak si v přípravě na nadcházející profesionální show jednotliví sportovci vedou, pro Vás takřka na denní bázi sledujeme snad ještě pečlivěji než televize Nova situaci kolem koronaviru a výjimku neuděláme ani teď o víkendu. Máme pro Vás totiž snímky věnované formám či tréninkům hned sedmi různých profíků!

Cedric McMillan

Začneme tradičně u kulturistiky mužů open, která už od roku 1989 tvoří základní stavební kámen Arnold Sports Festivalu. Letos se v ní na Arnold Classic představí i čtyři bývalí šampióni této soutěže, a to Victor Martinez, Dexter Jackson, William Bonac a Cedric McMillan. Dvaačtyřicetiletý Cedric se tentokrát přitom na Arnold Classic připravuje s podporou nového sponzora, kterým je americká suplementová společnost Redcon1. Její tváře jsou ve světě sociálních sítí hodně vidět, a tak se tomu zkrátka musel přizpůsobit i Cerdic, který dosud na internetu příliš aktivní nebyl. Alespoň malou výhodou pro McMillana je, že jak videa ze své přípravy pojme, zůstalo zcela na něm. A tak si z následujícího snímku můžete udělat povědomí nejenom o tom, jak tento profesí armádní instruktor trénuje, ale i o tom, jaké jsou jeho režisérské schopnosti.

Cedric McMillan a jím režírované video z přípravy na Arnold Classic 2020

Mamdouh Elssbiay

Ačkoliv Cedric na severoamerickém Arnold Classic v minulosti dokázal zvítězit, nepatří letos asi k těm úplně hlavním favoritům na vítězství. Za ně lze považovat především dnes už jednou zmíněného Williama Bonaca a také masivního Egypťana Mamdouha Elssbiaye. Ten platí za jednoho z nejmohutnějších borců, jací kdy vstoupili na soutěžní pódium, problémem pro něj ovšem často bývá množství detailů a připravenost. Lze-li tak z jedné nepříliš ostré fotky stehna z boku vůbec soudit, pak se ale zdá, že si "Big Ramy" pro nadcházející profesionální show zatím chystá velmi zajímavou formu.

Mamdouh Elssbiay 5 týdnů před Arnold Classic 2020

Patrick Moore

Další z účastníků Arnold Classic 2020 v kulturistice mužů open Patrick Moore asi nikdy mezi nejmohutnější závodníky na pódiu patřit nebude, to ale z pohledu jeho kariéry profesionálního kulturisty nemusí vůbec nic znamenat. Patrick na soutěžích těží ze své tělesné stavby, úzkého pasu, schopnosti udělat formu a dobrého pózingu. Na to, že na tyto své zbraně vsadí i tentokrát, můžete vzít jed. Ostatně už teď vypadá výborně!

Patrick Moore 5 až 6 týdnů před Arnold Classic 2020

Gabriele Andriulli

Již pár let se na Arnold Classic závodí také v profesionální kulturistice vozíčkářů a nejinak tomu bude i letos. Formu pro svůj start na nadcházející profesionální show z borců startujících právě v této kategorii ladí například i Ital Gabriele Andriulli. Kulturista, který už před úrazem z roku 2011 nastoupil asi k dvacítce soutěží, se na Arnold Classic v Severní Americe představil už třikrát a pokaždé z toho byla medaile. Že by výsledek mimo medailové pozice byl pro Andriulliho zklamáním, se tak rozumí samo sebou. Připojené aktuální fotografie však napovídají, že Gabriele dělá v současnosti vše pro to, aby si z Columbusu, kde se klání odehraje, další medaili odvezl.

Gabriele Andriulli 5 týdnů před Arnold Classic 2020

Harold Kelley

Proti tomu, aby na Arnold Classic 2020 Andriulli dosáhl snad dokonce na zlato, bude zejména čtyřnásobný šampión soutěže Harold Kelley. Osmačtyřicetiletý Američan se může chlubit i titulem z loňského ročníku Wheelchair Olympia, a pokud by v Columbusu za nějakých pět neděl nezvítězil, jednalo by se o opravdovou senzaci. S jakým úsilím Harold v přípravě na blížící se závody trénuje, Vám přiblíží následující snímek.

Harold Kelley při tréninku hrudníku 5 týdnů před Arnold Classic 2020

Anne-Lorraine Mohn

Od mužských se přesuňme k těm ženským kategoriím, konkrétně k účastnicím Women's Physique International. O tom, jak si v přípravě na nadcházející klání vede Francouzka Anne-Lorraine Mohn, jsme Vás informovali už několikrát a dnes pro Vás máme snímky, které Vám přiblíží, jak na tom Anne-Lorraine je s formou asi pět týdnů před vstupem na pódium.

Anne-Lorraine Mohn 5 týdnů před Women's Physique International 2020

Ruiying Bian

Jméno Anne-Lorraine Mohn v seznamu účastnic Women's Physique International figuruje od jeho zveřejnění. Naopak až poměrně nedávno se pro start na soutěži rozhodla čínská profesionálka Ruiying Bian, která do povědomí fanoušků a hlavně rozhodčích vešla zejména díky svému podzimnímu vystoupení na Legion Sports Fest Pro. Jak si Ruiying v přípravě vede, napovídají následující fotografie.

Ruiying Bian 5 týdnů před Women's Physique International 2020

Na výsledky Arnold Classic 2020 v kulturistice mužů open si budete moci vsadit v tipovací soutěži.


Foto:
www.instagram.com/official_rxmuscle
www.instagram.com/patricktmoore
www.instagram.com/gabriele_andriulli_ifbb_pro
www.instagram.com/almbody
www.instagram.com/bian_ifbb_pro


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra