Reklama:

Johnnie Jackson a Joe Mackey: trénink zad v přípravě na letošní sezónu

6.545 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Arnold Classic 2020
se dvěma dalšími těžkotonážníky?
Ze seznamu účastníků Arnold Classic vypadlo zvučné jméno
Arnold Sports Festival 2020 bude nabitý hvězdami!
Americký profesionální kulturista Johnnie Jackson v roce 2017 pověsil soutěžní plavky na hřebík, a protože se ze sportovního hlediska už nejedná o žádného mladíka, zdálo se, že v kulturistickém důchodu zůstane nadobro. Jenomže přibližně 173 cm vysoký veterán přednedávnem obnovil dřívější spolupráci se společností GASP, která patří k top značkám na poli fitness oblečení. Začal pro ni opět natáčet tréninková videa s jeho bývalým sparingpartnerem Branchem Warrenem a díky znovu navázanému spojení s tímto texaským tvrďákem Johnnieho tréninky opět začaly nabývat na intenzitě.

Jackson, který včera oslavil devětačtyřicáté narozeniny, si během uplynulých více než dvou let, kdy byl kulturistou na penzi, od kulturistiky odpočinul tělesně i psychicky a ve chvíli, kdy začal znovu naplno trénovat s Branchem, se rozhodl pro comeback. Připíše si jej 7. března na výborně obsazeném severoamerickém Arnold Classic, kde k jeho konkurentům bude patřit třeba i padesátiletý Dexter Jackson. Ten se mimochodem za dobu, kdy Johnnie byl mimo soutěžní kulturistiku, stal nejčastěji závodícím profesionálním kulturistou v historii. Dexter má totiž na kontě v současnosti devadesát startů, které si připsal buď v někdejší profesionální divizi IFBB, anebo v dnešní profesionální lize IFBB Jima Maniona, a tím se nemůže chlubit vůbec nikdo.

Johnnie mezi profíky dosud nastoupil dvaaosmdesátkrát, a protože při svém comebacku neplánuje zůstat jen u účasti na Arnold Classic, mohl by mít ještě šanci Dexterův náskok ve zmíněné statistice stáhnout. Netají se totiž, že jeho hlavním cílem je zúčastnit se znovu Olympie, na které nechyběl ve většině svých profesionálních sezón. Zároveň se ale Johnnie nechce nijak přeceňovat, a tak se zkrátka ve věci jeho možného startu na Mr. Olympia 2020 uvidí podle toho, jak mu to letos na pódiu půjde. O tom, zda Johnnie ještě má na to, aby o účast na Olympii mohl bojovat, samozřejmě výrazně napoví už vzpomínaná březnová profesionální show. Asi šest týdnů před startem na ní Jacksonovi váha ukazovala hodnotu 108 kg a George Farah, který mu pomáhá s přípravou, byl prý s jeho formou opravdu spokojený. Tak snad se v Johnnieho podání máme ještě na co těšit.

Platí samozřejmě, že pro Vás přípravu Johnnieho Jacksona na nadcházející klání pečlivě sledujeme. Už jsme Vám nabídli video, ve kterém trénuje právě s Branchem Warrenem, nyní pro Vás máme snímek, jenž dokumentuje jeho trénink zad s dalším profesionálním závodníkem Joem Mackeyem. Toho v době natáčení dělilo šestnáct neděl od vystoupení na květnovém New York Pro.


Johnnie Jackson a Joe Mackey - trénink zad v přípravě na letošní sezónu

Na výsledky Arnold Classic i New York Pro si na Ronnie.cz budete moci vsadit v tipovací soutěži.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 48 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra