Reklama:

Najdi a vyhraj! (05/2020)

4.987 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Nadcházející březnové Arnold Classic bude pořádně našlapaná soutěž a motivace mnoha borců je opravdu velká. Máme tu Dextera Jacksona, který zde může ve svých 50 letech získat kulaté 30. vítězství ve své profesionální kariéře. Máme tu Williama Bonaca, který by měl být vzhledem k loňskému 2. místu na Olympii při neúčasti Brandona Curryho papírovým favoritem na vítěze. Máme tu na pódia se vracejícího "Big Ramyho", který bude chtít po pauze jistě potvrdit, že patří do té nejužší špičky, a máme tu také některé další borce, kteří o své místo na slunci mezi profíky teprve bojují, do přípravy ale dávají naprosté maximum. Jedním z nich je třeba syn legendárního Sergia Olivy, odvěkého rivala Arnolda Schwarzeneggera, který zašel dokonce tak daleko, že si svého trenéra už před několika týdny nastěhoval domů, aby se ujistil, že ve své přípravě nezaváhá ani na vteřinu. Vyplatí se mu to?

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží arašídové máslo (250 g) od společnosti Big Boy. Big Boy Butter arašídový krém je vyroben z arašídů prvotřídní kvality původem z Argentiny. Výsledkem je produkt krémové konzistence, který splní všechna Vaše očekávání. Arašídový krém neobsahuje žádné přidané konzervanty, barviva, cukr ani sůl. Jedná se tedy o čistě přírodní produkt plný vitamínů a minerálů, který by ve Vašem jídelníčku rozhodně neměl chybět.


Kdo je trenérem kulturisty Sergia Olivy Jr.?

Najdi a vyhraj! (05/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kdo je trenérem kulturisty Sergia Olivy Jr.?
Miloš Šarčev
Chries Cormier
Ahmad Askar
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 30. 01. 2020 v 08:00 a končí 06. 02. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (04/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jaké povolání má český kulturista Vojta Trnka. Správná odpověď zní: hasič.

Vylosováni byli a Nitric Oxide Booster od společnosti MaxxWin obdrží:

  • Petra Dunajová - dunajovapetra8@...com
  • Ondřej Vacula - vacula.ondra@...cz
  • Petr Švábik - svabik5@...cz

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 6. února. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra