Reklama:
Proteinová svačinka Protein Break v akci 1+1!
Dokonalé kompletní jídlo s výjimečným složením. Více zde.

Najdi a vyhraj! (03/2020)

7.376 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Cvičení a kulturistika je během na skutečně dlouhou trať, a i když je to všeobecně známo, málokdo ze začínajících borců si ten časový horizont dovede reálně představit. Na internetu je plno tréninkových plánů typu "bombastické paže za 4 týdny!", které vnímání reálných výsledků v čase značně zkreslují, a tak se není čemu divit, že pokud chce někdo vypadat v létě přinejmenším jako fitness model, má pocit, bůhvíjak není napřed, když začal se cvičením už v listopadu.

V soutěžní kulturistice se čas vleče ještě pomaleji. Když si vezmeme příklad našeho nejlepšího kulturisty Lukáše Osladila, který loni dosáhl svého nejlepšího umístění na Olympii (8. místo), vězte, že Lukáš stál na kulturistických pódiích již v roce 1996, tedy před 24 lety. Pokud se Vám tedy náhodou stane, že v létě nebudete vypadat tak docela, jak jste si představovali, nevěšte hlavu.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží profesionální hardcore předtréninkový NO anabolizér Pre Exalted (300 g) od společnosti Exalted Nutrition, který na trhu jen těžko najde svého vyzyvatele. Váš trénink odteď získá úplně jiný rozměr. Chcete zažít, jaké to je mít během celého tréninku silový i energetický náskok před ostatními? Pre Exalted z Vás udělá neporazitelný stroj.


Jakou operaci Ronnie Coleman naposledy podstoupil?

Najdi a vyhraj! (03/2020)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jakou operaci Ronnie Coleman naposledy podstoupil?
operaci kolene
operaci kyčle
operaci Silver A
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 16. 01. 2020 v 08:00 a končí 23. 01. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (02/2020):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kterého vitamínu obsahuje křen selský nejvíce. Správná odpověď zní: vitamínu C.

Vylosováni byli a CFM Probiotics (1000 g) od společnosti PROM-IN obdrží:

  • Marek Schramm - maarek75@...cz
  • Gabriela Zpěváková - gabazpevak@...cz
  • Martin Vosika - vosikam@...cz

Gratulujeme!

Náš čtenář Vladislav nám poslal fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 23. ledna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYbazar Fitness pomůcky
Nabízím k prodeji používané, ale v dobrém stavu fitness pomůcky: 1 kg činky - k dispozici 28 kus...
bazar Posilovací stroje - výprodej
Prodám stroje ve výborném stavu: Stroj na břicho-poloha leh 14.900,- Stroj na záda 4.900,- Sto...
bazar Časopisy M&F + Svět kulturistiky
Nabízím časopisy M&F + Svět kulturistiky. (Bez plakátů) Cena dohodou. Brno. Svět kulturistiky 2000 - 3 2001 - 1, 3, 4, 5, 6 2003 - 10 M&F 2000 - 11 2001 - 3, 7, 8, 9, 10, 12 2002 - 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12 2003 - 1, 3, 4, 5, 8, 11 2004 - 2, 7, 10, 11
bazar ROGUE echo bike
Prodávám ROGUE ECHO BIKE - pouze rozbalený, odzkoušený, kupovaný v květnu, mohu doložit doklad o...
bazar Concept2 D PM5/černý
Prodávám Concept2 D PM5/černý - pouze rozbalený, odzkoušený, kupovaný v květnu, mohu předat dokla...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra