Reklama:

Ronnieho Colemana za pár
hodin čeká další operace

13.579 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Doplněno (15. 01. 2020, 17:30):
Ronnie Coleman na Instagramu editoval včerejší příspěvek, kterým svou plánovanou operaci oznamoval. Nově je v něm uvedeno, že zákrok proběhl velmi úspěšně.

O tom, že se osminásobný šampión Mr. Olympia Ronnie Coleman dlouhodobě potýká s potížemi souvisejícími s extrémním opotřebením pohybového aparátu, ví snad každý fanoušek kulturistiky. Pětapadesátiletý Američan, který je mnohými považován za nejlepšího kulturistu všech dob, má za sebou bezpočet operací páteře a prodělal také totální endoprotézu obou kyčelních kloubů. Ronnie ani po všech těchto zákrocích rozhodně není bez bolestí a nejčastěji jej uvidíte pohybovat se s pomocí berlí, anebo dokonce na vozíku.

Jeho zdravotní potíže navíc nepřestávají a Coleman musí podstupovat další a další operace. Někteří to přisuzují tomu, že i přese všechno dále trénuje, samotný Ronnie příčinu vidí spíše v tom, že mu jeho současná pohybová omezení způsobují nejrůznější dysbalance, které k novým zraněním přispívají. Ať tak či onak, legendární šampión je opět v nemocnici. Klidně by to mohlo být opět se zády, protože Ronnie v listopadu prozradil, že mu vyhřezla poslední ploténka, u které se to ještě nestalo, tentokrát jde ale o kyčli.

Právě v listopadu, kdy Coleman hovořil o tom, že má problémy s další ploténkou, se také zmínil, že jej čeká přibližně dvacetiminutová revizní operace kyčelní náhrady. Před několika hodinami pak Ronnie zveřejnil video, které jej zachycuje v nemocnici s tím, že rentgenové vyšetření, na kterém byl, nedopadlo úplně dobře a zítra brzy ráno podstoupí menší operaci kyčle. Zda půjde o před několika týdny Colemanem vzpomínaný zákrok, anebo se snad přihodilo něco jiného, se asi dozvíme jenom v případě, že se o tom rozhovoří více Ronnie sám. V každém případě mu ale držíme palce, ať na operačním sále vše dobře dopadne!


Ronnie Coleman o nadcházející operaci kyčleLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

15.01.13:58jari - A za 14 dní bude článek, jak znova trénuje, ještě k tomu ú..
14.01.23:17Arnold Strong - A on mel vyhrezle všechny bederní plotenky i krční?
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra