Reklama:

Video: Blessing Awodibu v přípravě na Arnold Classic Australia

4.281 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Irský kulturista nigerijského původů Blessing Awodibu dlouho doufal, že jako mistr světa* a absolutní vítěz IFBB Diamond Cup Ostrava, IFBB Diamond Cup Portugal a Arnold Classic Europe v kulturistice mužů z roku 2017 získá letos od pořadatelů tradičního severoamerického Arnold Classic možnost absolvovat profesionální debut na jejich soutěži. Nestalo se tak a Blessingovi nezbývalo než se začít poohlížet po dalších jarních kláních, na kterých by mohl závodit. Nejblíže od Arnold Classic v kalendáři ze soutěží, na které nepotřebuje pozvánku od organizátorů, bylo dubnové St. Louis Pro, ke kterému osmadvacetiletý borec podle všeho směřoval i svou další přípravu.

Blessing Awodibu při vydařeném vystoupení na IFBB Diamond Cup Ostrava 2017 (foto: Tino Kuskunis, Ronnie.cz)

Nakonec však do plánů začínajícího profíka vnesl další změnu pořadatel Arnold Classic Australia Tony Doherty, jenž dal Awodibuovi šanci závodit na jeho soutěži. Bude to tak právě australský "Arnold", na kterém zmiňovaný svěřenec trenéra Neila Hilla začne svou dráhu profíka. Blessing je díky nastavení své osobnosti na sociálních sítích jako doma a můžete si tak být jisti, že jeho přípravu budete mít příležitost jejich prostřednictvím dopodrobna sledovat.

Blessing Awodibu - první video z přípravy na Arnold Classic Australia 2020

První video, které Awodibua na cestě za účastí na Arnold Classic Australia 2020 zachycuje, Vám nabízíme výše. Ve snímku uvidíte jeho reakci na to, že se jeho jméno objevilo na seznamu účastníků soutěže, a nepřijdete ani o záběry z tréninku hrudníku. Blessing se také rozhovoří o tom, že ví, že o něm lidé často pochybují, když si myslí, že je pouze hvězdou sociálních sítí a bavič. Ale on v posilovně tvrdě pracuje a těší se, že na pódiu letos všechny šokuje a ukáže, že je opravdu dobrým kulturistou. Zda se mu to podaří, se uvidí v sobotu 21. března!


* Blessing Awodibu se mistrem světa v kulturistice mužů nad 100 kg v roce 2017 stal dodatečně po diskvalifikaci původně zlatého Íránce Mohsena Samadiho.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 60 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra