Reklama:

Victor Martinez zvažuje konec kariéry

11.755 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Šestačtyřicetiletý profesionální kulturista Victor Martinez tento týden v rozhovoru s Ronem Harrisem pro magazín Muscular Development připustil, že by pro něj letošní sezóna mohla být tou poslední. Borec, pro nějž se ujala přezdívka "Dominican Dominator", mezi profíky působí už od roku 2001 a díky svým výsledkům, ke kterým patří vítězství z Arnold Classic 2007 a druhé místo z Mr. Olympia ze stejné sezóny, je považován za jednoho z nejlepších závodníků nového milénia.

Victor Martinez ještě v amatérské části kariéry

Martinez ve zmíněném interview hovořil o tom, že se mu v posledních letech na pódiu nedařilo tak, jak by si představoval. To mu pochopitelně dělá starosti, protože na soutěžích vždy chce být ve hře a chce bojovat o přední příčky. Ve chvíli, kdy toho není schopen, je na pochybách, zda by měl dále závodit. Více by mu v tomto ohledu měla napovědět jeho nadcházející účast na Arnold Classic a Arnold Classic Australia. Právě to, jak se na těchto velmi dobře obsazených soutěžích umístí, rozhodne o tom, zda jej letos vidíme na soutěžním pódiu naposledy, či nikoliv.

Victor Martinez při svém prvním vítězství mezi profesionály na Night of Champions 2003 (foto: Femalemuscle.com)

Důležité pro Victora bude porazit alespoň jednoho nebo dva soupeře, kteří v posledních letech brali na Mr. Olympia umístění v první pětici nebo šestici, a také aby závodil lepší, než tomu bylo na Arnold Classic 2019. Pokud by se mu na pódiu dařilo, myšlenky na odchod do kulturistického důchodu by samozřejmě zahnal a závodil by dále. Že by Victor raději než odchod do kulturistického důchodu zaznamenal návrat na dříve vydobyté pozice, dokládá skutečnost, že znovu spojil síly i se specialistou na předsoutěžní přípravu Chadem Nichollsem, s nímž spolupracoval už v minulosti.

Victor Martinez, Jay Cutler, Dexter Jackson a Ronnie Coleman na Mr. Olympia 2007 (foto: IFBBPro.com / J. M. Manion)

Zda to Martinezovi bude něco platné a sám sobě si nadělí důvod k tomu, aby mělo smysl v soutěžní kariéře pokračovat, se ukáže za několik týdnů. Severoamerické Arnold Classic je na programu v sobotu 7. března, australská sesterská soutěž se odehraje o čtrnáct dnů později.


Rozhovor Rona Harrise s Victorem Martinezem pro Muscular Development*

* možnému konci kariéry Victora Martineze je rozhovor věnován v čase 3:25 až 14:20Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

12.01.08:24ZdenekRazic - Uzka kostra, slepici hrudnik, obri ruce.. to mi jako vyvaz..
11.01.20:17Jay32 - :-) dobre, pripustme ze na predminule Olympii mel horsi br..
11.01.18:56ZdenekRazic - S tim Heathem si to trochu prestrelil vid? *24* *24* *8*
11.01.17:06Jay32 - jeden z tech kulturistu, ktery ma fakt peknou symetrickou ..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 64 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra