Reklama:

Najdi a vyhraj! (52/2019)

4.400 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

A je to tu! Konečně ta část roku, kterou neduživé osazenstvo fitness center tak toužebně očekávalo. Pokud jinak marně hledáte způsoby, jak ještě zvýšit svůj kalorický příjem, o Vánocích Vás Vaše maminky, babičky, partnerky či manželky, kterým není cizí práce s válečkem a troubou, rozhodně nenechají v sacharidovo-tukovém štychu. Pamatujte, že z cukroví to jde rovnou do svalů a rapidní nárůst hmoty tak na sebe nenechá dlouho čekat. A pokud Vás Vánoce zastihly uprostřed diety, nesmutněte a zvažte ještě, jestli by nestálo za to trošku přitlačit a dokrmit to. Přece se to nevyhodí.

Krásné vánoční svátky, šťastný Nový rok a v roce 2020 se tu opět sejdeme. Silnější, hubenější, svalnatější, krásnější, zdravější a lepší!

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Super Greens Pro (330 g) od společnosti Czech Virus, originální mix chlorelly, spiruliny, mladého ječmene a mladé pšenice s obsahem organických přírodních extraktů z ovoce a zeleniny. Hledáte produkty na pročištění těla, ale většina produktů obsahuje nefunkční množství hlavních ingrediencí? Produkt Super Greens Pro je odpovědí pro opravdu funkční produkt s obsahem super zelených látek. V každé dávce je skutečně funkční množství látek, ne pár miligramů pouze pro reklamu!


Která země je největším světovým producentem ananasu?

Najdi a vyhraj! (52/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Která země je největším světovým producentem ananasu?
Panama
Honduras
Kostarika
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 26. 12. 2019 v 08:00 a končí 02. 01. 2020 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (51/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, který z kulturistů nebude závodit na březnovém Arnold Classic 2020. Správná odpověď zní: Dennis Wolf.

Vylosováni byli a proteinový přípravek Hydro Delicate (908 g) od společnosti Smartlabs obdrží:

  • Jiří Kocián - kocianj@...com
  • Zuzana Lipowská - zuzana.lipowska@...cz
  • Petr Znojský - petr-znoj.bull@...com

Gratulujeme!

Náš čtenář Karel nám poslal fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 2. ledna. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra