Reklama:
Vitamíny a minerály pro imunitu
Vitamín D3, multivitamíny a minerály, ale třeba i probiotika. Klikněte zde.

Mistrovství Čech mužů - reportáž

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
 

Hodnocení: 0
Ich
Vloženo: 16:53:33, 21.06.2007 | profil autora
Ne vítěz, Pechánek má gynu, ale vyhrál potom.

Hodnocení: 0
Ich
Vloženo: 16:52:15, 21.06.2007 | profil autora
Nejlehčí kategorie - to je hrůza. Vítěz má gynu jak prase a Jakl vypadá jak vytrvalostní běžec.

Hodnocení: 0
tonynyo
Vloženo: 09:35:10, 25.04.2007 | profil autora
Co takhle lift,to by se tam nenašel někdo co by to chtěl vyskoušet?8.9. je v Rodnici Podřipsky pohar v benčprecu.:-9

Hodnocení: 0
adnura
Vloženo: 21:42:46, 24.04.2007 | profil autora
Ďakujem ti velmi pekně. Řekl jsi to tak jak já to myslel. Když někoho upozorníš na slabinu, tak si s toho může vzít ponaučení. Když se někomu začneš vysmívat tak ho spíš odradíš a může zanevřít natolik, že si pak už poradit nenechá. A k příspěvku J.Popeláře nemám co dodat, ptž to bylo naprosto výstižné.

Hodnocení: 0
kus.j
Vloženo: 21:05:11, 24.04.2007 | profil autora
Objektivní článek v žádném případě nemůže zesměšňovat závodníky,ale právě musí udržet punc vážnosti a úcty ke sportu,která většina z nás doslovně žere a ve jménu kult.by udělala téměř cokoliv.Tento článek mě přišel,jako trapná seberealizace:"jen se podívejte,jaká hezká přirovnání dokážu".Jakou má článek odbornost,když tam je plno protimluvů.Již jsem předesílal,není to asi lehké takto psát,ale chce to cit,pokoru a úctu.Zesměšnování závodníků,to je to poslední,co bych od závodníka čekal.Mluvil jsem asi se šesti závodníky a nikomu se článek nezamlouval z již předeslané nemístnosti.Chce to držet pospolu a ne, se navzájem veřejně zesměšňovat.J.Popelář

Hodnocení: 0
maria
Vloženo: 20:47:55, 24.04.2007 | profil autora
adnura, nepoznám ťa , ale píšeš a vyjadruješ sa sympaticky, kritika je v prvej chvíli totálne neprijateľná, ale keď sa to uleží tak tí rozumnejší pravdu prijmú a čo je najpodstatnejšie uznajú to k svojmu úžitku. A tí čo zosmiešňujú ,v tom je vždy osobný komplex, liečený ponižovaním druhých s úžasným pohľadom svetaskúdeného experta zaručene objektívneho posudzovateľa

Hodnocení: 0
adnura
Vloženo: 19:58:11, 24.04.2007 | profil autora
Kritika a zesměšňování jsou diametrálně odlišné věci.

Hodnocení: 0
Wirbl
Vloženo: 19:41:16, 24.04.2007 | profil autora
čau dorostenci, kdo z vás se chystá 26.5 na mistrovství ČR ?? Prosím napište mi na Matesmon@centrum.cz nebo na icq 410-533-274. dekuju.

Hodnocení: 0
Freimen
Vloženo: 17:43:55, 24.04.2007 | profil autora
na Čerťáku, kdyžtak pm...

Hodnocení: 0
tonynyo
Vloženo: 17:20:06, 24.04.2007 | profil autora
kde je ten oddil,rad se přijdu juknout...:-) ted myslim konkretně ve Varech..:-D

Hodnocení: 0
Gunar
Vloženo: 16:00:22, 24.04.2007 | profil autora
Já se vám moc omlouvám, ale přijdete mi tady jako ufňukaný...když fotbalista něco podělá tak mu taky neřekneš, tak to dneska Franto nevyšlo ale příště jim to ukážeš. Pravda i když pojatá takto je to nejlepší co pro ty závodníky mohl udělat. Já jsem tam byl se Slávou Bednářem, který už si na tvrdou pravdu řečenou do očí ode mě zvykl. A teď mě myslím uznává právě pro to. Takže z toho plyne ponaučení....když se bojíš kritiky tak si pózuj doma manželce.

Hodnocení: 0
jongi
Vloženo: 15:53:22, 24.04.2007 | profil autora
Jo přijd za mnou a řekni to mě,páč ten špatně stojící závodník je můj :oD. Já už bych tohle téma uzavřel, Pavel tu snad už jasně prohlásil, že pokud se někoho dotknul rád se mu omluví

Hodnocení: 0
Freimen
Vloženo: 15:44:13, 24.04.2007 | profil autora
co to tu padá za nehoráznosti??? Takže diváky mimo sport přitáhneme k našemu sportu tím, že budeme jeden druhého zesměšňovat??? Řekni mi Pavle - proč jsi prostě po semifinále za tím závodníkem nezašel a neřekl mu, že v zadních pozách má špatně postavené nohy??? Vydřel si celou přípravu, makal jak pes, dietil(sám to přece dobře znáš, tak jak to můžeš znevažovat???), nakonec vyhraje Mistrovství Čech a zkrátka asi jen nemá v oddíle nikoho tak zkušeného, kdo se vyzná v pózingu. Byl to takový problém mu poradit? Myslím že za radu od někoho takového formátu jako jsi ty by byl nesmírně vděčný...Píšu to jen proto, že by mě dost mrzelo, kdybych po tvrdé přípravě něco vyhrál a místo pozitivní zpětné vazby bych byl před lidmi prezentován takhle. Nehledej v tom prosím nic osobního. Jde mi jen o to, abychom doopravdy drželi více pospolu a táhli za jeden provaz? Nebo nemyslíš, že je to potřeba?

Hodnocení: 0
ygg
Vloženo: 15:35:25, 24.04.2007 | profil autora
po sobě čtu..a doufám, že je z toho patrné co bylo myšleno....ne obhajoba či kritika autora nebo diskutujích, ale to, že by bylo velmi dobré (pro všechny které to alespoň trochu zajímá), aby podobných reportáží bylo více a od více autorů. Pak lze porovnávat, a i Ronnie se může lépe rozhodnout, po kom podobnou reportáž chtít. Mně to zatím spíše připadá, že je rád, když si někdo z okruhu alespoň trochu zasvěcených dá tu práci a čas něco podobného vůbec vytvořit.

Hodnocení: 0
ygg
Vloženo: 15:25:08, 24.04.2007 | profil autora
v případě profi soutěží o závodníky sice jde, ale zdaleka ne jen o ně.... u těch amatérů už je to reálnější, ale zkuste se zamyslet nad tím, zda diváky potřebujete. Pokud ne, tak je game over.Pokud ano..tak nejdříve musí být divák nezainteresovaný (tj. půjde se ze zvědavosti kouknout), a teprve časem se začne orientovat, pokud se mu to tedy bude líbit. U nás je hlavní tam ty diváky vůbec dostat...buď je ta podívaná zaujme, nebo ne.Ale nejdřív musí přijít... A k těm formulacím a článku..už jsem psal, autorem nebyl profesionálná žurnalista, a pokud se některý z vás ujme napsání podobného článku/reportáže (samozřejmě podle toho jak to on vidí), my ostatní budeme jedině rádi, a pochybuji, že Ronnie bude proti uveřejnění tady (i když samozřejmě nemohu mluvit za něj).

Hodnocení: 0
adnura
Vloženo: 15:17:15, 24.04.2007 | profil autora
To co říká ygg je naprostá pravda o tom žádná. S Gunarem ale nesouhlasím, ptž napsat o někom, že má slabiny je právě to pravé pro diváky, čtenáře, ale především toho závodníka samého. Nevím jak by se líbilo zrovna tobě, kdyby jsis přečetl, že pózuješ jako by ses zrovna chystal vysrat na pódiu. Mě to zas tak hrozné od toho závodníka nepřišlo, už jsem viděl mnohem větší šoky. A pro P.Vacka jestli si myslíš že tím zesměšňováním závodníků získáme diváky tak to tomu teda fakt nerozumíš, ikdyž ty říkáš že ano:-)Chválit kamarády a druhým se smát to je opravdu profesionální. A takový by jsi měl být, když chceš veřejně něco psát. A ani na Arnoldovi, ani na Olympii nic takového nedělají takže té tvé obhajobě už vůbec nerozumím. Oživit soutěže je trošku o něčem jiném. Prostě jsi to posral. Zkus se nad tím zamyslet objektivně a vem si z toho ponaučení ;-)

Hodnocení: 0
jongi
Vloženo: 15:10:06, 24.04.2007 | profil autora
Musím dát Leošovi za pravdu, nevím jak by se komukoliv z vás četlo o sobě cokoliv napsané v tomhle posměšném duchu.Možná to pobaví čtenáře ovšem závodník, který se v rámci možností připravil jak to jen šlo asi takovouhle formu popularity moc neuvítá.

Hodnocení: 0
leos boruvka
Vloženo: 15:05:06, 24.04.2007 | profil autora
Nevim jestli nezainteresovani divaci jsou pro nas to prave.Jinak k tem novinkam.Prave,ze ty novinky byl pokus,ktery se moc neosvedcil a broji proti nemu hlavne sami zavodnici.A o zavodniky jde prece v prvni rade.At se uz konecne najde clovek,ktereho bude zajimat nazor zavodniku.Zatim je to porad podle znameho hesla O NAS BEZ NAS.A to hodne spatne a jeden z duvodu proc zavodniku ubyva.

Hodnocení: 0
Gunar
Vloženo: 13:57:45, 24.04.2007 | profil autora
Podle mě se nemáš naprosto za co omlouvat. Chtěl jsi to udělat čtivé a to se podle mě povedlo. Kdybys u každýho napsal, kde měl silné stránky a kde zase slabé tak je to nůďo, takže i když nerad ti musím udělit pochvalu a bezvýznamné plus. Jediný co bych taky zmínil, je kategorie do 82,5kg. Očividně jsi tam měl svého favorita, ale to co předvedl Ota Hrdlička to byla užasná šou, kdybych nevěděl že je hluchej tak to při té sestavě ani nepoznám. Dožene záda, přidá tvrdost a máme tady závodníka na evropu jak vyšitýho.

Hodnocení: 0
ygg
Vloženo: 13:49:29, 24.04.2007 | profil autora
Fakt je, že napsat celou reportáž v takhle krátkém čase..a v omezeném rozsahu, protože co si budeme namlouvat, dát sem několikastránkový elaborát by nebylo asi únosné..není žádná sranda. Je ok, že někdo s něčím nesouhlasí, ale dá se to vyjádřit s nadhledem. Protože další možnosti jsou ty, že to už nikdo psát nebude,nebo to bude týden ladit, a všichni buou ječet, kde je reportáž. Tohle je free web, ne časopis/noviny, a autor není profesionální žurnalista. Mnozí z nás by to asi napsali jinak, ale kdo si myslí že líp, ať to příště zkusí..myslím, že Ronnie sem dá klidně a rád reportáže dvě.

Hodnocení: 0
PavelV
Vloženo: 12:17:11, 24.04.2007 | profil autora
Leoši jestli se budeme brát příliš vážně,žádné nové nezainteresované diváky nezískáme. Vždyť kult.soutěž je pro laika smrtelná nuda. Nebo si snad myslíš,že na Arnold class.,Olympii apod.,zaváděj novinky jen tak,z nudy?

Hodnocení: 0
PavelV
Vloženo: 12:09:04, 24.04.2007 | profil autora
Jestli jsem někoho urazil,tak se mu do očí upřímě omluvím a podám mu vysvětlení mého pohledu na věc. S tím nemám problém. Jestli jsem nebo nejsem odborník nevím,ale pro zajímavost: Ta rep.byla napsána z důvodu čas. presu ihned po semifinále a to že jsem se spletl pouze ve dvou případech umístění,kde byla u závodníků rovnost bodů aspon trochu dokládá,že zase tak mimo nejsem.

Hodnocení: 0
adnura
Vloženo: 08:58:06, 24.04.2007 | profil autora
Ach jo tak pro začátek nejsem Andura, ale Adnura:-8 A ta poslední věta, je IRONIE jestli ti to ovšem něco říká, ty masérko:-9 Reportáž není ani zábavná a už vůbec ne vtipná:-! Leoš a Jindra mají naprostou pravdu :-9 :-9 :-9

Hodnocení: 0
kus.j
Vloženo: 23:13:00, 23.04.2007 | profil autora
Ono záleží,kdo tu soutěž vede,jaký konferenciér.Na Moravě moderoval p.Brilant a to nemělo chybu,takže na této vlně podání hodně záleží.Když měl mikrofon v ruce Semerád,tak to byl teprv mega Kabaret,Jedličkův ústav hadr a znevážení úrovně kulturistiky.Teď na Čechách tuším moderoval p.Vons,tak nevím.Jak ho znám,tak tam jezdil na bruslích,jako mickey mouse.

Hodnocení: 0
leos boruvka
Vloženo: 22:54:45, 23.04.2007 | profil autora
Kulturisticka soutez neni kabaret aby se na ukor zavodniku verejne vtipkovalo.To je muj nazor.Jestlize sami k sobe nebudeme vystupovat z urcitou vaznosti,nemuzeme cekat ze si naseho sportu zacnou vazit ostatni.

Hodnocení: 0
leos boruvka
Vloženo: 22:50:21, 23.04.2007 | profil autora
Ty jsi asi z jine planety.Ivos byl ve srovnani z Butorem PAN KULTURISTA.Jeho svaly byly ve forme tvrde jako ze zuly a tak taky vypadaly.A i kdyz mel nohy malo objemne tak na rozdil od Butora je mel alespon separovane.Dobre pises ze jsi nikde nebyl.Ono je dobre to videt na vlastni oci.

Hodnocení: 0
kus.j
Vloženo: 22:28:38, 23.04.2007 | profil autora
Osobně si myslím,že v reportáži nejde o vtipnost,zvláště ne o nevhodnou vtipnost,ale o odborné zhodnocení závodní úrovně a jednotlivců.Takto bych to viděl obecně.Kdo jak je k tomuto fundován,to musí zvážit sám,rozhodně to není lehká úloha nad někým vynášet soudy,zvláště v našem sportu a demonstrovat je jako fakt.Přitom to je subj.názor jednoho pisatele,vždy jde o to,jaká osobnost to napíše. Od takového Buráka bych bral téměř vše,ale on by si pro svou skromnost, na toto netroufl a v tom to je...J.Popelář

Hodnocení: 0
Freimen
Vloženo: 22:26:09, 23.04.2007 | profil autora
je mi záhadou - nebyl ten Buřič z KV?

Hodnocení: 0
Mikuc
Vloženo: 22:17:31, 23.04.2007 | profil autora
Nikde jsem nebyl,ale Butor se mi na fotkách líbí!!!Rozhodně vypadá o 100% lépe než svého času Ivo Buřič, který se svými nožkami dorostence vyhrál MR a dokonce startoval na MS!!!Jo,jo, doba se změnila, závodníků ubývá a ubývat bude!!! A ani se nedivím!!!

Hodnocení: 0
MOOG
Vloženo: 22:07:43, 23.04.2007 | profil autora
Neni clovek ten, aby se zavdecil lidem vsem. Obzvlaste u sportovnich reportazi. Z vlastni zkusenosti vim, jak je obtizne napsat ctivou reportaz. Strohy a nudny text plny vysledku umi napsat kazdy. Vazeni kritikove, zkuste si jen tak pro zabavu jednu takovou reportaz napsat, ale mejte na pameti, ze prakticky kazda soutez probiha temer stejne. A pak neste svoji kuzi na trh. Nebo jeste lepe na internet plny anonymnich kritiku... aa

editováno (MOOG) 23.04.2007, 22:09

Hodnocení: 0
mikeelle
Vloženo: 21:55:55, 23.04.2007 | profil autora
Myslim ze reportaz je dobra a vtipna coz obcas chce a o tom protireceni nech toho radsi si precti svoji druhou a posledni vetu co pises jak si blahove myslel Vacek jak tim nekoho pobavi a loucis se kazdopadne jsi me svou reportazi pobavil.No ty si maserB-]

Hodnocení: 0
adnura
Vloženo: 18:26:44, 23.04.2007 | profil autora
Vacku Vacku ty jsi znalec všech znalců. Jsi nevychované prase, které ponižuje kluky co je to baví. Tvůj turecký záchod a porno od Kobzanky:-8 možná jsis bláhově myslel,že tím někoho pobavíš, mě jsi teda spíš zarmoutil:-! O Machovi píšeš,že přibral tam kde měl a zachoval si estetiku a souměrnost postavy, ale potřebuje zapracovat na nohách a zádech, to jsou ovšem dvě naprosto neslučitelné věci. Když má slabinu v nohách a zádech, tak nemůže být ani estetický ani souměrný:-8 A to že by jsi mohl neoběktivně ohodnotit výkon svého kamaráda Březnu jsme se přesvědčili na Promilu, kde skončil poslední, ale ve tvé reportáži jsi tenkrát našel chyby na všech až na Březnu, ten podle tvých slov měl neskutečný hrudník z boku a byl obrovský to ano, ovšem to je každý kdo jde na závody v objemu. ( zaslouženě Petr vyhrál absolutku v Čechách) Ale vrchol všeho je když se zmiňuješ o Bednářovi jak proháněl Havlíka:-6 ten byl asi o dvacet tříd pozadu:-9 Každopádně jsi mě svou reportáží pobavil a jde vidět, že tomu fakt rozumíš:oD

Hodnocení: 0
Freimen
Vloženo: 15:38:46, 23.04.2007 | profil autora
Martin Adam - stačí se podívat do výsledkové listiny - je z mého oddílu

Hodnocení: 0
tonynyo
Vloženo: 15:09:41, 23.04.2007 | profil autora
Zdar nevite někdo kterej zavodnik byl v -75kg z Varu??:-)

Hodnocení: 0
leos boruvka
Vloženo: 13:28:54, 23.04.2007 | profil autora
Jestli se k nasemu sportu nevrati lidi opravdu v obrazu,tak ma kulturistika vykopany hrob.

Hodnocení: 0
leos boruvka
Vloženo: 13:19:33, 23.04.2007 | profil autora
Nejak tomu nerozumim.Zavodnik s nejvetsim potencialem (Hrdlicka) zustal temer nezminen,zatimco o ostatnich se tady vesele pise.Je mi lito kam se nas sport dostal.

Hodnocení: 0
Freimen
Vloženo: 11:40:23, 23.04.2007 | profil autora
jj, děkuju:-9

Hodnocení: 0
Freimen
Vloženo: 11:38:23, 23.04.2007 | profil autora
koukám na fotky a skutečně nikde nevidím ani široký ze zadu ani triceps:-8 ...takže na to můžu rychle zapomenout...asi mi hrabe z diety:-D

Hodnocení: 0
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 11:38:06, 23.04.2007 | profil autora
Je to takto. Začátek semifinále, v tu chvíli zatímco normální kulturistika dělá základní postoj zepředu a základní zezadu, dělají classic bb čtvrtobraty. Následuje stejně jako v kulturistice vyvolávání, rozdíl je v tom, že se nedělají všechny pózy (resp. dělat by se podle mého neměly, ale teď v Litvínově to bylo tak, jak píšu v následujícím textu), dělá se dvojitý biceps zepředu, hrudník zboku, biceps zezadu, triceps, široký zádový zepředu a břicho stehna (asi jsem zmastil pořadí). Pak volná sestava, ve které je trocha více volnosti než v běžné kulturistice, ve finále čtvrtobraty a všichni najednou porovnávání, dvojitý přední, široký zádový, hrudník zboku, biceps zezadu, široký zádový zezadu, triceps zboku, břicho stehna. Následuje posedown a odchod do cukrárny. S těmi pózami je to divočina, každopádně pokud natrénujete všech 7, nic nezkazíte, buď jich všech sedm dělat budou, nebo se jedna z nich vypustí (v Litvínově to bylo tak všelijak, resp. tak, jak jsem napsal nahoře a i v tom pořadí).

Hodnocení: 0
Freimen
Vloženo: 11:31:28, 23.04.2007 | profil autora
děkuju ronnie, to jsem samozřejmě četl(nejdřív se podívám než se ptám), ale nesedí mi toto : "Povinné postoje: oba bicepsy zepředu, široký zádový zepředu, hrudník z boku, oba bicepsy zezadu, břicho a stehna." - kdo byl na závodech je schopný mi na to odpovědět??? V semifinále se tedy dělaly jen čtvrtobraty a ve finále si najednou všichni zapózovali jednou a ještě k tomu jen tyto vybrané kulturistické pózy??? Tak to zní docela smutně, zažít jediné vyvolávání a ještě osekané o dvě pózy...Snad to ale tak na závodech nebylo a platí pravidla pro klasickou kulturistiku a ne pro bodyfitness...

Hodnocení: 0
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 11:17:15, 23.04.2007 | profil autora
Lukáši pročti toto: http://www.skfcr.cz/index.php?clanek=43 . Až na drobnosti (třeba ohledně plavek), by to mělo sedět. Nová verze se připravuje, ale chvilku jí to potrvá :-).

Hodnocení: 0
Freimen
Vloženo: 11:07:33, 23.04.2007 | profil autora
a pózing??? Oni dělají v semifinále jen čvrtobraty a pak pozují až při volné sestavě a jednou ve finále mebo prostě jsou už v semifinále ještě čvrtobraty a pak jednotlivé porovnávání v kulturistických pozách?!?!?!?

Hodnocení: 0
Poman
Vloženo: 09:51:25, 23.04.2007 | profil autora
fitness junioři jedna kategorie, nesmí překročit svou tělesnou hmotnost, která se rovná tělesná výška minus 100 cm (např. výška 165 cm = 65 kg, výška 185 cm = 85 kg) bodyfitness junioři jedna kategorie za stejných podmínek závislosti váhy na výšce jako u fitness juniorů Nevim jestli se to od lonska zmenilo.

Hodnocení: 0
elrubio
Vloženo: 09:50:58, 23.04.2007 | profil autora
výška -100, čtvrtobraty + možnost použití kostymu při volné sestavě (travesty :-D

Hodnocení: 0
kus.j
Vloženo: 09:48:42, 23.04.2007 | profil autora
O tom,že je Března vítěz,tak to je bez debat.Na soutěži jsem nebyl,ale z fotek je patrné,že na 2.místě měl zkončit Kaše,Slavoj sice neměl formu,ale má tvary a je komplexní.Heřman byl připraven,ale Butor rozhodně 2.místo,to je omyl,má biceps,prsa a pření delt,vše pod vodou a to je tak vše.Hrdlička moc pěknej,super.J.Popelář

Hodnocení: 0
Freimen
Vloženo: 09:25:48, 23.04.2007 | profil autora
Ronnie, prosímtě chtěl bych se tě zeptat na následující - kluci mi píšou ohledně kategorie classic bodybuilding a já nevím, co jim říct - jaká jsou v této kategorii pravidla? Jaký je ten váhový limit? Výška minus 100? plus kolik?! Taky koukám, že dělají čvrtobraty%-) , myslel jsem, že kromě váhového/výškového limitu jsou pravidla stejná...Děkuju

Hodnocení: 0
keba
Vloženo: 09:09:31, 23.04.2007 | profil autora
Super mistrovství:-9 malinká chybka v dobře napsaném článku - Heřman byl Jiří ne Jan jak má autor napsáno (nejspíš překlep)

Hodnocení: 0
jirka hutecka
Vloženo: 23:23:50, 22.04.2007 | profil autora
paradni fotky Března fakt super forma :-9Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJaká byla soutěž Arnold Classic 2020...
dzordn2 (17:56) • Tomáškup, mám pro Vás jedno doporučení. Jestli se Vám nelíbí moje články, tak je prostě...
magazínJaká byla soutěž Arnold Classic 2020...
tomášekp (17:47) • p.s. omlouvám se za chyby v textu viz jakby - jakoby
magazínJaká byla soutěž Arnold Classic 2020...
tomášekp (17:46) • Právě, že nedělá. Jeho ´´reportáž´´ z AC 2020 se bohužel nedá srovnat s Vaší. Pořád mi...
magazínDalší foto z archivu: Mamdouh Elssbia...
Marczus (16:16) • Ten šek na 30.000USD z EVLS dole ve vitríně našince celkem potěší, co vy na to? Je od n...
magazínTomáš Mach - ramena a bicepsy v přípr...
ygg (14:49) • Nechcete s tím jít do někam? OBA? Jo, já vím, akce a reakce a někdo začal a někdo napsa...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra