Reklama:

Ronnie.cz přeje všem čtenářům
úspěšný nový rok 2020

6.429 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Vážení čtenáři a diváci naší TV,

končí rok 2019 a přichází nový s pěkně kulaťoučkým číslem a opakujícími se číslicemi 2020. Doufám, že jste si užili svátků a pohody, odpočinuli si a alespoň trochu zahřešili s dobrým jídlem a cukrovím, bylo na to času letos opravdu dost. Věřím, že pro většinu z Vás jsou Vánoce spojené s probuzením toho nejlepšího, co v nás je, darováním radosti a pomoci, projevením štědrosti.

Někteří si i ve vánočním shonu najdou čas, aby se s dalšími podělili o svá nenávistná a zlá sdělení, třebaže jsou založena jen na domněnkách a řečích typu jedna paní povídala, aniž by měli dostatek informací a podkladů. Hloupějším povahám to však nedojde a plivají kolem sebe dál, snad aby zrovna o Vánoce jiným co nejúspěšněji ublížili. Nechť se užírají, když chtějí, všem ostatním přeji klid v duši, moudrost a rozvážnost. Přeji Vám všem, abyste nikdy tak hloupí nebyli a raději dvakrát přemýšleli, než někoho urazíte. Hlupák si to ani neuvědomí, moudřejší pak litují, že se nechali unést záští. První skupina lidí se ani nikdy neomluví, na druhé straně se zase najdou tací, kteří se pro změnu omlouvají i za něco, za co by neměli proč. Pro pobavení přikládám video žen mužům z hnutí Žena je láska, které se omlouvají pro jistotu úplně za všechno.

Kromě toho, že nás v tomto roce opustila řada kulturistických osobností, nás jako studená sprcha zasáhla smrt Mistra Karla Gotta. Snad nikdo nemůže říci, že jej to nezasáhlo. Karel Gott tu tak nějak pro většinu z nás prostě celou dobu byl, byl součástí našich životů, všudypřítomný. Svými písněmi a hlasem rozdával emoce, dojetí, radost, podporu, naději. Svým vystupováním a nadhledem bavil, hladil na duši, motivoval. Jeho odchod byl nečekaný. Nečekaný, ač každý z nás věděl, že bojuje s nemocí. Nečekaný, ač každý život jednou končí. Nečekaný, ač se dal čekat.

Je to až divný pocit, že tu už není. Ale když na to nemyslíte, jako by tu stále stejně jako dřív byl... Každou chvíli ho slyšíte z rádia, nasloucháte jeho hlasu, jeho sdělení prostřednictvím písní, jeho poslání.

A o tom to je. Člověk by měl žít tak, aby po něm něco zůstalo. Aby byl alespoň pro někoho nezapomenutelný, aby dál žil v jeho srdci a mysli, aby zanechal pozitivní životní stopu. Jakou stopu zanecháte Vy?

Dovolte mi, abych Vám za celou redakci popřála veselého Silvestra, v novém roce pak především zdraví, štěstí, lásku a spokojenost, hodně trpělivosti, shovívavosti a dobroty k celému okolí. Ve sportovním snažení přeji skvělého trenéra, shozená kila, nabyté svaly, zvýšení výkonnosti, zlepšení kondice a dobrý pocit z pohybu. Pro všechny tyto aktivity se Vám budeme snažit být opět oporou, Vaší knihovnou, rádcem, pomocníkem, zábavou i celou přátelskou komunitou. Všem našim čtenářům i zákazníkům bych chtěla jako každý rok poděkovat za přízeň, budeme se snažit být stále lepší a lepší a opět neúnavně přinášet maximum informací ze všech koutů světa. Redaktorům i aktivním čtenářům a závodníkům patří můj veliký a upřímný dík za jejich práci a zapojení se do obsahu našeho společného webu, děkuji, že jste členy právě našeho týmu. Právě Vaše práce, Váš čas a Vaše trpělivost utvářejí prostředí, v němž se všichni cítí příjemně, přirozeně, najdou zde mnoho odborného, poučného, ale i zábavného, a rádi se sem vrací.

Přeji Vám všem, abyste vykročili v roce 2020 tím správným směrem, zanechali smysluplný otisk a nemuseli se nikdy za nic špatného omlouvat.

Užijte si Silvestra a v příštím roce na shledanou.

Mgr. Štěpánka Flusserová
šéfredaktorka

Na zdraví!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

31.12.17:21ygg - Měl bych takový dotaz ... prosbu ... návrh ... když vidím ..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJay Cutler - tipy a triky k předsoutě...
Zodiak411 (12:17) • Nesmysl. Jak to přirovnání, které jsi napsal, tak tvůj názor na tyto články. Nikdo nepí...
magazínJamie Christian-Johal den před Britis...
Neutralni typ (11:27) • tohoto si celkem vazim, je jasny ze kazdy to do sebe vali a tak ten kdo to prizna je vl...
magazínLukáš Osladil a Tomáš Mach - trénink...
Neutralni typ (11:18) • Priste to muzou natocit ve trojce s Kai Greenem a bude to komplet :D
magazínTréninkový videolog: Milan Šádek (12/...
Neutralni typ (10:57) • neni to jeho bracha? https://www.youtube.com/watch?v=dmoMJtutRbE
magazínJay Cutler - tipy a triky k předsoutě...
Neutralni typ (10:55) • smysl tehle clanku je asi jako kdyby mi servisak a technik ze staje Formule 1 zacal rad...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra