Reklama:

Najdi a vyhraj! (50/2019)

4.245 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Od léta si tady průběžně stěžuji, že pořád nejsem jaksi ve formě. Každou chvíli chřipka, nachlazení, horečka... Párkrát jsem to "úspěšně" přechodil, ale po pár měsících bylo vážně načase dát si pauzu a pořádně se doléčit. Fitko bylo tabu, a tak jsem se jen povaloval a odpočíval. Paradoxně se ale ukázalo, že v klidovém režimu je pro mě daleko těžší udržet rozumnou životosprávu, tzn. správně jíst a chodit včas spát. A proč taky? Mít jako cíl uzdravit se je jako motiv poměrně silné, na druhou stranu pokud Vás trápí jen to, že máte po večerech 37,1, není to zrovna otázka života a smrti. Tak na co si vařit?

Tohle moje období je naštěstí u konce, začal jsem znovu cvičit a ejhle. Najednou o tom vůbec nepřemýšlím, chystám si jídlo, nejsem líný jíst dost zeleniny a zalehnout v jedenáct, protože chodím cvičit a chci, aby to k něčemu bylo. Paradoxně se tak ukázalo, že co se týče celkového dopadu na moje zdraví, je pro mě zřejmě lepší si čas od času alespoň v rámci možností zacvičit než se naložit na dva týdny do postele.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží Whey Shake (500 g), 10x Carnitine Bar (32 g) a tričko od společnosti ATP Nutrition. Whey Shake je syrovátkový koktejl s obsahem 14 % bílkovin. Obsahuje také prebiotika, trávicí enzymy a probiotické kultury. Carnitine Bar nejlépe využijete před tréninkem. Doplní energii a díky kofeinu a taurinu Vás příjemně nakopne.


Jaký přívlastek měl poslední letošní závod Bedřichovského Bastarda?

Najdi a vyhraj! (50/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jaký přívlastek měl poslední letošní závod Bedřichovského Bastarda?
Ledový
Vodní
Ohnivý
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 12. 12. 2019 v 08:00 a končí 19. 12. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (49/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kde proběhnou v roce 2020 první kurzy Fitness akademie Ronnie.cz. Správná odpověď zní: v Praze.

Vylosováni byli a knihu Jóga po celý rok z nakladatelství CPress obdrží:

  • Květa Křivohlávková - kytinkak@...cz
  • Filip Duchoň - fiduchna.p@...cz
  • Šárka Získalová - sarynasluchova22@...com

Gratulujeme!

Náš čtenář Michal nám poslal fotografii s výhrou z jedné z tipovacích soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 19. prosince. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra