Reklama:

Tipovací soutěž 2019
- konečné pořadí

3.189 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

p. Δ nick / jméno plus
body
minus
body
1. (+1) Meda87 22 -281
2. (+1) nemjana 21 -251
3. (+2) Zodiak411 21 -279
4. (-3) radekba 20 -247
5. (-1) drvari 20 -258
6. (+1) deiw 19 -195
7. (-1) Dekster 19 -200
8. (-) vlcacek 19 -242
9. (-) bystri14 19 -263
10. (+2) mp123 18 -148

Kulturisté z profesionální ligy IFBB Jima Maniona mají pro letošek už dozávoděno, což zároveň znamená, že je za námi i další seriál tipovacích soutěží, ve kterém jste mohli sázet na to, jak si na vybraných kláních hvězdy současné scény povedou. Dnes nadešel čas, abychom Vám přinesli souhrnné vyhodnocení celé série tipovaček. Do osmi kol tipovací soutěže se zapojilo 683 různých sázejících. V každém kole jsme přitom tři nejúspěšnější tipéry odměnili cenami od našich partnerů a i letos těchto odměn bylo požehnaně. Jejich celková hodnota se vyšplhala na 114.195 Kč, což znamená, že jste v průměru v každé tipovačce hráli o ceny v hodnotě více než 14.000 Kč!

To samozřejmě stále ale není vše. Z výsledků všech kol tipovací soutěže vzniká námi už vzpomínané konečné pořadí a pravidla tipovačky nám ukládají odměnit ještě deset nejlepších tipujících z pohledu celého roku. I tentokrát pro Vás přitom máme připravenou pořádnou nálož suplementů a sportovních doplňků. Odměny věnovala společnost Extrifit a jejich celková hodnota převyšuje 31.000 Kč! A jak jste tedy v konečném pořadí tipovací soutěže pro rok 2019 dopadli?

Na čele je tipující s nickem Meda87, jemuž vyšel zejména tip na výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro. Meda87 jako jediný získal dvaadvacet plusových bodů, sázející na druhém a třetím místě jich shodně mají jednadvacet. O tom, že druhá skončí nemjana před třetím Zodiakem411 rozhodl menší počet jejích minusových bodů. Těsně za nejúspěšnějšími třemi se umístil radekba, který ještě po sedmém z osmi kol tipovaček v průběžném pořadí vedl. Do posledního kola se ovšem nezapojil a to jej s ohledem na to, jak letošní tipovací soutěž byla vyrovnaná, zkrátka několik příček stát muselo.


Fantastické ceny pro deset nejlepších v celkovém pořadí
tipovací soutěže věnovala společnost Extrifit! Souhrnná hodnota cen převyšuje 31.000 Kč!

1. místo - Meda87 vyhrává:

2. místo - nemjana vyhrává:

3. místo - Zodiak411 vyhrává:

4. místo - radekba vyhrává:

5. místo - drvari vyhrává:

6. místo - deiw vyhrává:

7. místo - Dekster vyhrává:

8. místo - vlcacek vyhrává:

9. místo - bystri14 vyhrává:

10. místo - mp123 vyhrává:

Long® 80 Multiprotein je multikomponentní (vícesložkový) protein obsahující bílkoviny z 8 proteinových zdrojů. Díky tomu je výrobek typický vyváženým aminokyselinovým spektrem, což je pro jeho účinek velmi důležité! 75 % obsahu bílkovin produktu tvoří syrovátkové proteinové koncentráty, hydrolyzáty a izoláty a zdrojem dalších 25 % bílkovin je micelární kasein a vaječné bílkoviny. Hlavní předností multikomponentního proteinu Long® 80 Multiprotein je jeho postupnější uvolňování, než je tomu u klasického syrovátkového proteinu, a výrobek tak může zásobovat svaly bílkovinami po delší čas! Navíc je obohacen komplexem sedmi enzymů - papainem, alfa amylázou, bromelainem, laktázou, celulázou, neutrální proteázou a lipázou. Obsah proteinů je 76,4 % - 80 % (liší se podle příchuti). Long® 80 Multiprotein je vhodný ve všech případech, kdy je nutné zajistit okamžitou i dlouhodobější nepřetržitou dodávku bílkovin. Příjem vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

CFM Instant Whey 80 je vylepšeným, pokročilejším a modernějším nástupcem veleúspěšného proteinu Professional WPC 80. Základem nového proteinu CFM Instant Whey 80 je opět nejkvalitnější dostupná surovina, a to syrovátkový proteinový koncentrát CFM. Jedná se o instantní (snadno rozpustný) protein získaný ze syrovátky nejmodernější metodou výroby - mikrofiltrací CFM (Cross-Flow Microfiltration). Tato metoda výroby probíhá za studena na keramických filtrech a je nejšetrnějším způsobem výroby syrovátkového proteinu. Obrovským benefitem je zachování všech bílkovinných frakcí (podívejte se na složení). Do Vašeho proteinu CFM Instant Whey 80 výrobce přidal komplex sedmi enzymů pro dokonalé strávení proteinu a zabudování bílkovin do svalové hmoty. Jedná se o enzymy: papain, alfa amyláza, bromelain, laktáza, celuláza, neutrální proteáza a lipáza. Jako hlavní sladidlo je pak zvoleno sladidlo z rostliny stévie 97 %! CFM Instant Whey 80 je k dispozici ve 12 vynikajících příchutích. V ovocných příchutích je obsaženo pravé sušené ovoce (tedy žádná chemie) a na chuti je to obrovsky znát! Chuť je plná, výrazná a nápoj nádherně krémový. Obsah proteinu je 72,4 - 76,2 % (liší se podle příchuti). Kromě skvělého složení je tento výrobek oblíben díky snadné a bezproblémové přípravě - je výborně rozpustný, nepráší ani netvoří hrudky. Příjem vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce a pro osoby při zvýšené tělesné zátěži.

Beef Peptides představují hovězí bílkovinu v peptidické formě. Ideální nástroj pro budování čisté svalové hmoty bez tuku. Tablety jsou unikátní tím, že neobsahují prakticky žádná pojiva, jen čistou bílkovinu. Každá tableta obsahuje celé 2 gramy hovězích bílkovin. Beef Peptides jsou zcela bez cukru a bez tuku. Hovězí bílkovina je hydrolyzována a ultrafiltrována. Při hydrolýze dochází k naštěpení bílkoviny, takže výsledný produkt vyniká lepší stravitelností a vstřebatelností. Přibližně 15 % peptidů Beef Peptides má molekulární hmotnost 6000 Da, 55 % 3000 Da a 30 % 500 Da a méně, což jsou velmi krátké (ve sportovní výživě velmi ceněné) peptidy s extrémně dobrou vstřebatelností a využitelností. Pro výrobu tablet byla použita zcela nová technologie, kterou je docíleno, že jedna tableta Beef Peptides obsahuje plných 2000 mg čistých hovězích bílkovin a naprosto minimální množství pomocných tabletovacích látek, a to až 10krát méně, než je tomu u jiných tabletovaných výrobků. Díky tomu jsou Beef Peptides mnohem menší a snadno polykatelné. Nejdůležitější předností této metody je, že nejste nuceni konzumovat nepřiměřené množství nestravitelných pojiv, která mohou způsobovat zažívací problémy. U tablet Beef Peptides dodáváte svalům prakticky pouze čisté proteiny prvotřídního hydrolyzovaného hovězího izolátu.

Whey Amino Hydro obsahuje komplex všech potřebných aminokyselin výhradně v peptidických vazbách. Whey Amino Hydro jsou zcela nové hydrolyzované (předtrávené) aminokyseliny vyrobené ze 3 hydrolyzovaných syrovátkových proteinových zdrojů - 90% izolátu a 2x 80% koncentrátů. Tablety jsou velmi koncentrované a silné, přitom je však jejich velikost příjemně malá a dobře se tedy polykají. Obsah čistých aminokyselin ve Whey Amino Hydro je 90,4 % v každé tabletě! Užívání tablet Whey Amino Hydro podporuje růst svalové hmoty a přispívá k jejímu udržení při náročném tréninku či redukční dietě, kdy je ohrožena katabolismem. Whey Amino Hydro vyniká velmi nízkým obsahem sacharidů a tuku, proto je můžete užívat jak v objemovém tréninku, tak při rýsování.

Carnigel® je nový produkt od Extrifitu, který přináší dobře známý a mezi sportovci velmi oblíbený spalovač - karnitin - v nové formě gelu. Karnitin je látkou tradičně používanou prakticky ve všech sportovních odvětvích pro zlepšení využití tuků jako energetického zdroje při fyzické aktivitě a také jako energizér před tréninkem. Jeden sáček obsahuje celých 2000 mg L-karnitinu v 10 skvělých příchutích, a to při nulovém obsahu tuku, cukru nebo umělých barviv v balení! Gelová forma je navíc velmi praktická - nemusíte s sebou nosit žádná balení tekutého karnitinu nebo si odsypávat tablety. Sáček můžete mít vždy po ruce připravený k okamžité konzumaci před tréninkem, na výletech či před závody.

Produkt Q10 firmy Extrifit obsahuje 30 mg koenzymu Q10 v jedné kapsli, jedné z nejdůležitějších látek vyskytujících se v živočišných buňkách. Jedná se o látku podobnou vitamínům. Koenzym Q10 je částečně tělem produkován a částečně přijímán potravou. S tím, jak stárneme, se schopnost produkce koenzymu Q10 snižuje a hrozí jeho nedostatek. Stejně tak je příjem koenzymu Q10 důležitý, když je naše tělo vystaveno zátěži, jakou je intenzivní silový trénink, o to více, pokud je spojen se striktní dietou. Koenzym Q10 je naprosto nezbytný pro oxidoredukční reakce a funguje jako reaktivátor buněčné energie, stabilizátor buněčných membrán a kofaktor mnoha metabolických procesů. Příjem koenzymu Q10 může přispívat ke zvyšování energie a odstraňovaní únavy, posilování imunitního systému, normalizaci krevního tlaku, zvyšování výkonnosti a vytrvalosti a obecně posilování antioxidační ochrany buněk.

Produkt Vita-E 400 IU obsahuje přírodní vitamín E (400 IU = 294 mg v jedné kapsli). U sportovců, a obzvláště silových sportů, potřeba vitamínu E stoupá a je nutné jeho doplňování. Vitamín E patří k vitamínům rozpustným v tucích, je důležitým antioxidantem a zpomaluje mimo jiné proces stárnutí.

Protein Caffé Latte 80 je vynikajícím pomocníkem pro stimulaci organismu a pro budování svalové hmoty. Nápoj je optimální ranní dávkou bílkovin a současně Vás tento šejk příjemně probudí a osvěží. Zkrátka ideální start do nového dne nebo jako chutné kávové a proteinové osvěžení kdykoli během dne.

Protein Caffé Isolate 90 je vynikajícím pomocníkem pro stimulaci organismu a pro budování a udržení svalové hmoty. Nápoj vyniká úžasnými nutričními hodnotami! Protein Caffé Isolate 90 obsahuje 100% kávu + 90% proteinový izolát CFM + kofein a maličké množství sladidla. A to je vše! Žádné přídatné látky, žádná ochucovadla, prostě nic, co by navyšovalo nežádoucí tuk nebo cukr.

Omega 3-6-9 obsahuje kombinaci omega 3, 6 a 9 mastných kyselin (1000 mg v kapsli) obohacených o vitamín E (10 mg v kapsli). Příjem omega aminokyselin je velmi důležitý pro zdraví srdce, činnost mozku, funkci zraku, spalování podkožního tuku i nárůst svalové hmoty. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Lecithin podporuje spalování tuků, proto je užíván v redukčních programech. Je vhodný nejen pro sportovce, kteří usilují o vyrýsování, ale obecně pro všechny, kteří chtějí podpořit regeneraci po náročném výkonu. Lecitin je látkou, která má řadu pozitivních účinků, když snižuje hladinu LDL cholesterolu v krvi, snižuje krevní tlak, zlepšuje činnost nervového systému, zlepšuje paměť, působí protektivně na játra, podporuje funkci imunitního systému, má pozitivní vliv na stav pokožky, zlepšuje kvalitu vlasů a nehtů a podporuje regeneraci.

Protein Break! představuje plnohodnotné vysokoproteinové jídlo (25 g bílkovin v jediné porci). Je určeno k přípravě ideální snídaně či svačiny s komplexním nutričním složením a optimálním zastoupením živin. Tento produkt je ve sportovní a funkční stravě naprosto ojedinělý a unikátní. Kombinace syrovátkového proteinového 80% koncentrátu, chia semínek, ovesných vloček a rýže představuje plnohodnotné jídlo s ideálním zastoupením nejkvalitněji stravitelných bílkovin i sacharidů. Tyto základní ingredience jsou obohaceny navíc o inulin z kořene čekanky - vlákninu s prebiotickým účinkem. Žádné vaření - vše za studena. Příprava 1 - 2 minuty!

Crea Monohydrate obsahuje kreatin ve formě 100 % mikronizovaného kreatin monohydrátu. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky kulturistické posilování nebo kondiční posilovací cvičení ve fitness centru. Kreatin je přirozenou látkou, která se nachází v lidském těle, není návykový a toxický ani při větších dávkách. Přebytečný kreatin, který tělo nespotřebuje, je vylučován močí.

CLA - konjugovaná kyselina linolová je známá hlavně jako látka podporující spalování podkožního tuku a poslední vědecké poznatky svědčí o tom, že užívání CLA má ještě více benefitů. U sportovců se jedná především o podporu růstu svalové hmoty a podporu regenerace organismu.

High Whey 80 je vysoce kvalitní protein obsahující instantní (výborně rozpustný) syrovátkový ultrafiltrovaný 80 % koncentrát a špičkový instantní syrovátkový mikrofiltrovaný 90 % izolát vyrobený metodou CFM neboli Cross-Flow Microfiltration. High Whey 80 je tedy kombinací dvou mimořádně kvalitních zdrojů syrovátkového proteinu se zachováním všech přírodních bílkovinných frakcí (beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, glykomakropeptidy, imunoglobulin G, bovinní sérový albumin, laktoferin). Kombinace dvou proteinových zdrojů - syrovátkový proteinový koncentrát a CFM proteinový izolát - Vám přinese výhody obou z nich - neuvěřitelně lahodnou chuť, výbornou konzistenci, skvělé zastoupení živin, velmi dobrou stravitelnost a to vše za supervýhodnou cenu! Proteiny obsažené v High Whey 80 jsou doplněny o enzymy papain a Tolerase (pH stabilní laktázu). Příjem tohoto vysoce kvalitního zdroje proteinu přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu udržení v situacích, kdy je ohrožena katabolizací.

Iontex® Liquid je naprostá novinka od Extrifitu! Jedná se o univerzální sportovní nápoj výjimečně lahodné chuti, který můžete pít při sportovních výkonech různého charakteru - jak při cvičení ve fitness centru, tak při vytrvalostním tréninku či při jakékoliv jiné pohybové aktivitě. Obzvláště vhodný je pro ty sporty, které mají delší trvání nebo při nichž dochází k větším ztrátám tekutin pocením. Iontex® Liquid Vám zajistí dostatečnou hydrataci, energii a potřebné vitamíny a minerály! Iontex® Liquid obsahuje jako zdroj energie glukózo-fruktózový sirup doplněný o 1000 mg karnitinu, látku tradičně užívanou ve sportovní výživě, a vyvážený komplex 6 potřebných minerálů a 10 vitamínů sestavený logicky podle denních doporučených dávek (RHP). Iontex® Liquid Vám Extrifit nabízí v deseti lahodných příchutích: pomerančová šťáva, ananasový džus, mojito, citron-limetka, kiwi, růžový grep-pomelo, malinová limonáda, višeň, mandarinkový džus a zelené jablko. Všechny chutnají opravdu výtečně!

Express Energy Gel je unikátní energetizující produkt od Extrifitu, který sportovci používají k okamžitému dodání energie před tréninkem a při tréninku. Jdete na trénink unavení po dlouhém dni v práci? Chybí Vám energie v průběhu delší fyzické aktivity? Express Energy Gel Vám okamžitě vrátí energii do sportovního i mentálního výkonu díky vyváženému poměru tří druhů sacharidů, obsahu energizérů, stimulantů a vyváženému komplexu minerálních látek. A to vše v kompaktním balení hotového gelu, který je připravený k okamžité konzumaci!

Aminogel® je světová novinka na trhu aminokyselin od firmy Extrifit. Jedná se o unikátní aminokyselinový produkt, který v jednom balení chutného gelu obsahuje velmi silnou dávku 11 030 mg výhradně volných aminokyselin. Gelová forma zajišťuje ideální stravitelnost a vstřebatelnost a pečlivě vyvážený poměr volných aminokyselin maximální anabolický, regenerační a antikatabolický účinek. Aminogel® je díky svému unikátnímu obsahu určený především pro všechny silové sportovce, kteří usilují o růst svalové hmoty a síly (anabolický účinek), a také pro všechny sportovce silově-vytrvalostních a vytrvalostních disciplín, kteří chtějí ochránit svalovou hmotu při tvrdých trénincích nebo při redukci podkožního tuku (antikatabolický účinek).

Agrezz® je profesionální produkt určený pro maximalizaci výkonu, síly a silové vytrvalosti nejen kulturistů, ale všech sportovců, jejichž výkon má silově-vytrvalostní charakter, jako jsou hokejisté, zápasníci MMA apod. Agrezz® dokáže odstranit lenost a výrazně prodloužit délku a intenzitu silového tréninku. Výrazným účinkem je efekt maximálního soustředění na výkon, což potvrdili prakticky všichni respondenti, kteří měli možnost Agrezz® vyzkoušet ještě před uvedením na trh.

Rice & Oat Mash je hotová směs vynikající rýže ve formě snadno rozpustných rýžových vloček s ovocem, kokosem a čokoládou. Delikátní chuť jednotlivých příchutí je dána pouze přírodními ingrediencemi. Základem produktu je 100% rýže ve formě snadno rozpustných rýžových vloček, která tvoří 80 % zdrojů komplexních sacharidů výrobku Rice & Oat Mash. Dalších 15 % komplexních sacharidů produktu tvoří ovesné vločky a 5 % pšeničné vločky. Žádné vaření, vše za studena. Příprava trvá 1 minutu! 1 dávka = 1 sáček. Excelentní chuť!

BCAA Free Form Liquid 80000 mg obsahuje optimální poměr větvených aminokyselin 2:1:1 - dvakrát více leucinu než isoleucinu a valinu. Suplementací BCAA Free Form Liquid 80000 mg při intenzivním tréninku nebo při redukční dietě můžete zabránit tomu, aby se "spalovala" svalová hmota, chránit ji proti katabolizaci - pro tento účinek podávejte BCAA před výkonem, popř. i v jeho průběhu. Pro nárůst svalové hmoty, na níž se podílejí bílkoviny složené z aminokyselin, podávejte BCAA Free Form Liquid 80000 mg po tréninku.

Hellnox® je profesionální předtréninkový přípravek z nejvyšší kategorie stimulantů produkce NO (oxidu dusnatého). Je určený pro maximalizaci silového výkonu, maximální napumpování svalů a stimulaci vysoké intenzity tréninku. Hellnox® obsahuje efektivní kombinaci vysokých dávek látek stimulujících produkci NO (oxidu dusnatého) doplněnou o zdroje sacharidů - isomaltulózu (palatinóza), maltodextrin a dextrózu, volné aminokyseliny (BCAA, L-glutamin), Creapure® (německý kreatin monohydrát nejvyšší čistoty) a stimulační látky - taurin, kofein a extrakt ze zeleného čaje. Unikátní je obsah patentované složky ActiNOS® (selektivní nitro peptidy a frakce modifikovaného, částečně hydrolyzovaného syrovátkového izolátu). Extrifit Vám nyní přináší v tomto produktu inovaci. Výrobce ActiNOS® vyvinul novou, daleko koncentrovanější formu nitro peptidů (označovanou také jako CFM Nitro P), a ta byla použita v produktu Hellnox®! V inovovaném Hellnox®u bylo také použito sladidlo z rostliny stévie, které je přírodního původu.

Nut 6! je oříšková superpotravina od společnosti Extrifit. Lahodný krém ze 6 druhů ořechů, kdy každý druh je zastoupen stejným dílem. Tento produkt je vyroben přímo ve výrobních halách společnosti Extrifit v České republice, a to od A až do Z! Je složen z těchto ořechů: kešu, lískové ořechy, mandle, kokos, vlašské ořechy, arašídy.

Proteinut® je unikátní mandlová a proteinová superpotravina firmy Extrifit. Jako zdroj bílkovin obsahuje 90% syrovátkový proteinový izolát CFM a zdravé tuky mandlí, kokosu a lněného semínka. Obsah proteinů je rovných 30 %! Proteinut® výborně chutná a dodá Vašemu tělu proteiny z 90% syrovátkového CFM izolátu a zdravou formu oříškových tuků. Je vyroben přímo ve výrobních halách společnosti Extrifit v České republice, a to od A až do Z! Je složen z mandlí (pražených na sucho - bez oleje!), syrovátkového 90% CFM izolátu, proteinových kuliček, kokosu a zdravých semínek.

Hellgel® je stimulantem produkce NO, tedy oxidu dusnatého, a jeho hlavním účinkem je vliv na napumpování svalů. Stimulace produkce NO je dosaženo unikátní kombinací účinných látek, především argininu alfaketoglutarátu, citrulinu a beta alaninu (neesenciální aminokyselina, která podporuje tvorbu karnosinu ve svalové tkáni). Dále Hellgel® obsahuje 4 formy kreatinu: kreatin AKG - alfaketoglutarát, trikreatin malát, kreatin ethylester a kreatin monohydrát (Creapure®). Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu, jako je třeba typicky posilovací cvičení ve fitness centru. Tohoto účinku dosáhnete při minimální dodávce 3 g kreatinu denně - jeden sáček produktu Hellgel® obsahuje celkem 5 g. Hellgel® dále obsahuje větvené aminokyseliny leucin, isoleucin a valin, které chrání svalovou hmotu při náročném tréninku, a aminokyseliny glutamin a glutamin alfaketoglutarát AKG (glutamin je neesenciální aminokyselina, která je bohatě zastoupena ve svalové tkáni; při intenzivním tréninku dochází k vyšší spotřebě glutaminu ve svalu, proto je při náročném výkonu a snaze o nárůst svalové hmoty vhodná jeho suplementace). Stimulační účinek suplementu Hellgel® na nervovou soustavu zajišťují látky taurin, kofein a extrakt ze zeleného čaje, které podpoří Vaši koncentraci na trénink. Přípravek má formu gelu, který se výborně vstřebává, a navíc je prakticky dávkován v jednorázových sáčcích.

p. nick / jméno plus body minus body p. nick / jméno plus body minus body
11. PRoman 18 -248 347. fitneskd 2 -58
12. Mr.Rob.Zombie 18 -267 349. Laks 2 -61
13. Maxim 18 -268 350. dongue94 2 -62
14. fidosek 18 -276 351. Filipecek07 2 -63
15. kubasbubas 18 -314 351. MaKr 2 -63
16. ondra.me 17 -119 353. Hanka Morava 2 -66
17. Pally 17 -188 354. Tomášfit9 2 -67
18. BodyEvolution 17 -236 354. pítrs123 2 -67
19. milenkoburlica 17 -242 354. johnyV8 2 -67
20. Milosek108 17 -271 357. Lev100nn 2 -68
21. Doomio 17 -283 357. Pesa97 2 -68
21. matej111 17 -283 359. Zdeněk Zahálka 2 -69
23. seul 17 -288 359. Dano7171 2 -69
24. jindra-N 17 -303 361. Johny HaRd 2 -70
25. Atejdak 17 -315 361. Angel_779 2 -70
26. sypy 16 -206 361. Filip Ryska 2 -70
27. jorinek 16 -268 364. Motyka 2 -71
28. loop 16 -297 365. aRGin 2 -72
29. Pekami 16 -307 365. Netopir 2 -72
30. czepa 16 -345 367. petr.k 2 -73
31. Finkel 15 -170 367. flyingkite 2 -73
32. Anna.Bruzek 15 -181 369. Mates 2 -74
33. Milda18 15 -196 369. Ladislav123 2 -74
34. Tryggve 15 -224 369. Ezlife 2 -74
35. Jakub270216 15 -250 372. pelo99 2 -75
36. Hary.Mckvak 15 -252 372. Heldeiver 2 -75
37. DRiMR 15 -287 372. ondroud 2 -75
38. dispel 15 -319 375. Stanislav Rippel 2 -77
39. Panerror 14 -245 376. Barbora Urbánková 2 -78
40. ondra6 14 -331 377. Robin Hellebrand 2 -79
41. Negr86 14 -436 377. Lukáš366 2 -79
42. kelevra 13 -141 379. Aceevil 2 -80
43. Pikto 13 -164 379. viktor98 2 -80
44. CAne 13 -172 379. mrph 2 -80
45. moab 13 -199 382. Tadeáš Vrabec 2 -81
46. Petr Kolínský 13 -225 383. Janikovec 2 -82
47. thaarm 13 -244 383. Apofis 2 -82
48. Jakub01 13 -248 385. Dakony 2 -83
49. krispet 13 -260 385. molejniczak 2 -83
50. marwe91 13 -269 387. Asprochy 2 -84
51. kulturistikabb 13 -275 387. MilanS1991 2 -84
52. owar 13 -283 389. Joey46 2 -85
53. sethes 12 -157 389. StanB 2 -85
54. dozahranici 12 -189 391. Nepraustaburnis 2 -86
55. kozenyPesek 12 -205 392. Martinez777 2 -87
56. m.orph 12 -275 393. Káša 2 -88
57. ZdenekRazic 11 -126 393. patrick-patriot 2 -88
58. Bluepitt 11 -157 395. Vencas23 2 -90
59. Ikaros 11 -203 396. Jakub10 2 -92
60. MrkevZ 11 -206 396. Jan Bártík 2 -92
61. peter74 11 -222 398. dancuf13 2 -93
62. GabrielaSed 11 -228 399. xien 2 -97
63. Nojmm 11 -248 400. ExtraHumr 2 -100
64. 70mMyW!53 11 -252 400. Jiirra 2 -100
65. Ryan91 11 -294 402. Hana2019cze 2 -101
66. Marťa Štoppl 11 -303 403. Vojta soukup 2 -102
67. Hasco 11 -332 403. Urfy 2 -102
68. messieu85 11 -345 405. Maruzed 2 -103
68. Avik 11 -345 406. Keregi 2 -105
70. pemac 10 -139 407. miki.novas 2 -107
71. Insano41 10 -159 408. janakm 2 -108
72. rizek51 10 -184 409. Oldck 2 -112
73. m.poliacik 10 -198 410. kaceray 2 -115
73. LeToucan 10 -198 411. Kuben.da 2 -119
75. amoresPE 10 -226 412. Study 2 -137
76. bbvka 10 -230 413. Hellmadeheaven 2 -139
77. Awake 10 -261 414. Bazour 2 -145
78. Jakubo9 10 -298 415. Misugekl 2 -146
79. Humanic145 10 -316 416. Jamal011 2 -174
80. Deny01 9 -72 417. Dobeš 2 -182
81. Kachnaaa 9 -90 418. Tomek1922 2 -184
82. Knox 9 -102 419. lerak 2 -188
83. xxxmarekxxxmlg 9 -172 420. muscleboy02 1 -12
84. harik 9 -216 420. misok 1 -12
85. shot-putter 9 -219 420. Qubevm 1 -12
86. janlek 9 -223 423. jllyZ 1 -13
86. pwheeler 9 -223 423. tonysosa 1 -13
88. Viliamusik 9 -227 423. Milip 1 -13
89. gregoryh 9 -232 423. Moravcik 1 -13
90. Kamil Binar 9 -242 427. Ján Beňo 1 -15
90. donk 9 -242 427. Dark.Knight.CZ 1 -15
92. Potas 9 -250 427. legnahtaed1 1 -15
93. Dominik01 9 -263 427. The.FleX 1 -15
94. Fischbi 9 -265 431. Kimoňa 1 -16
95. balbi 9 -273 432. Vla66 1 -17
96. md 9 -315 432. marekstit 1 -17
97. Francoa 9 -319 432. jaromirekkkk 1 -17
98. Dzanek 9 -320 432. zeperinn 1 -17
99. Radoslav 9 -353 432. Annabelle 1 -17
100. LUBOS.s 9 -364 432. lufelkl 1 -17
101. Sanr11 9 -449 432. Keni 1 -17
102. Kateřina Beránková 8 0 439. Pan cinka 1 -18
103. H_aslam 8 -85 440. pavelorsag 1 -19
104. bruzek21 8 -91 440. spury 1 -19
105. jiiriik 8 -94 440. MOOG 1 -19
106. sagito 8 -110 440. Jan Jírů 1 -19
107. Bleschman 8 -115 444. konda33 1 -21
108. andrej.kucbel 8 -128 444. pandorumcz 1 -21
109. Vasek33 8 -134 444. SLY76 1 -21
110. Mattymelli 8 -150 444. GrandissimoCZ 1 -21
110. martinandrasik 8 -150 444. icy 1 -21
112. darebak4 8 -193 444. Powter 1 -21
113. dre.mc 8 -207 450. beast1989 1 -22
114. Josef Vinter 8 -241 450. kounyy 1 -22
115. accept 8 -367 450. ashitaka40 1 -22
116. Tommm 8 -403 453. Raize 1 -23
117. persie87 8 -473 453. bokrd88 1 -23
118. ssiiix 7 -63 455. morque49 1 -24
119. Turabean 7 -68 456. Burtonnnn 1 -26
120. william888 7 -72 456. fakooo 1 -26
121. maxpoint97 7 -129 458. JanSikora 1 -27
122. gracianus 7 -160 458. Monika1986 1 -27
123. Coufy 7 -169 458. TomThom 1 -27
124. OndraSulovsky 7 -177 461. Jakub 123 1 -28
125. aron55 7 -186 462. Zurek007 1 -29
126. NIKEOS 7 -190 463. zikyn9 1 -30
127. lakatosKE 7 -192 464. KevinH 1 -32
128. Viliam2 7 -210 465. temofab 1 -33
129. Gard 7 -290 465. Pitrikus 1 -33
130. janinho 7 -293 465. Gabriel250 1 -33
131. ShDW 7 -327 465. Petr Báča 1 -33
132. David Gacov 7 -365 469. stormrage 1 -34
133. Dejf111 6 -44 470. HaniisLevrone 1 -37
134. Tomáš Dufek 6 -71 470. Bob123 1 -37
135. ivakia 6 -95 470. T-rex3 1 -37
135. Marty411 6 -95 473. wobe98 1 -39
137. Simp´[L]e 6 -96 474. Serpentin628 1 -41
138. kondy 6 -101 474. Bejk knedlik 1 -41
139. Marvelous 6 -103 476. Nasser 1 -42
140. denny_rocx 6 -105 477. Jaromirek 1 -43
141. LUKASNOVAS 6 -109 478. Laura270877 1 -44
142. mr.kvadriceps 6 -122 478. P.E.P.A. 1 -44
143. Bazil 6 -143 480. Opus 1 -45
144. Jofi 6 -173 480. David678 1 -45
145. watouz 6 -219 482. stark1475 1 -46
146. Noremorsedan 6 -244 482. stouracpetr 1 -46
147. bartekmirek 6 -255 484. Stolkr 1 -47
148. tumic1 6 -268 484. Simon1725 1 -47
149. sevcifr 6 -348 486. dawa 1 -48
150. Dalis 6 -465 487. xPítrx 1 -50
151. Cher 6 -486 487. Vali5656 1 -50
152. Petulienka87 5 -36 487. rm11 1 -50
153. Le Housenka 5 -44 487. Pavel Polansky 1 -50
154. johny c 5 -55 487. s.sman 1 -50
155. Ondřej Smolka 5 -62 492. Mysteriy 1 -51
156. knoppy 5 -63 492. QUADRATUS 1 -51
157. plojhi 5 -78 492. Majovnik 1 -51
158. HaničkaHod 5 -80 495. Sončí 1 -52
159. balik 5 -85 495. T.D 1 -52
160. Fronty1 5 -90 497. Underhill 1 -54
161. kyzi 5 -95 497. Daniel2 1 -54
162. Valasekjakub123 5 -102 497. Torres97 1 -54
163. settto 5 -111 500. PersianWolf 1 -55
164. Prasa 5 -120 501. Marek87 1 -56
165. Vlada79 5 -125 501. Chadzi 1 -56
165. 9027 5 -125 501. Michal181 1 -56
167. Ferencikp 5 -126 504. Matik2509 1 -58
167. KILLDR 5 -126 505. PETRPAN05 1 -59
169. pavelminarcik15 5 -130 505. Buro11 1 -59
170. Marketa142 5 -140 505. KrocanxP 1 -59
171. athloon 5 -157 505. evzenbohus 1 -59
172. LukasVtacek 5 -170 505. Jan Sudík 1 -59
173. tomina 5 -182 510. Janika 1 -60
174. LucaS94 5 -202 510. mouser 1 -60
175. Josef Volf 5 -207 510. tomaska.jozef 1 -60
176. cendads 5 -212 510. ONEILL 1 -60
177. Williaam 5 -217 514. evzenbohus97 1 -61
178. Václav Kment 5 -386 514. michael43210 1 -61
179. Paulie02 4 -28 516. bohusevzen 1 -62
180. ExBee 4 -33 516. DavidT 1 -62
180. feler 4 -33 518. Nogueira 1 -64
182. Lucík85 4 -56 519. NeeBo 1 -65
183. Fronty 4 -57 520. hrbik1 1 -66
184. Losinho 4 -60 521. kralovabarca 1 -67
185. decarabas 4 -65 522. MACOUNKA 1 -68
186. Riddick13 4 -72 522. UnnammedCZ 1 -68
187. Michal Dobeš 4 -73 524. bimbous2001 1 -69
188. Arnee 4 -78 524. Skrivson 1 -69
189. MIFO 4 -79 524. Dnnm 1 -69
190. Tommy123 4 -86 527. V.comT 1 -70
191. Turakam 4 -88 527. fibi87 1 -70
192. Seva98 4 -95 529. TaiLang 1 -71
193. synthrax 4 -109 530. sensorcz 1 -72
194. david.lee.hat 4 -110 530. dell888 1 -72
195. empor 4 -120 530. mirkab 1 -72
196. schwimer 4 -132 533. Kened13 1 -74
197. Lukyn55 4 -139 534. Thomy 1 -75
198. havlic 4 -156 535. Mart-man 1 -77
198. Hana Richterová 999 4 -156 536. Jakub Ferad 1 -78
200. jakubsenk 4 -162 536. DerB 1 -78
201. lukin99 4 -172 536. sesticek 1 -78
202. Master1988 4 -173 539. yesbuddy 1 -79
203. scorpionus 4 -177 540. Nidal 1 -80
204. Denny.242 4 -212 540. Ejtis 1 -80
205. mx1 4 -219 540. petrdoca7 1 -80
206. libak3 4 -242 540. Macho22 1 -80
207. Bali 4 -265 540. Lukáš Legr 1 -80
208. violence 4 -288 545. mirus 1 -81
209. VojtaME 4 -333 546. Petr18 1 -83
210. Kikin 3 -4 547. Arkon 1 -84
210. Toqqi 3 -4 547. Sztyper 1 -84
212. dregn007 3 -7 549. Míša10 1 -85
213. Stepy55 3 -11 550. Zdenda93 1 -86
213. MartinG 3 -11 550. DOUBLE_M 1 -86
213. Eda01 3 -11 552. DominikGryc 1 -87
216. greedymarty 3 -12 552. osudny 1 -87
216. koala 3 -12 554. PavelV 1 -91
218. kaktusko12 3 -31 554. Boneraper 1 -91
219. ironfighter 3 -33 556. jurakral1 1 -93
219. Dzejvr 3 -33 557. Martindamek 1 -95
221. RufJan 3 -36 558. marekpeknic 1 -97
222. supros 3 -39 558. Hana Morava 1 -97
222. Jarino03 3 -39 560. Daweee 1 -98
224. aljaska201 3 -40 561. dosty1711 1 -99
225. Nikolas231 3 -43 562. Rostid 1 -104
225. DavidKopr 3 -43 563. renba 1 -105
227. PCHA 3 -45 564. vladard 1 -106
228. Bonny 3 -49 565. machysta 1 -108
229. Dan Šána 3 -50 566. Firelin 1 -109
230. TheNiaNex 3 -51 567. Petruse 1 -111
230. jacoob10 3 -51 568. Leger 1 -112
232. Misterio 3 -53 568. hanele 1 -112
233. Babu 3 -54 570. Shifty-Jarda 1 -113
233. sl@va 3 -54 570. Feddy 1 -113
235. Pavelito 3 -56 572. Patazz 1 -114
236. ondra.sm 3 -57 573. oldrichblazek 1 -116
237. cella 3 -58 574. Ondrej Piskovsky 1 -118
238. Petko17 3 -61 575. tarjik 1 -122
239. Nikolas_007 3 -64 576. LOW86 1 -123
239. mrazm 3 -64 577. vondry001 1 -124
239. cenki 3 -64 578. Tommy_Paw 1 -125
242. kujin 3 -66 579. bellito 1 -135
243. MilMar 3 -67 580. DobrakJohn 1 -146
244. Papyiy 3 -68 581. Zahi05 1 -156
244. boris loffler 3 -68 582. Misa910 1 -164
246. stabrnak 3 -70 583. SARACATUNGA 1 -186
247. ONDRASZ 3 -73 584. Johnfit 1 -201
247. JardaK82 3 -73 585. afrikab 1 -203
249. Reprotek 3 -74 586. Zeler 1 -324
250. DavidKorny 3 -76 587. urbi 10 0 -13
251. Varan88 3 -77 588. doom9 0 -15
252. roman.steinecker 3 -78 588. starksenpai 0 -15
253. Kantor 3 -79 590. pandinus 0 -18
254. reveira 3 -80 591. vaclavik6 0 -22
255. boy111 3 -83 592. 666Michal666 0 -23
256. Arweska 3 -84 593. dusan_fat2fit 0 -24
257. JaapY 3 -85 594. Denisschloff 0 -26
258. Fritak008 3 -88 595. Kudlanka 0 -27
259. entrum 3 -89 596. Milan_27 0 -30
260. Škalo 3 -90 597. JirkaSodoma 0 -32
261. Tom23 3 -91 598. Jana Šemberová 0 -33
262. Miloš Hašek 3 -93 599. DiamonD123 0 -42
263. Maros63 3 -95 599. lubosformanek 0 -42
264. Mindandbody 3 -97 601. pzak 0 -44
264. Legas 3 -97 602. hanicka.pl 0 -46
266. MichaelKriho 3 -104 603. anrou 0 -48
267. dejvcz 3 -105 604. Kuba Ferad 0 -49
267. Angelos77 3 -105 605. Lubos19 0 -51
269. theiwka 3 -108 606. Hockey1000 0 -52
270. léblík 3 -111 607. hruskamara 0 -53
270. CHMEL 3 -111 608. ALKAPONE 0 -56
272. Miroslav Černický 3 -119 609. Carnivor 0 -57
273. pajmtch 3 -123 610. jerrys43 0 -58
274. holes5 3 -127 610. Dodo123 0 -58
275. Hruby 3 -128 612. Blizard3 0 -60
276. Kened 3 -129 612. TomRy 0 -60
276. DAVID 10 3 -129 614. tom-220 0 -61
278. Lukáš Jakoubek 3 -147 615. BucalovaM 0 -63
279. temponaut 3 -156 616. Marek chejn 0 -64
279. romanironmann 3 -156 616. Domnovy 0 -64
281. ZeusEx 3 -214 616. Zdeněk Etzl 0 -64
282. DavidPhysique 3 -397 619. DAVID.KOVACIK96 0 -65
283. Roman21.10 2 -10 619. bohusevzen97 0 -65
283. ondryasp15 2 -10 619. plihal99 0 -65
283. Matyáš Podzemský 2 -10 619. Arnoldova máma 0 -65
286. Hancock 2 -12 619. Michaelkriho1 0 -65
287. _newman 2 -13 624. inzer34 0 -66
287. neal... 2 -13 625. sferone 0 -68
287. juwa 2 -13 626. Hanz11 0 -69
290. GeraltRivia 2 -14 626. Chandler2 0 -69
290. hubner 2 -14 628. Ferrouš 0 -70
292. Ulisses 2 -15 628. onin91 0 -70
292. telda 2 -15 630. Persan 0 -71
292. deeana 2 -15 630. Ejdam 0 -71
292. Pajax 2 -15 632. Tobiáš Janoušek 0 -73
292. totik7 2 -15 632. jaromirf 0 -73
297. viktornovak7 2 -16 634. Nikita123 0 -78
298. tunerking 2 -17 635. Pavel Vydra 0 -81
298. Hardxore 2 -17 635. KurEvsky 0 -81
298. powr 2 -17 637. Davuska 0 -83
301. Jitfit 2 -18 638. Ondrasek113 0 -84
302. Harvy11 2 -19 638. Adam Šťastný 0 -84
302. Tomáš Třetina 2 -19 640. Sidic 0 -85
302. rul3r 2 -19 641. Booth 0 -88
302. jr.e 2 -19 642. jacobrausch989 0 -92
306. ondrafeik 2 -21 642. Je Remy 0 -92
306. MacGuyver1989 2 -21 644. Zahr.Voj 0 -95
308. Nicolas Neumann 2 -22 645. Klimo72 0 -96
308. petrzbuse 2 -22 646. Išty 0 -97
310. Pavel99 2 -23 646. TomášKalas1 0 -97
311. pan Inkognito 2 -24 646. Terdemon 0 -97
312. Entry 2 -25 646. DavidProchy 0 -97
312. roky 2 -25 646. Zdislavsova 0 -97
312. Petr Diviš 2 -25 651. DS7 0 -99
315. Smidos 2 -28 651. Rozek9 0 -99
315. Boboathletic 2 -28 653. smarthard8 0 -100
315. Houmí 2 -28 653. vojtam 0 -100
318. Marty7 2 -30 653. Duffman1990 0 -100
318. aminomaster 2 -30 656. BELANEZ 0 -101
320. Nia50 2 -31 657. AWIDIUS 0 -102
321. R_K 2 -32 657. ZdenekHc87 0 -102
321. bean9 2 -32 659. luke de peří 0 -105
323. Krizodevil 2 -35 659. xpadavanx 0 -105
324. cendacarovny 2 -38 659. Hana 2019 0 -105
324. Patrik91326 2 -38 662. Skopi 0 -106
326. Frank Profi 2 -39 662. Hana Hodonin 0 -106
327. radek850 2 -41 664. aRCi 0 -110
328. Jan Sisel 2 -44 665. Dolly1988 0 -111
328. ewus 2 -44 666. Bezmozok 0 -112
330. Mirekek 2 -45 667. dodo1985 0 -113
331. xsimekp1 2 -47 668. Carmelo21 0 -114
332. zbynekkyral 2 -48 669. Vladimír91 0 -115
332. H4nz 2 -48 670. Aleš Nevole 0 -116
334. majkl 2 -50 670. Johny91 0 -116
334. oli74 2 -50 672. Hana Richterova 0 -118
334. Npejsek 2 -50 673. Petrmisko 0 -119
337. Marek Kovářík 2 -52 674. davidtringl 0 -122
337. blahytomas 2 -52 675. Volume 0 -126
337. červik243 2 -52 676. jewix 0 -129
337. Sedli 2 -52 677. Daniel7 0 -136
341. Izmael10 2 -54 678. Maxim87 0 -141
342. machmates 2 -55 679. Josef 666 0 -142
342. jaRiZ 2 -55 680. ROMAN ROUPEC 0 -150
342. IvetP 2 -55 681. Patrik723 0 -187
345. naturallissimo 2 -56 682. Lukas107 0 -194
346. Acht 2 -57 683. AdamN 0 -245
347. martin98 2 -58


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

11.12.08:54Pekami - No... co na to říct. Gratulace vítězům :) Parádní výhry.
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra