Reklama:

Najdi a vyhraj! (49/2019)

2.527 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Zatímco někteří kulturisté by se pro fanoušky a média rozkrájeli, jiní si drží image zasmušilého černokněžníka, a jakmile udeří tvrdá dieta, je s nimi těžké pořízení. Jedním z takových kulturistů byl i legendární Nasser El Sonbaty, který měl podle názorů mnohých v roce 1997 vystřídat Doriana Yatese na trůnu Mr. Olympia. Nasser měl pověst člověka, se kterým není právě snadné vyjít, a příhodami o něm své diváky pravidelně baví například Dave Palumbo. Jaké to s Nasserem bylo těsně před soutěží, dobře dokumentuje záznam, který se nedávno objevil na YouTube a který zachycuje Nasserův rozhovor s reportérkou, kde se dozvíte například to, že Nasser v životě ani v kulturistice nevzhlížel vůbec k nikomu, a že svým fanouškům, obdivovatelům, případně lidem, kteří s kulturistikou začínají, nechtěl vzkázat naprosto nic.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží knihu Jóga po celý rok z nakladatelství CPress. Objevte terapeutické kouzlo jógy a začněte ji skutečně vnímat. Kniha je souborem zkušeností, které autorka Zuzana Klingrová nasbírala na své cestě jogínským životem.


Kde proběhnou v roce 2020 první kurzy Fitness akademie Ronnie.cz?

Najdi a vyhraj! (49/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kde proběhnou v roce 2020 první kurzy Fitness akademie Ronnie.cz?
v Praze
v Olomouci
v Brně
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 05. 12. 2019 v 08:00 a končí 12. 12. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (48/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kolik 1. míst získali čeští závodníci na Diamond Cupu Prague 2019. Správná odpověď zní: 8.

Vylosováni byli a balíček pro nárůst svalů, který obsahuje sacharidový nápoj Mass Gain (1000 g) a Creatine Monohydrate (300 g) od společnosti Nutrend, obdrží:

  • Lukáš Malý - jewix@...cz
  • Tibor Kouba - koubatibi@...cz
  • Vlasta Sedlaříková - vlastickasedlarik2@...com

Gratulujeme!

Naše čtenářka Iveta nám poslala fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme jí za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 12. prosince. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 67 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra