Reklama:

Co najdete u Exalted?

1.038 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Ve všem, co Exalted dělá, věří, že vyzývá status quo. Exalted věří v tvrdou práci, která je odváděná s láskou. Exalted věří, že myšlenky vytváří naší realitu. Věří, že každý má možnost se neustále zlepšovat a pracovat na sobě z vnitřní i vnější stránky. Věří v inovování a nabízení produktů, které zlepšují a ulehčují život pro každého člověka na světě. Věří, že všichni můžeme dosáhnout zdravého ega, aniž bychom byli egoističtí. Věří, že náš pohled na svět se mění věkem, ale všichni jdeme prostřednictvím našeho vlastního vývoje dál, abychom se stali nejlepší verzí sebe a byli se sebou spokojení.

Způsob, jakým značka Exalted vyzývá status quo, spočívá v tom, že její produkty jsou precizně navrženy, splňují nadstandardně vysokou kvalitu a zaměřují se na každý detail produktů.

Značka Exalted pod svými křídly skrývá širokou škálu produktů, která se bude neustále rozšiřovat a inovovat. Značka Exalted není absolutně ničím limitovaná a stojí si za tím, že nic není nemožné. Sleduje nejmodernější a nejaktuálnější trendy v oboru a snaží se vždy přidat něco svého, inovativního a odlišit se od konkurence. Exalted splňuje nejpřísnější certifikace na evropské úrovni a v rámci oblečení a módních doplňků poskytuje prodlouženou záruku 3 - 5 let pro maximální komfort zákazníků, získání jejich důvěry a spolehlivosti.

Portfolio produktů

100 % Divine CFM Whey

Je revoluční 100 % CFM protein z nejkvalitnějšího syrovátkového koncentrátu na trhu. Je plně instantní a bezprašný s vysokou biologickou hodnotou. Obsahuje velmi vysoký obsah bílkovin (nad 76 %), nízký obsah sacharidů a zanedbatelné množství tuku. Díky svému jedinečnému složení poskytuje přísun kvalitního syrovátkového proteinového koncentrátu pro Vaše tělo, a tím výrazně přispívá k nárůstu a udržení svalové hmoty. Bílkoviny navíc přispívají k udržení normálního stavu kostí a jejich pevnosti.

Shield BCAA

Jsou perfektně rozpustné a přinášejí inovativní komplex aminokyselin. Obsahují fermentací vyrobené volné aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin v poměru zastoupení 2:1:1, které byly doplněny o další dva díly čistého L-glutaminu a jeden díl L-argininu alfaketoglutarátu. To vše naleznete v této směsi naprosto prémiových surovin vyrobených za přísných podmínek produkce v České republice. Neobsahují umělá barviva a mají přehledné a transparentní složení, které výrobce pravidelně ověřuje laboratorními rozbory.

Pre Exalted

Je profesionální hardcore předtréninkový NO anabolizér, který na trhu jen těžko najde svého vyzyvatele. Váš trénink odteď získá úplně jiný rozměr. Chcete zažít, jaké to je mít během celého tréninku silový i energetický náskok před ostatními? Pre Exalted z Vás udělá neporazitelný stroj. Budete mít touhu překonávat veškeré fyzické i psychické hranice Vašeho tréninku. Pocítíte brutální sílu, šílený nával energie a extrémní výbušnost během celého tréninku. Odteď Vám již absolutně nic nebude stát v cestě. Pozor, jedna dávka obsahuje 300 mg kofeinu!

Iso Rush 90 CFM

Je plně instantní a bezprašný s vysokou biologickou hodnotou. Jeho složení tvoří velmi vysoký obsah bílkovin (nad 84 %), naprosté minimum sacharidů, žádný tuk a zanedbatelné množství laktózy. Skvělé složení poskytne Vašemu tělu přísun kvalitního syrovátkového proteinového izolátu, a tím výrazně přispěje k nárůstu a udržení svalové hmoty. Bílkoviny také přispívají k udržení zdravého stavu kostí a jejich pevnosti. Protein má skvělou rozpustnost a výbornou chuť. Je vhodný k jakýmkoli sportovním aktivitám.

100 % Premium Micellar Casein

Je revoluční protein z nejkvalitnějšího micelárního kaseinu na trhu. Micelární kasein je bílkovina s dlouhou dobou vstřebatelnosti (7 - 8 hodin). Je vhodné ho použít před spánkem či jako občasnou náhradu jídla. Díky svému jedinečnému složení poskytuje přísun kvalitního micelárního kaseinu pro Vaše tělo, a tím výrazně přispívá k nárůstu a udržení svalové hmoty. Bílkoviny navíc přispívají k udržení normálního stavu kostí a jejich pevnosti. Obohacen trávicími enzymy Opti-7-Digest.

Creatine Burst

Je skvělý doplněk výživy pro každého tvrdě trénujícího sportovce, zejména v oblasti kulturistiky a fitness. Nabízí ultramikronizovanou prvotřídní kvalitu jednoho z nejpoužívanějších doplňků sportovní výživy (kreatin monohydrát). Podporuje nárůst čisté svalové hmoty, explozivní síly, urychlení regenerace, doplnění energie a zvýšení celkového energetického potenciálu a napomáhá zvětšení objemu svalových buněk. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu.

Glutamine Aura

Nabízí prvotřídní kvalitu nejrychleji syntetizované aminokyseliny v lidském těle. L-glutamin je nejvíce zastoupená aminokyselina v lidském těle a jeho hladina v krevní plazmě je nejvyšší ze všech aminokyselin. Výzkumy však dokazují, že spotřeba glutaminu během stresu provázejícího intenzivní trénink je až několikrát vyšší, což při nedostatečném doplnění suplementy znamená rychlý pokles hladiny glutaminu a následný pokles síly, vytrvalosti a také zpomalení regenerace svalových buněk po tréninku.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 94 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra