Reklama:

Jan Kareš v sobotu v Aquapalace Praha - motivace a nový světový rekord

2.475 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V sobotu 16. listopadu od 13:00 do 15:00 hodin ve Fitness Aquapalace Praha proběhne pro všechny fanoušky silového sportu, rekordů anebo pro ty, kteří se chtějí motivovat nejen ve svých sportovních výkonech, seminář s Janem Karešem o shybech, tréninku a výživě. Vrcholem akce bude vytvoření nového světového skupinového rekordu ve shybech za 1 hodinu.

Jan Kareš je český horolezec, osobní trenér fitness, držitel 6 světových rekordů, 4 Guinnessových rekordů a 3x vítěz Ocelového muže.

Nenechte si ujít možnost osobního setkání s tímto rekordmanem, kdy se v průběhu jedinečné akce dozvíte mnoho zajímavého ze světa fitness a nebude chybět ani vyprávění, jak se Jan Kareš potkal s Arnoldem. Nechte se inspirovat a motivovat od profesionála, který před zraky všech hostů bude společně s dalšími fitness sportovci po dobu 1 hodiny shybovat a vytvoří tak nový světový rekord.

Akce je určena pro širokou veřejnost. Výtěžek bude věnován pro dobročinné účely na podporu vozíčkáře Renka Lexy. Vybrané peníze na akci přebere osobně pan Renek Lexa a také převezme speciální dárek věnovaný a vlastnoručně vyrobený od oblíbené zpěvačky a několikanásobné slavice Lucie Bílé. Zmíněným dárkem je speciální fitness náramek a fotografie Lucie s podpisem a osobním věnováním.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra