Reklama:

Army Test Best of! 2019 - pozvánka

2.439 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V neděli 24. listopadu 2019 proběhne v Milovicích již třetí ročník Army Testu Best of! pod záštitou ředitele Ředitelství speciálních sil, brigádního generála Pavla Koláře. Celé rodiny si v neděli mohou přijít otestovat, zda by jejich fyzička stačila na přijetí do armády. Unikátní Army Test je složený z pěti disciplín - kliky (ženy - předklon), shyby (ženy, děti - vis na hrazdě), běh, dřepy, sedy lehy.


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.


Časový harmonogram

Od 9 hodin proběhne Army Test pro veřejnost a soutěž pětičlenných sokolských družstev / jednot (4 děti + 1 dospělý) v Army Testu. Od 12 hodin proběhne soutěžní Army Test Best of! pro ženy a muže od 18 let (mladší závodit mohou, ale budou hodnoceni, jako by jim bylo 18 let). Od 15 hodin opékání buřtů vedle Sokola Milovice.

Silové disciplíny budou v tělocvičně, běh na 6 a 12 minut na školním tartanovém oválu. Obuv do tělocvičny a na ven s sebou! Kvalifikačním předpokladem zařazení do soutěže Best of! je hodnocení ve všech disciplínách za "1" podle odpovídající věkové kategorie v den soutěže. Z této skupiny "výtečníků" budou vyhodnoceny zvlášť nejlepší ženy a zvlášť muži v běhu na 12 minut. Dále ženy ve výdrži ve shybu nadhmatem a muži ve shybech nadhmatem. Nejlepší v těchto disciplínách budou vyhlášeni absolutně, tzn. bez ohledu na věkovou kategorii (s podmínkou samých jedniček).

Pravidla

V případě uběhnuté stejné vzdálenosti za 12 minut vyhrává ten, kdo vydržel déle ve výdrži ve shybu nebo udělal více shybů. V případě rovnosti i u druhé disciplíny vyhrává starší. V případě stejného času při výdrži ve shybu či počtu shybů vyhrává ten, kdo uběhne větší vzdálenost za 12 minut. V případě rovnosti i u druhé disciplíny vyhrává starší. Již máme přislíbenou účast několika mužů, kteří plánují uběhnout více než 3500 m za 12 minut!



Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 79 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínAntoine Vaillant se zotavuje z operac...
LaFontaine (08:56) • Jo, na chvíli se k tomu propracoval. Mluvil o tom několikrát v rozhovorech, možná to bu...
magazínAntoine Vaillant se zotavuje z operac...
Arnold Strong (15:58) • A on Vaillant zil.nejaky cas i na ulici?vim ze se několikrát lecil v lecebne
magazínAntoine Vaillant se zotavuje z operac...
LaFontaine (12:20) • `Od drog ke steroidum` je nesmysl vzhledem k tomu, ze je jako zavodnik na AS mnoho let...
magazínAntoine Vaillant se zotavuje z operac...
Neutralni typ (11:44) • Jestli to neni pomalu jako to rceni... z blata do louze? ... Od drog ke steroidum ...
magazínMartin Fitzwater: první série fotogra...
Neutralni typ (11:41) • Da se nekde vsadit na to jestli dopadne dany kulturista jako McCarver nebo v lepsim pri...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra