Reklama:
Nejprodávanější protein je zpět!
100 % Whey protein 1+1 za 777 Kč
Skladem všech 8 variant! Více zde.

Legion Sports Fest Pro
2019: výsledky a fotografie

19.479 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Druhý listopadový víkend v profesionální lize IFBB Jima Maniona nabídl hned tři soutěže, a to Dennis James Classic Germany, Iron Games Pro a Legion Sports Fest Pro. Zatímco první dvě klání se odehrála už v sobotu, druhý ročník Legion Sports Fest Pro byl v prostorách Long Beach Convention Center na programu v neděli a na místě se s ohledem na časový posun závodilo až do našich pondělních ranních hodin. Hlavní pořadatel akce Chris Minnes se svým týmem znovu odvedl perfektní práci. Laťku celého Legion Sports Festivalu, jehož je Legion Sports Fest Pro součástí, opět posunul o kousek výše a už předtím, než v Long Beach celé dění odstartovalo, přemýšlel, co zlepší v roce 2020. Usilovat například bude o to, aby se na jeho show objevili profíci z ještě vyššího počtu kategorií, a to se už letos na Legion Sports Fest Pro závodilo v kulturistice mužů do 212 liber, physique žen, classic physique, fitness žen, figure žen a physique mužů!

Ve všech kategoriích se bojovalo jak o finanční odměny, tak i o kvalifikaci na příští Olympia Weekend. Přímo měl na zmíněnou vrcholnou událost sezóny v každé kategorii postoupit vítěz, další členové prvních pětic si pak měli rozdělit po několika bodech do kvalifikačního žebříčku. Kromě toho šampióni kategorií, ve kterých se závodí na březnovém Arnold Sports Festivalu, získali jistotu toho, že jim organizátoři této prestižní události zašlou pozvánku k účasti.

Šokující zpráva: Zemřel profesionální kulturista Daniel Alexander. V listopadu měl závodit!
V Kalifornii si dnes profi debut připíše 84letý kulturista!

Zmiňovaný Chris Minnes si v úvodu finálového večera vzal na hlavním pódiu slovo a vzpomenul na pouze třicetiletého kulturistu Daniela Alexandera, který v přípravě na soutěž náhle zemřel. Celé klání mu věnoval a na scéně se následně vystřídalo několik osobností bodybuildingu, které s Danielem pojilo přátelství. Šlo o jeho kolegy ze sportu Doriana Haywooda se Stanem McQuayem a trenéra Davida Kalicka, kteří se o Alexanderovi rozhovořili více. Minnes se na pódium po proslovech všech tří řečníků ještě vrátil, aby publikum upozornil na to, že v kulturistice mužů do 212 liber svůj profesionální debut a zároveň i poslední soutěž kariéry absolvuje čtyřiaosmdesátiletý Arthur Peacock. Jednoznačně se jedná o nejstaršího závodníka, který kdy ve dvěstědvanáctce nastoupil, a nezdá se pravděpodobné, že by jej mohl někdy někdo překonat.


Legion Sports Fest Pro 2019 - kulturistika mužů do 212 liber

V kulturistice mužů do 212 liber (96,2 kg) změřilo síly devatenáct profíků. Za favority závodů mohli být považováni zejména několikanásobní účastníci Olympie David Henry a Guy Cisternino, českého fanouška bodybuildingu pak zajímalo, jak si na své jediné soutěži v letošní sezóně povede Vojtěch Koritenský. Náš profík na pódium nastoupil vysekaný, nechyběla mu ostrost ani tvrdost svalů, zároveň však bylo zřejmé, že se ve startovním poli najde dost mohutněji působících borců, a to Vojtu nakonec stálo výsledek. Prostor od rozhodčích dostal až ve třetím vyvolávání, což znamenalo, že o ty nejvyšší příčky tentokrát budou zkrátka bojovat jiní.

Legion Sports Fest Pro 2019 - první semifinálové vyvolávání v kulturistice mužů do 212 liber

Ke svému v pořadí už dvanáctému vítězství mezi profíky se probojoval Henry, jenž může být považován za jakéhosi Dextera Jacksona dvěstědvanáctky. David toho má v profesionální lize IFBB Jima Maniona odzávoděno požehnaně, a ačkoliv mu občas forma zcela nevyjde, stále se ve své kategorii dokáže držet na vrcholu. V Long Beach sice asi nezávodil ve své životní fazóně, ale připravený byl dobře. A to mu při vyzrálosti, hustotě a množství jeho svalů na vítězství dnes pohodlně stačilo.

Volná sestava Davida Henryho na Legion Sports Fest Pro 2019

Druhé místo při svém profesionálním debutu vybojoval vítěz loňského NPC Nationals v kulturistice mužů do 102 kg Michael Toscano. Michael si ještě před několika měsíci myslel, že závodnické plavky snad bude muset pověsit na hřebík. Profi kartu totiž vloni získal se soutěžní hmotností pohybující se někde kolem vzpomínaných 102 kilogramů. Že by mezi profíky mohl splnit limit lehčí váhy, si nedovedl představit, a že by zamířil mezi těžkotonážníky, pro něj zase nepřipadá v úvahu. Pracuje totiž na montážích, kde by mu přílišné objemy byly na překážku. Jenomže jeho trenér Matt Jansen jej nakonec přesvědčil, že nastupovat v kategorii do 212 liber nemusí být přeci jenom tak špatný nápad. I když několik posledních dnů před soutěží pro tohoto Italo-Američana bylo krušných, nakonec se do dvěstědvanáctky vešel. Rozhodčím sice nenabídl nějakou závratnou eleganci, ale předností měl i tak dost. Michael na soutěži působil mohutně, byl připravený a jeho svaly se zdály být tak tvrdé, jako by snad byly vytesány ze žuly.

Volná sestava Michaela Toscana na Legion Sports Fest Pro 2019

O druhé místo s Toscanem velmi těsný souboj svedl Felipe Fierro z Chile. Jedná se o kulturistu se zcela jiným typem postavy. Je nižší, o něco vyváženější a jeho předností jsou parádní kvadricepsy. To, že Felipeho postava možná v některých pózách působí maličko hranatě, je dáno jeho výškou. Fierro totiž měří pouze 162 cm. Čtvrté místo vybojoval veterán Bola Ojex, jenž těžil se svých pěkných oblých tvarů. Soutěž vyšla i Estebanu Fuquenemu z Kolumbie, kterému patří poslední volné místo v první pětici. Svěřenec trenéra Patricka Tuora proti svému profesionálnímu debutu na Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro na pódium tentokrát přinesl lepší úpravu pokožky, což mu dost pomohlo. Esteban vypadal mohutně, za pozornost stál jeho široký sval zádový zepředu a zaujal také svými hamstringy, a to obzvláště z boku. Po stránce kompletnosti postavy má ale tento mladý závodník ještě na čem pracovat.

Volná sestava Arthura Peacocka na Legion Sports Fest Pro 2019

Guy Cisternino tentokrát po zásluze bral až sedmé místo, když mu forma podobně jako letos už několikrát nevyšla. Vojtěch Koritenský v Long Beach dosáhl na čtrnáctou příčku, zmiňovaný čtyřiaosmdesátiletý Arthur Peacock pochopitelně byl odsouzen k tomu, aby obsadil dělené šestnácté místo. Na pódiu ale pózoval ze všech sil, předvedl bojovný výkon a s ohledem na svůj věk udivoval nejenom objemy, ale i připraveností a separací. Jeho vystoupení bylo výjimečné, což pořadatelé ocenili nejenom tím, že jej na rozdíl od ostatních, kteří se neprobojovali do top 10, nechali odpózovat volnou sestavu, ale i tak, že mu jako upomínku na jeho dnešní profesionální start dali speciální medaili.


Výsledky Legion Sports Fest Pro 2019 - kulturistika mužů do 212 liber:

  1. David Henry*
  2. Michael Toscano
  3. Felipe Fierro
  4. Bola Ojex
  5. Esteban Fuquene
  6. Hameed Juma
  7. Guy Cisternino
  8. Rixio Tapia
  9. Charles Curtis
  10. Shavis Higa
  11. Chris Tuttle
  12. Jean Carlos Alfaro Zapata
  13. Samir Troudi
  14. Vojtěch Koritenský
  15. Luis Santa
  16. Mark Bacon
  16. Arthur Peacock
  16. Haitham Al Zadjali
  16. Nicholas Austin

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2020


Kulturistika mužů do 212 liber na Legion Sports Fest Pro 2019

Více fotografií z Legion Sports Fest Pro 2019
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Olympia 212 Showdown 2020 k 10. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Kamal Elgargni Libye Olympia 212 Showdown 2019 1.
Derek Lunsford USA Olympia 212 Showdown 2019 2.
Shaun Clarida USA Olympia 212 Showdown 2019 3.
John Jewett USA Olympia 212 Showdown 2019 4.
Ahmad Ashkanani Kuvajt Olympia 212 Showdown 2019 5.
David Henry USA Olympia 202 Showdown 2008 1.
Hidetada Yamahishi Japonsko Monsterzym Pro 2019 1.
Angel Calderón Frias Španělsko Romania Muscle Fest Pro 2019 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Kulturistika mužů do 212 liber - žebříček pro rok 2020 k 10. listopadu 2019:

p. jméno stát body
1. Ahmed Wardany Egypt 4
1. Sami al Haddad Bahrajn 4
1. Michael Toscano USA 4
4. Tomáš Tabačiar Slovensko 3
4. Jafar Ghaffar Nezhad Írán 3
4. Felipe Fierro Chile 3
7. Sami Troudi Švédsko 2
7. Guy Cisternino USA 2
7. Bola Ojex USA 1
10. Peter Castella Hongkong 1
10. Ashot Kagramanyan Rusko 1
10. Esteban Fuquene Kolumbie 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Legion Sports Fest Pro 2019 - physique žen

Česká republika své zastoupení měla i ve physique žen, kde Margita Zámolová od začátku soutěže sváděla souboj o vítězství s Laurou Richards. Šťastnější nakonec z pódia odcházela americká závodnice, pro kterou Legion Sports Fest Pro představovalo první soutěž od roku 2017. Pokud by rozhodčí ovšem Margitu a Lauru do výsledkové listiny seřadili naopak, asi by šlo jenom těžko něco namítat. Obě závodnice byly výborné. To ostatně platí i o třetí Číňance Ruiying Bian, která si při svém druhém startu mezi profesionálkami díky svému dnešnímu vystoupení udělala dobré jméno.

Legion Sports Fest Pro 2019 - první semifinálové vyvolávání ve physique žen

Pokud se Ruiying Bian stala jedním z objevů soutěže, pak čtvrtou Sarah Hayes už před závody určitě znal ledaskdo. Jedná se totiž o bývalou profesionální kulturistku, která v roce 2012 dosáhla na desáté místo z Ms. Olympia. Po tomto výsledku se Sarah ovšem ze scény vytratila a obnovenou soutěžní premiéru prožila až tento víkend ve physique. První pětici tentokrát uzavírá jméno Antoinette Downie.


Výsledky Legion Sports Fest Pro 2019 - physique žen:

  1. Laura Richards*
  2. Margita Zámolová
  3. Ruiying Bian
  4. Sarah Hayes
  5. Antoinette Downie
  6. Sheena Washington
  7. Tomefafa Ameko
  8. Candice Carr
  9. Christelle Zarovska
  10. Robyn Mays
  11. Tina Mauer Guadarrama
  13. Sheena Ohlig
  14. Dolly Lazarre
  15. Rachael Chaskey
  16. Jenn Adkisson
  16. Cara Baruth
  16. Hailey Delf
  16. Linda Estavillo
  16. Lorena Garrido Tapia
  16. Ashley Gearhart
  16. Kortne Greene
  16. Evangelina Guzman
  16. Jehina Malik
  16. Katherine McLaurin
  16. Kate Mitchell-Parker
  16. Geraldine Morgan
  16. Maria Redman
  16. Rachel Reid
  16. Marie Silmari
  16. Casey Stone
  16. Nelida Castillo
  16. Stephanie Waggoner
  16. Heidi Worrell-Osborne

* kvalifikace na Olympia Women's Physique Showdown 2020


Physique žen na Legion Sports Fest Pro 2019

Více fotografií z Legion Sports Fest Pro 2019
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Olympia Women's Physique Showdown 2020 k 10. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Penpraghai Tiangngok Thajsko Arizona Pro 2019 1.
Shanique Grant USA Olympia W. P. Showdown 2019 1.
Sarah Villegas USA Olympia W. P. Showdown 2019 2.
Natalia Abraham Coelho USA Olympia W. P. Showdown 2019 3.
Daniely Castilho Brazílie Olympia W. P. Showdown 2019 4.
Laura Pintado Chinchilla Španělsko Olympia W. P. Showdown 2019 5.
Victoria Myslik Kanada Ben Weider Natural Pro 2019 1.
Valentina Mishina Rusko Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
Laura Richards USA Legion Sports Fest Pro 2019 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique žen - žebříček pro rok 2020 k 10. listopadu 2019:

p. jméno stát body
1. Margita Zámolová Česká republika 9
2. Sonia Domingue Kanada 4
3. Jennifer Taylor USA 3
3. Liz Pottruff Kanada 3
3. Mirea Henriquez Nizozemsko 3
3. Ruiying Bian Čína 3
7. Trish Wood USA 2
7. Toni West USA 2
7. Modesta Halby Dánsko 2
7. Sarah Hayes USA 2
11. Leslie Gurr Kanada 1
11. Irene Tristante Španělsko 1
11. Antoinette Downie USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Legion Sports Fest Pro 2019 - classic physique

V classic physique soutěž udělali dva borci, a to Arash Rahbar s Danim Younanem, kteří si tak na klání zopakovali týden starý vzájemný souboj z Ultimate Warriors Pro. Zatímco před několika dny byl úspěšnější Dani, tentokrát nejtěsnějším možným způsobem zvítězil Arash. Oba závodníci byli fantastičtí a zdálo se, že svou postavu rozvinuli snad na maximum toho, co jim hmotnostní limit classic physique umožňuje. Na další příčky v první pětici pak už s jistým výkonnostním odstupem dosáhli Vladimir Sizov, Jason Brown a Jorge Machado.


Výsledky Legion Sports Fest Pro 2019 - classic physique:

  1. Arash Rahbar*
  2. Dani Younan
  3. Vladimir Sizov
  4. Jason Brown
  5. Jorge Machado
  6. Toto Djong
  7. Roman Taijeron
  8. Jake Keidel
  9. Paul Vu
  10. Jonathan Sebastian
  11. Seana Moayer
  12. Eric Jarvina
  13. Matthew Nelms
  14. Joseph Brilliant
  15. Derek Duszynski
  16. Russ Baker
  16. Kelly Bautista
  16. Eric Brown
  16. David Garcia
  16. Michael Kingsnorth
  16. Michael Murray
  16. Ro Schroer
  16. Peter Sciallo
  16. Lamar Shaw
  16. Michael Spencer
  16. David Anthony Tassin
  16. George Thibault
  16. Kevin Wilson
  16. Jared Wollmann

* kvalifikace na Classic Physique Olympia 2020


Classic physique na Legion Sports Fest Pro 2019

Více fotografií z Legion Sports Fest Pro 2019
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Classic Physique Olympia 2020 k 10. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Rickey Moten USA San Antonio Pro 2019 1.
Chris Bumstead Kanada Classic Physique Olympia 2019 1.
Ali Shamsghamar Írán Asia Grand Prix Pro 2019 1.
Ahmad Ahmad Irák Hurricane Pro 2019 1.
Breon Ansley USA Yamamoto Cup 2019 1.
R. D. Caldwell USA Ben Weider Natural Pro 2019 1.
Danny Hester USA Classic Physique Olympia 2016 1.
Dani Younan USA Ultimate Warriors Pro 2019 1.
Wesley Vissers Nizozemsko Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
David Hoffmann Německo D. J. Classic Germany 2019 1.
Arash Rahbar USA Legion Sports Fest Pro 2019 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Classic physique - žebříček pro rok 2020 k 10. listopadu 2019:

p. jméno stát body
1. George Peterson USA 11
2. Keone Pearson USA 10
3. Chen Kang Čína 9
4. Mikhail Timoshin Rusko 6
4. Vladimir Sizov USA 6
6. Dmitry Vorotyntsev Rusko 5
6. Kim Seonghwan Jižní Korea 5
6. Nicholas Austin USA 5
6. Alejandro Cambronero USA 5
6. Shicheng Jin Čína 5
6. Mike Sommerfeld Německo 5
12. Jayson Rivera Perez Portoriko 4
12. Hany Saeed Egypt 4
12. Panexce Pierre USA 4
12. Dimitri Williams Kanada 4
12. Jason Strayhand USA 4
12. Abdelkarim Ammari Maroko 4
18. Cris Murray USA 3
18. Vahid Nazari Írán 3
18. Jose Marte USA 3
18. Keyvan Rezapour Írán 3
18. Daniel Strong USA 3
18. Bryan Jones USA 3
18. Roberto Martinez Pizana Španělsko 3
18. Klaus Drescher Rakousko 3
18. Jason Brown USA 3
27. Jason Martinez USA 2
27. Mahdi Parvani Írán 2
27. Keith Lanier USA 2
27. Giuseppe Zagarella Itálie 2
27. Ramone Haye Kanada 2
27. Mathias Hald Hasen Dánsko 2
27. Jorge Machado USA 2
27. Justin Freeman USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Legion Sports Fest Pro 2019 - fitness žen

Pokud nějaká kategorie v profesionální lize IFBB Jima Maniona v současnosti nutně potřebuje novou krev, potom je to fitness žen. Na Legion Sports Fest Pro se jí této náročné disciplíně dostalo několikanásobně, když se o všechny medailové příčky podělily začínající profesionálky. K vítězství se probojovala Katie Mitchell, která profi kartu získala na loňském NPC North American Championships. Na klání předvedla nápaditou volnou sestavu na mix hitů kapely Queen a nebála se dokonce toho ozdobit si tvář pořádným knírem, za který by se nemusel stydět ani Freddie Mercury. Druhé místo vybojovala Alayne Corum, která profi kartu vlastní od úspěchu na NPC Jr. Nationals 2018, jako poslední se do první trojice vešla celková šampiónka letošního NPC Team Universe Molly McCracken.


Výsledky Legion Sports Fest Pro 2019 - fitness žen:

  1. Katie Mitchell*
  2. Alayne Corum
  3. Molly McCracken
  4. Donnice Christian
  5. Anna Chism
  6. Ashley Packard
  7. Emma Paveley
  8. Michelle Blondin
  9. Martina Bianchini
  10. Andy Borneman
  10. Toni Wheeler
  11. Viko Newman
  12. Amber Steffen
  14. Stacey Boyce
  15. Kimberly Baliutavicius
  16. Layla Mikayla

* kvalifikace na Fitness Olympia 2020


Fitness žen na Legion Sports Fest Pro 2019

Více fotografií z Legion Sports Fest Pro 2019
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Fitness Olympia 2020 k 10. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Sally Kendall-Williams USA Europa Phoenix Pro 2019 1.
Ryall Graber-Vasani Kanada Arizona Pro 2019 1.
Whitney Jones USA Fitness Olympia 2019 1.
Missy Farrell USA Fitness Olympia 2019 2.
Jaclyn Baker USA Fitness Olympia 2019 4.
Tiffany Chandler USA Fitness Olympia 2019 5.
Allison Ethier Kanada Ben Weider Natural Pro 2019 1.
Katie Mitchell USA Legion Sports Fest Pro 2019 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Fitness žen - žebříček pro rok 2020 k 10. listopadu 2019:

p. jméno stát body
1. Terra Plum Kanada 7
2. Jeanine Taddeo USA 4
2. Jessica Zehr Kanada 4
4. Alayne Corum USA 4
5. Rene Brosch USA 3
5. Alison Burns USA 3
5. Stephanie Jones USA 3
5. Molly McCracken USA 3
9. Alison Amos Velká Británie 2
9. Katrina Wright Kanada 2
9. Donnice Christian USA 2
12. Layla Mikayla USA 1
12. Shannon Siemer USA 1
12. Anna Chism USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Legion Sports Fest Pro 2019 - figure žen

Ve figure žen se ke svému druhému profesionálnímu vítězství probojovala Julia Waring, kromě které se na soutěži dařilo i Wendy Fortino, Larhannah Robinson, Maggie Watson a Andree Pollard. Rozdělily se o další volná místa v první pětici.


Výsledky Legion Sports Fest Pro 2019 - figure žen:

  1. Julia Waring*
  2. Wendy Fortino
  3. Larhannah Robinson
  4. Maggie Watson
  5. Andrea Pollard
  6. Audreana Cornelissen
  7. Shelace Shoemaker
  8. Ashley Roberson
  9. Asher Prior
  10. Barbara Kiss
  11. Tamika Robinson
  12. Ronshende Whittington
  13. Bernice Higgins
  14. Tiffani Lapoint
  15. Karen Reyes
  16. Jasmine Abercrombie
  16. Charnice Bain
  16. Marcela Barros
  16. Mara Brown
  16. Holly Covell
  16. Josephine Houlihan
  16. Jennifer Jaques
  16. Corrie Morales
  16. Rhonda Radford
  16. Tanja Reyes
  16. Missy Sandeman
  16. Rebecca Schubeck
  16. Spomenka Stanic-Miller
  16. May Strickland
  16. Chioma Uwasomba
  16. Amanda Welch

* kvalifikace na Figure Olympia 2020


Figure žen na Legion Sports Fest Pro 2019

Více fotografií z Legion Sports Fest Pro 2019
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia 2020 k 10. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Cydney Gillon USA Arizona Pro 2019 1.
Latorya Watts USA Figure Olympia 2019 2.
Nadia Wyatt USA Figure Olympia 2019 3.
Jessica Reyes Padilla Portoriko Figure Olympia 2019 4.
Carly Starling-Horrell USA Figure Olympia 2019 5.
Asmaa Salimi Kanada Ben Weider Natural Pro 2019 1.
Martina Yabekova Kanada Border States Pro 2019 1.
Maryam Bamdad Kanada Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
Julia Waring USA Legion Sports Fest Pro 2019 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Figure žen - žebříček pro rok 2020 k 10. listopadu:

p. jméno stát body
1. Belinda Hope USA 4
1. Bojana Vasiljevic USA 4
1. Frida Thestrup Dánsko 4
1. Wendy Fortino USA 4
5. Sharon Brown Kanada 3
5. Shelace Shoemaker USA 3
5. Asher Prior Austrálie 3
5. Larhannah Robinson USA 3
9. Anca Bergen Rumunsko 2
9. Maggie Watson USA 2
11. Chelsea Larson USA 1
11. Osiris Trumpe USA 1
11. Barbara Kiss Velká Británie 1
11. Andrea Pollard USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Legion Sports Fest Pro 2019 - physique mužů

V mužském physique se už ke svému šestému vítězství mezi profesionály probojoval Kyron Holden, který tak na Legion Sports Fest Pro dokázal obhájit loňský výsledek. Na umístění v první pětici kromě něj dosáhli Antonio Smothers, Frank Worley, Jason Huynh a Diogo Montenegro.


Výsledky Legion Sports Fest Pro 2019 - physique mužů:

  1. Kyron Holden*
  2. Antonio Smothers
  3. Frank Worley
  4. Jason Huynh
  5. Diogo Montenegro
  6. Stan Morrison
  7. Willie Green
  8. David Paturot
  9. John Ezra Dew
  10. Byron Archie
  11. Lionel Bassett
  12. Antonio Roseboro
  13. Stephen Bonhoff
  14. Kai Spencer
  15. Daniel Hernandez
  16. Michael Ferguson
  16. Rumiko Forrester
  16. Ramon Goudeau
  16. Rodney Harvey
  16. Chris Henderson
  16. Darrin Jackson
  16. Jean-Pierre Marshall
  16. Brendan McNeill
  16. Markies Moore
  16. Myke Nixon
  16. Jimmy Payne
  16. Ron Riley
  16. Jason Alan Robinson
  16. Anthony Sullivan

* kvalifikace na Olympia Men's Physique Showdown 2020


Physique mužů na Legion Sports Fest Pro 2019

Více fotografií z Legion Sports Fest Pro 2019
naleznete zde na stránkách Npcnewsonline.com.


Závodníci kvalifikovaní na Olympia Men's Physique Showdown 2020 k 10. listopadu:

jméno stát soutěž um.*
Khali Quartey USA San Antonio Pro 2019 1.
Long Wu Čína Musclecontest Vietnam Pro 2019 1.
Raymont Edmonds USA Olympia M. P. Showdown 2019 1.
Ryan Terry Velká Británie Asia Grand Prix Pro 2019 1.
Carlos DeOliveira USA Yamamoto Cup 2019 1.
Brandon Hendrickson USA Olympia M. P. Showdown 2018 1.
Ismael Martinez Dominguez Mexiko Monterrey Pro 2019 1.
Camaren Harris USA Kentucky Muscle Pro 2019 1.
Stan Morrison USA Titans Grand Prix 2019 1.
Corey Morris USA San Antonio Classic 2019 1.
Khalid Shewaiter Egypt NZ Pro 2019 1.
Aundre Benson USA Sacramento Pro 2019 1.
Andrei Lincan Velká Británie Romania Muscle Fest Pro 2019 1.
Kyron Holden USA Legion Sports Fest Pro 2019 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži

Physique mužů - žebříček pro rok 2020 k 10. listopadu 2019:

p. jméno stát body
1. Andre Ferguson USA 12
2. Antonio Smothers USA 10
3. Frank Worley USA 9
4. Jason Huynh USA 7
4. Diogo Montenegro Brazílie 7
6. Rashaud Watson USA 6
7. Greg Brant USA 5
7. Tran Tuan Anh Vietnam 5
7. Omid Eskandari Írán 5
7. Ondřej Kmošťák Česká republika 5
7. Felipe Franco Brazílie 5
7. Luca Biolo Itálie 5
7. Derrick Stevenson USA 5
7. Rodrick Clark USA 5
7. Sam Andrews Nový Zéland 5
7. Ryan John-Baptiste Velká Británie 5
17. Daniel Ammons USA 4
17. Alex Segati Itálie 4
17. Sepehr Hajighorbani Írán 4
17. Riccardo Croci Itálie 4
17. Mu Ying Zhai Čína 4
17. Ramses Rams Španělsko 4
17. Benquil Marigny USA 4
17. Will Sage USA 4
17. Clarence Mcspadden USA 4
17. Ponpaisan Ruangsangpen Thajsko 4
17. Youcef Djoudi Francie 4
28. Decha Sangaree Thajsko 3
28. Nicolas Koeu USA 3
28. Davide Mazzolari Itálie 3
28. David Odom USA 3
28. Jared Thompson USA 3
28. Paco Hunain Saqib USA 3
28. Junaid Kaliwala Indie 3
28. Jonathan Bueno Španělsko 3
36. Charjo Grant USA 2
36. Ahmed Shokry Egypt 2
36. Bader Almualim USA 2
36. Kola Ayeni USA 2
36. Alessandro Cavagnola Itálie 2
36. Michael Thomas USA 2
36. Brian Taylor USA 2
36. Viet Doan Austrálie 2
36. Alexander Quimson USA 2
36. Maxime Villatte Francie 2
46. Torre Washington USA 1

Pravidla platná pro kvalifikaci na Olympia Weekend 2020 najdete detailně rozepsaná v tomto článku.


Foto:
www.npcnewsonline.com / J. M. ManionSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínTomáš Klíč - párty ve Vegas, soudy, I...
Pikto (17:21) • Okej, po vypocuti rozhovoru berem spat moj debilny komentar
magazínTomáš Klíč - párty ve Vegas, soudy, I...
Pikto (17:00) • Vzdy som chcel mat postavu ako on. Stacilo len pockat :D
magazínTomáš Klíč - párty ve Vegas, soudy, I...
zborka2 (14:25) • Tomáš je sympaták . Přeju mu ať drží zdraví a ´úspěšný návrat .
magazínAntidopingový seminář ADV ČR a SKFČR...
Ondra Hájek (09:21) • Na Instagramu a Facebooku bylo víckrát lidmi okolo svazu řečeno, že ten seminář dělá sv...
magazínTréninkový videolog: Milan Šádek (02/...
Paulie02 (06:29) • Nějak vylepšenou verzi Milana asi neuvidíme, ale mě to vůbec nevadí. Naopak respektuj...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2024 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2024 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie