Reklama:

Znáte sportovní výživu od Exalted?

900 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Společnost Exalted Store Ltd. byla založena v březnu roku 2018 v anglickém Manchesteru za účelem výroby prémiové sportovní výživy, doplňků stravy a fitness oblečení. Cílem bylo vytvořit zcela unikátní a nezapomenutelnou značku s nápadným logem, která bude splňovat požadavky na nejvyšší možnou dostupnou kvalitu. V úzké spolupráci s velmi úspěšným předním českým výrobcem sportovní výživy a vitamínových doplňků začala společnost Exalted Store Ltd. s prodejem koncovým spotřebitelům, kteří preferují vysokou kvalitu a podporují výrobky vyrobené v ČR. Po dlouhém vývoji složení nových suplementů a designu obalů společnost Exalted Store Ltd. značka postupně zaujímat postavení na trhu se sportovní výživou nejen v České republice, ale i v zahraničí. Pro výrobu syrovátky používá společnost výhradně nejkvalitnější dostupnou patentovanou anglickou surovinu Volac©. Veškeré produkty byly navrhovány a testovány profesionálními sportovci, tak aby odpovídaly požadavkům nejnáročnějších zákazníků. Exalted se snaží být stále před konkurencí díky neustálému vývoji nejefektivnějšího složení, vysoké kvalitě použitých surovin a nejmodernější technologii zpracování.

Exalted se nikdy nespokojí s průměrem, a proto jejich odborníci stále inovují a vymýšlejí nové produkty. Dlouhodobá spolupráce s vrcholovými sportovci je naučila naslouchat jejich poznatkům a požadavkům, což této firmě pomohlo vyladit jejich produkty k dokonalosti.

V čem se Exalted liší od ostatních značek?

Exalted není jen značkou, je to životní přístup. Exalted je synonymem vysoké úrovně a vznešenosti, nikdy nekončící nabídky inovativních produktů, moderního designu a nekompromisní kvality. Certifikovaná a ověřená výroba v ČR, nepřetržitý dohled a tlak na kvalitu z této značky dělá něco, co si oblíbí každý, kdo rád podporuje jak kvalitní výrobky, tak české výrobce a produkty.

Sportovní výživa a doplňky stravy jsou vyrobeny v souladu s normami kvality ISO 17025, ISO 22000 a mezinárodními standardy BRC & IFS Food Safety Certification. Syrovátkový zdroj, který používá společnost pro výrobu jejich proteinových výrobků, je anglická společnost Volac. Tento výrobní závod je držitelem certifikátů ISO 9001:2000 a UFAS, což zajišťuje, že výrobky splňují vysoký standard vysledovatelnosti surovin a zajištění kvality. Veškeré další suroviny používané při výrobě sportovní výživy a doplňků stravy pocházejí rovněž od prověřených dodavatelů z České republiky či Spojeného království a procházejí několika laboratorními testy na množství účinných látek.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra