Reklama:

MS profesionálů 2019
- výsledky a fotografie

40.746 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Model, kdy profesionální závodníci v kulturistice a fitness mají vrcholnou událost sezóny, ke které směřují veškeré úsilí, se osvědčil. Ostatně historie soutěže Mr. Olympia, která je v posledních letech pořádána pod hlavičkou profesionální ligy IFBB Jima Maniona, mluví za vše. Koná se už od roku 1965, má své legendy a své mýty. Když během podzimu 2017 došlo k ukončení dosavadní spolupráce mezi mezinárodní federací IFBB a vzpomenutou Manionovou profesionální ligou, vedení první organizace v čele s Dr. Rafaelem Santonjou přišlo s konceptem IFBB Elite profesionálních soutěží, přičemž akcí číslo jedna se pro IFBB Elite profesionály stalo mistrovství světa.

To sice samozřejmě z mnoha různých důvodů nedosahuje prestiže Olympie pořádané v konkurenční organizaci, ale jako top soutěž sezóny pro profesionály z mezinárodní federace IFBB slouží více než dobře. Titul profesionálního mistra světa se totiž zkrátka počítá a letos se o něj hvězdy IFBB Elite profesionální scény měly utkat už podruhé. Ten hlavní světový šampionát profíků, na němž v boji o cenný titul změřili síly závodníci nastupující v kulturistice mužů open, classic physique, physique mužů, physique žen, fitness žen, bodyfitness žen, bikiny fitness žen a wellness fitness žen, se odehrál v sobotu 2. listopadu v katalánském přístavním městě Tarragoně. Letos se přitom ještě v dalších termínech bude konat Mistrovství světa profesionálů v kulturistice mužů do 90 kg a Mistrovství světa profesionálů masters.

Mistrovství světa profesionálů 2019 - kompletní videozáznam

Zpět ale k dnešní soutěži, která skončila doslova před několika okamžiky! Šampionát hostily pozoruhodné prostory tarragonského veletržního a kongresového centra, které je charakteristické tím, že se každým jeho patrem prolíná přírodní kamenná stěna. Na pódiu se mohli představit výhradně závodníci, kteří se k účasti na mistrovství světa v uplynulých dvanácti měsících kvalifikovali. A to buď tak, že vloni na světovém šampionátu obsadili medailovou pozici, anebo se jim na některé z následných "pohárových soutěží" podařilo zvítězit. Platilo přitom, že pokud nějaký profesionál na závodech slavil triumf, ale díky svým předchozím výsledkům už měl kvalifikaci jistou, postoupil na vrchol sezóny takto přímo druhý, anebo dokonce třetí sportovec v pořadí. Kromě toho se na mistrovství světa dalo nominovat i tak, že závodník obsadil některou z prvních deseti příček v kvalifikačním žebříčku, do nějž si body zapisovali profíci, kteří na jednotlivých kláních v průběhu roku sice nedokázali zvítězit, ale připisovali si další přední umístění.

Mistrovství světa profesionálů 2019 - kulturistika mužů open

Kromě vítězství majícího svou prestiž se ve Španělsku pochopitelně bojovalo i o finanční odměny. Jejich celková výše byla stanovena na 160.000 amerických dolarů, což představuje asi 3.665.000 Kč! Nejvýraznější podíl z této částky, totiž 30.000 dolarů, mělo připadnout borcům nastupujícím v kulturistice mužů open. Ačkoliv se jich na klání podle výše popsaných pravidel kvalifikovalo hned sedmadvacet, nakonec rozhodčí posuzovali formy pouhých deseti kulturistů. I tak se ovšem jednalo o kvalitní a v mnoha ohledech zajímavě poskládané startovní pole. České a slovenské fanoušky bodybuildingu mohlo těšit, že k závodům mezi těžkotonážníky nastoupili Jan Turek, Pavel Koukal a Michal Križánek, mělo dojít na první souboj zmíněného Michala Križánka se zajímavým vyzyvatelem z Ukrajiny Volodymyrem Byrukem a s mnohdy výrazně vzrostlejšími soupeři zde poměřoval síly pouze 150 cm vysoký kapesní Herkules Soepe Koese.

Jak to tak už na soutěžích v kulturistice a fitness bývá, o rozložení sil na pódiu mělo více napovědět první semifinálové vyvolávání. V tom kromě Michala Križánka, Jana Turka a Volodymyra Byruka dostali prostor ještě Lorenzo Leeuwe, Mika Sihvonen a Szymon Łada. Protože v mezinárodní federaci IFBB se na rozdíl od Manionovy profesionální ligy na nějaké stavění favorita doprostřed řady nehraje, fanoušci do poslední chvíle byli v napětí, jak se tito borci do výsledkové listiny poskládají. Černého Petra z šesti závodníků z prvního vyvolávání si nakonec vytáhl výborně připravený Jan Turek, jenž se do pětičlenného finále neprobojoval na úkor o něco mohutněji působícího Leeuweho. Klidně to ale mohlo být také obráceně. Na elegantnější postavu českého profíka se totiž v každém případě dívá mnohem lépe než na tu Lorenzovu.

Nový profesionální mistr světa v kulturistice mužů open Szymon Łada (Foto: Igor Kopček, EastLabs.sk)


Finanční odměny:
1. místo15.000 $
2. místo6.000 $
3. místo4.000 $
4. místo3.000 $
5. místo2.000 $
celkově30.000 $

Nizozemský kulturista si ze soutěže nakonec odnesl pátou příčku. Šok přineslo vyhlášení čtvrtého místa, když padlo jméno Michala Križánka. Obhájce loňského vítězství při svém desátém startu mezi IFBB Elite profesionály tak poprvé poznal hořkost porážky. Michal byl stále impozantní, stavbou těla soupeře zastiňoval a jeho brutální paže a ramena mu dodávala pořádnou dávku "wow faktoru". Forma mu ale stoprocentně nevyšla a to jej v souboji s perfektně připraveným Mikou Sihvonenem a kompaktními postavami disponujícími Volodymyrem Byrukem a Szymonem Ładou stálo výsledek. Je potřeba říci, že slovenský profík má za sebou tři mimořádně náročné sezóny, během kterých závodil systémem jaro - podzim. A to s sebou nezbytně musí nést únavu, která schopnost udělat opravdu špičkovou formu zkrátka může ovlivnit.

Třetí místo vybojoval úřadující mistr světa profesionálů v kulturistice mužů do 90 kg Mika Sihvonen, jenž pomýšlel na ještě lepší výsledek, a tak po soutěži cítí trochu zklamání. V nejbližších dnech se rozhodne, jestli koncem měsíce bude v devadesátce loňské vítězství obhajovat, protože se do kategorie stále pohodlně vejde. Finský profík se netají, že je tak trochu na rozcestí a zvažuje, v jaké kategorii zakotví. S ohledem na to, že se díky svému sobotnímu vítězství kvalifikoval k účasti na mistrovství světa profesionálů 2020 mezi těžkotonážníky, může právě to být jeho příští hlavní soutěž. Ale nic ještě pro Miku v tomto ohledu není rozhodnuto. Volodymyr Byruk je pravděpodobně tím nejvýraznějším objevem letošní sezóny IFBB Elite profesionálů a pro něj výborný rok korunoval ziskem titulu profesionálního vícemistra světa. Tento výsledek ukrajinský závodník považuje za svůj dosud největší soutěžní úspěch. Zároveň se Volodymyr ovšem netají, že jako sportovec toužící po vítězství samozřejmě trochu lituje, že mu první místo uniklo.

Historicky druhým mistrem světa profesionálů v kulturistice mužů open byl vyhlášen čerstvě jednatřicetiletý Szymon Łada. Polský závodník disponující pěknými oblými svaly v souvislosti se svým triumfem připomněl zajímavou věc, a to, že na mistrovství světa vítězí každý druhý rok. Jako amatér totiž na světovém šampionátu IFBB uspěl už v sezónách 2017 a 2015. Česká republika v kategorii tentokrát měla hned dva závodníky, když v ní kromě Jana Turka o přízeň rozhodčích usiloval ještě Pavel Koukal. Ten na borce, kteří se umístili před ním, sice ztrácel po stránce objemů, zato však na pódium znovu nastoupil ve špičkové formě. Dobrý dojem zanechal i tím, že jako jeden z mála volnou sestavu pojal, jak se sluší, a neomezil se pouze na opakování povinných póz.

Mistrovství světa profesionálů 2019 - výsledky kulturistiky mužů open
p. č. jméno stát celk.
1. 83 Szymon Łada Polsko 24
2. 77 Volodymyr Byruk Ukrajina 44
3. 84 Mika Sihvonen Finsko 44
4. 81 Michal Križánek Slovensko 54
5. 85 Lorenzo Leeuwe Nizozemsko 57
6. 76 Jan Turek Česká republika 57
7. 82 Pavel Koukal Česká republika 75
8. 80 Eddy Wilson Surinam 81
9. 79 Soepe Koese Surinam 83
10. 78 Lee Beatrice Trinidad a Tobago 100

Rozsáhlou fotogalerii z mistrovství světa profesionálů 2019
plnou vydařených snímků z objektivu Igora Kopčeka naleznete zde
na stránkách Eastlabs.sk. Fotografie ve vyšší kvalitě si můžete zakoupit zde.

Mistrovství světa profesionálů 2019 - bodyfitness žen


Finanční odměny:
1. místo10.000 $
2. místo4.000 $
3. místo3.000 $
4. místo2.000 $
5. místo1.000 $
celkově20.000 $

Zatímco loňské sezóně IFBB Elite profesionálů v kategorii bodyfitness jednoznačně vládla Adela Ondrejovičová, letos to v podání této zkušené slovenské profesionálky už tak jasné nebylo. Našla totiž novou soupeřku v osobě Terezy Linhartové, která její dominantní pozicí dokázala otřást, když Adelu dvakrát porazila. Jenomže v průběhu roku tomu bylo několikrát i naopak. Obě závodnice se o roli nejlepší profesionálky v kategorii doslova přetahovaly a před světovým šampionátem se tak čekalo, jak jejich další vzájemný souboj dopadne. Rozhodčí tentokrát více zaujala Adela Ondrejovičová, které se tak podařilo její loňský výsledek obhájit.

Druhé místo za této situace brala právě Tereza Linhartová, velmi dobrými formami se prezentovaly ale i další členky první pětice, a to Němky Jennifer Ullmer a Sabine Simitsopoulos i za Estonsko závodící Tatiyana Pudovkina. Mimochodem, zajímavé je, že z loňských účastnic šampionátu letos k soutěži nastoupila pouze zmiňovaná Adela Ondrejovičová, což ukazuje, jak se kategorie vyvíjí a obměňuje. Určitě bude zajímavé sledovat, jaké startovní pole se v bodyfitness na mistrovství světa sejde napřesrok.

Mistrovství světa profesionálů 2019 - výsledky bodyfitness žen
p. č. jméno stát celk.
1. 92 Adela Ondrejovičová Slovensko 5
2. 93 Tereza Linhartová Česká republika 12
3. 99 Jennifer Ullmer Německo 17
4. 89 Sabine Simitsopoulos Německo 18
5. 94 Tatiyana Pudovkina Estonsko 23
6. 96 Ipek Altun Turecko
7. 87 Aksana Yukhno Bělorusko
8. 98 Kristen McGregor Jamajka
9. 95 Giusy Abbate Itálie
10. 91 Abeni Procope Trinidad a Tobago
11. 97 Erika Galicia Mexiko
12. 90 Agnes Junqueira Brazílie
13. 88 Megan Sandiarta Austrálie

Rozsáhlou fotogalerii z mistrovství světa profesionálů 2019
plnou vydařených snímků z objektivu Igora Kopčeka naleznete zde
na stránkách Eastlabs.sk. Fotografie ve vyšší kvalitě si můžete zakoupit zde.

Mistrovství světa profesionálů 2019 - physique žen


Finanční odměny:
1. místo7.500 $
2. místo3.000 $
3. místo2.000 $
4. místo1.500 $
5. místo1.000 $
celkově15.000 $

Pokud mezi bodyfitnesskami na mistrovství světa došlo k výrazné obměně startovního pole, pak ve physique žen loňské účastnice spíše doplnily zajímavé nové tváře. O to cennější je, že se vítězce minulého šampionátu Michaele Kohutové podařilo triumf z poslední sezóny obhájit, ovšem zcela zaslouženě. Česká profesionálka je totiž díky svým pěkným tvarům a projevu na pódiu tou nejlepší reklamou na ženské svaly. V jejím podání se physique jistě musí líbit i mnohým, kteří dění na poli bodybuildingu jinak ani nesledují.

Druhé místo možná poněkud překvapivě brala Ukrajinka Nataliia Dichkovska, která mezi profesionálkami dosud závodila pouze jednou, a to na jarním Arnold Classic Africa, kde brala třetí místo. Od té doby ovšem zaznamenala zajímavý výkonnostní posun a medaili v Tarragoně brala právem. Zajímavou postavou soutěže byla také Maudienne Profas závodící za exotický Svatý Martin. Maudienne se na mistrovství světa kvalifikovala díky vítězství z pro ni domácí IFBB Elite profesionální soutěže, kde ovšem byla jedinou závodnicí v kategorii. Své skutečné kvality tak mohla prokázat až právě ve Španělsku a díky pěkné stavbě těla a parádním tvarům se probojovala ke třetímu místu. Pokud do budoucna nabere ještě několik dalších kilogramů svalů, bude své dnes úspěšnější soupeřky moci zřejmě pěkně potrápit.

Mistrovství světa profesionálů 2019 - výsledky physique žen
p. č. jméno stát celk.
1. 101 Michaela Kohutová Česká republika 18
2. 105 Nataliia Dichkovska Ukrajina 34
3. 103 Maudienne Profas Svatý Martin 44
4. 104 Lorraine Lafleur Bahamy 66
5. 106 Aderonke Bishop Velká Británie 71
6. 100 Alicia Esteban Španělsko 54
7. 107 Elyse Michaud Kanada 70
8. 102 Iveth Edith Hirales Mexiko 75

Rozsáhlou fotogalerii z mistrovství světa profesionálů 2019
plnou vydařených snímků z objektivu Igora Kopčeka naleznete zde
na stránkách Eastlabs.sk. Fotografie ve vyšší kvalitě si můžete zakoupit zde.

Mistrovství světa profesionálů 2019 - bikiny fitness žen


Finanční odměny:
1. místo10.000 $
2. místo4.000 $
3. místo3.000 $
4. místo2.000 $
5. místo1.000 $
celkově20.000 $

V bikiny fitness žen měla na šampionátu Česká republika hned trojnásobné zastoupení. Soutěž tentokrát nevyšla jinak velmi úspěšné Marině Mocanu, která se v nabitém startovním poli neprobojovala do top 10. Lenka Myslivcová dosáhla na výborné sedmé místo, cennou devátou příčku si pak z Katalánska domů veze Veronika Zemanová.

Celkově se v bikiny fitness ve Španělsku sešlo národnostně velmi pestré startovní pole. Jediný bod rozhodl o tom, že na mistrovství loňské vítězství obhájí Finka Melina Keltaniemi před druhou Oksanou Brygidyr z Ukrajiny. Třetí místo brala Litevka Ramona Žiauberytė, která si opět s rozdílem jediného bodu poradila s Shelby Neves z Jihoafrické republiky. První pětici tentokrát uzavírá Yana Kuznetsova z Ruska.

Mistrovství světa profesionálů 2019 - výsledky bikiny fitness žen
p. č. jméno stát celk.
1. 15 Melina Keltaniemi Finsko 11
2. 14 Oksana Brygidyr Ukrajina 12
3. 23 Ramona Žiauberytė Litva 15
4. 4 Shelby Neves Jihoafrická republika 16
5. 13 Yana Kuznetsova Rusko 20
6. 1 Ivanna Escandar Španělsko
7. 16 Lenka Myslivcová Česká republika
8. 11 Oksana Oleinik Rusko
9. 21 Veronika Zemanová Česká republika
10. 2 Helena Mang Estonsko
3 Avernell Modest Jamajka
5 Karina Gavrikova Maďarsko
6 Kristina Narbutaitytė Litva
7 Marina Mocanu Česká republika
8 Allison Testu Portugalsko
9 Lisa Marie Graham Velká Británie
10 Marilena Strati Řecko
17 Esther Garcia Španělsko
18 Reet Reimets Estonsko
19 Isabela Borba Brazílie
20 Brigitta Bekefi Maďarsko
22 Noemi Mercure Kanada
24 Renata Nowak Polsko

Rozsáhlou fotogalerii z mistrovství světa profesionálů 2019
plnou vydařených snímků z objektivu Igora Kopčeka naleznete zde
na stránkách Eastlabs.sk. Fotografie ve vyšší kvalitě si můžete zakoupit zde.

Mistrovství světa profesionálů 2019 - classic physique


Finanční odměny:
1. místo10.000 $
2. místo4.000 $
3. místo3.000 $
4. místo2.000 $
5. místo1.000 $
celkově20.000 $

Classic physique IFBB Elite profesionálů představuje zcela jinou kategorii než classic physique, jak jej známe z konkurenční profesionální ligy IFBB Jima Maniona. Hmotnostní limit, který musejí závodníci splňovat ve vztahu k jejich výšce, je stanoven mnohem striktněji. Klíčové je také, aby sportovec dokázal správně provést vakuum. Ve Španělsku podle rozhodčích ideály kategorie nejlépe naplnil Polák Marcel Przyszlak, který si tak připsal dosud nejcennější vítězství své sportovní kariéry.

Na další medailové příčky dále dosáhli špičkově připravený Denis Romanov a parádními tvary disponující Aristide Mbomni Tiam, jenž na pódiu předvedl i pořádnou dávku flexibility. Do finále se kromě medailistů probojovali ještě také Serhii Danilets a Tomasz Marzec.

Mistrovství světa profesionálů 2019 - výsledky classic physique
p. č. jméno stát celk.
1. 69 Marcel Przyszlak Polsko 28
2. 72 Denis Romanov Rusko 35
3. 71 Aristide Mbomni Tiam Německo 35
4. 70 Serhii Danilets Ukrajina 64
5. 75 Tomasz Marzec Polsko 64
6. 73 Bernard Percival Antigua a Barbuda 67
7. 68 Adrian Cyronek Polsko 69
8. 74 Jesus Rodal Španělsko 72
9. 66 Rodrigo Coelho Brazílie 88
DNC 67 Sergey Taranukho Rusko

Rozsáhlou fotogalerii z mistrovství světa profesionálů 2019
plnou vydařených snímků z objektivu Igora Kopčeka naleznete zde
na stránkách Eastlabs.sk. Fotografie ve vyšší kvalitě si můžete zakoupit zde.

Mistrovství světa profesionálů 2019 - fitness žen


Finanční odměny:
1. místo7.500 $
2. místo3.000 $
3. místo2.000 $
4. místo1.500 $
5. místo1.000 $
celkově15.000 $

Ve fitness žen se letos soutěží, na kterých se závodnice na mistrovství světa mohly kvalifikovat, konalo poskrovnu. Málo příležitostí k nominaci logicky znamenalo i početně slabé startovní pole, a tak ke druhému mistrovství světa profesionálů v této náročné disciplíně nastoupily pouze čtyři fitnessky.

Loňská šampiónka Oksana Orobets tentokrát našla přemožitelku, když se k vítězství probojovala Eveliina Tistelgren, která vloni na stejné soutěži skončila až šestá. Za nakonec druhou Oksanou brala třetí místo Nikolett Szabó z Maďarska, výsledkovou listinu uzavírá jméno Slovenky Evy Bánikové.

Mistrovství světa profesionálů 2019 - výsledky fitness žen
p. č. jméno stát celk.
1. 44 Eveliina Tistelgren Finsko 18
2. 41 Oksana Orobets Ukrajina 22
3. 42 Nikolett Szabó Maďarsko 24
4. 43 Eva Bániková Slovensko 38

Rozsáhlou fotogalerii z mistrovství světa profesionálů 2019
plnou vydařených snímků z objektivu Igora Kopčeka naleznete zde
na stránkách Eastlabs.sk. Fotografie ve vyšší kvalitě si můžete zakoupit zde.

Mistrovství světa profesionálů 2019 - physique mužů


Finanční odměny:
1. místo10.000 $
2. místo4.000 $
3. místo3.000 $
4. místo2.000 $
5. místo1.000 $
celkově20.000 $

V mužském physique šlo o to, zda se někomu podaří překonat zatím jasně nejlepšího závodníka v této kategorii Dmytra Horobetse. Ukrajinec ovšem nenechal nikoho na pochybách, že mezi IFBB Elite profesionály nemá konkurenci. Na šampionátu obhájil loňské vítězství a celkově slavil už svůj čtrnáctý profesionální triumf.

Další místa v první pětici obsadili Abies Nosa z Velké Británie, Portugalec Hélder Marinho, před domácím publikem závodící Daniel Garrido a Dennis Johansen, jenž na mistrovství světa přicestoval z Norska.

Mistrovství světa profesionálů 2019 - výsledky physique mužů
p. č. jméno stát celk.
1. 62 Dmytro Horobets Ukrajina 5
2. 51 Abies Nosa Velká Británie 10
3. 47 Hélder Marinho Portugalsko 17
4. 57 Daniel Garrido Španělsko 19
5. 53 Dennis Johansen Norsko 23
6. 65 Victor Alfonso Coats Itálie
7. 45 Thierry Bayala Francie
8. 52 Lenroy Morrison Jamajka
9. 50 Reynold Mendes Haiti
10. 60 Omer Bahmed Katar
48 Luis Soliman Dominikánská republika
49 Happy Edodo Španělsko
54 Rafael Toyama Brazílie
55 Edgar Minaya Dominikánská republika
56 Jean Ganot Haiti
59 Jean Desulme Francie
63 Jetmir Goqi Kosovo
64 Mahmoud Elmawardy Velká Británie

Rozsáhlou fotogalerii z mistrovství světa profesionálů 2019
plnou vydařených snímků z objektivu Igora Kopčeka naleznete zde
na stránkách Eastlabs.sk. Fotografie ve vyšší kvalitě si můžete zakoupit zde.

Mistrovství světa profesionálů 2019 - wellness fitness žen


Finanční odměny:
1. místo10.000 $
2. místo4.000 $
3. místo3.000 $
4. místo2.000 $
5. místo1.000 $
celkově20.000 $

V divácky atraktivní kategorii wellness fitness málem došlo na senzaci. Vítězka šestnácti IFBB Elite profesionálních soutěží, dosud neporažená Angela Borges, byla krůček od toho, aby ji na soutěži překonala Viola Elba z Dominikánské republiky. Brazilská závodnice však atak své soupeřky ustála a zůstává tak jednou z mála dosud neporažených častěji závodících profesionálek mezinárodní federace IFBB. Viola tak tedy brala druhé místo, další volná místa v první pětici si rozebraly Lexy Oliver, Angelica Karrer a Urania Politis.

Mistrovství světa profesionálů 2019 - výsledky wellness fitness žen
p. č. jméno stát celk.
1. 40 Angela Borges Brazílie 9
2. 38 Viola Elba Dominikánská republika 9
3. 28 Lexy Oliver Itálie 14
4. 27 Angelica Karrer Švýcarsko 19
5. 36 Urania Politis Řecko 23
6. 35 Elena Vasquez Mexiko
7. 31 Diana Verduzco Mexiko
8. 29 Vicky Sethabela Jihoafrická republika
9. 39 Elly Ferreira Portugalsko
10 32 Carina Marques Portugalsko
25 Evgeniia Sokolova Rusko
26 Katherine Lebrón Portoriko
33 Cynthia Gonzalez Mexiko
34 Rayane Fogal Brazílie
37 Karla Porter Aruba

Rozsáhlou fotogalerii z mistrovství světa profesionálů 2019
plnou vydařených snímků z objektivu Igora Kopčeka naleznete zde
na stránkách Eastlabs.sk. Fotografie ve vyšší kvalitě si můžete zakoupit zde.


Foto:
www.eastlabs.sk / Igor KopčekSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

08.11.08:13Hockey1000 - To jsou ale mnohdy jenom ukřivděné řeči někoho, kdo má poc..
08.11.01:52petr m. - ono je to taky o tom jak moc jsi známý. Zrovna jsem poslou..
05.11.17:58Chargy - Mimochodem jak je to na tomto ms s dopingovou kontrolou ? ..
04.11.22:47Zodiak411 - Přesně jak říkáš :) No abych vysvětlil svůj postoj. Právě ..
04.11.21:32Jan777 - No konečně rozumné slovo :) Já se dokážu lepšit 30 let a i..+1
04.11.20:34Zodiak411 - Já neříkám, že mu ji nepřeju. Kulturistiku už pár let sled..
04.11.19:51Jan777 - No řekl bych, že to Ty sleduješ kulturistiku dost povrchně..
04.11.08:14Zodiak411 - A já ti píšu, že to je nesmysl :) TOP 10 ano, ale TOP 5 vá..+1
04.11.07:45Jan777 - Nepsal jsem, že vyhraje Olympii. Psal jsem, že třeba jedno..-1
04.11.01:19Zodiak411 - Já ale neříkám, že Michalovi nevěřím, ale nevěřím v to, že..
03.11.23:03Jan777 - Ano?? Milanovi Šádkovi mnozí nevěřili ani že získá profika..+1
03.11.20:27Zodiak411 - S tvrzením o Olympii bych sakra brzdil.+1
03.11.19:41Jan777 - Ono se v kulturistice vítězí především zádovými svaly a sv..-1
03.11.16:46Marczus - V mem prvnim komentari jsem srovnaval MS Pro a Mr.O, nikol..
03.11.13:32Hockey1000 - Jo na tom není nic špatnýho. Stejně jako je IFBB Pro z vel..
03.11.11:39Marczus - Poslední věta to velmi vystihuje. Je to takové Mistrovství..
03.11.11:24Hockey1000 - Je to druhý ročník teprve. Tohle potrvá, ale i přes počáte..
03.11.11:14Marczus - I z tech fotek je videt propastny rozdil mezi MS Pro a Mr.O.
03.11.00:17amoresPE - Nuz, ako pozeram, forma u Michala tentokrat nevysla...
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 65 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBen Weider Natural Pro Qualifier 2023...
KKarmasin (13:36) • Profesionální liga a dopingové kontroly, nějak mi to nejde dohromady.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
LeToucan (12:44) • Nebude spíš hrát roli to, že ty závody jsou strašně pozdě? Většina lidí jde na Čelákovi...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Valasekjakub123 (12:20) • 13 elite pro karet. Ty nemají žádnou váhu jen další amatérská liga. Škoda bývalý to pěk...
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Bažant (11:08) • Se leda přešaltovat k Maniona federaci.
magazínBFC Cup Fitness Show 2023 - startovní...
Ondra Hájek (10:26) • Jo ale díky Petrovi Březnovi, že tuhle soutěž dál pořádá. Ale je mi ho i ostatních pořa...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie