Reklama:

Najdi a vyhraj! (44/2019)

4.517 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Jistě máte ve svém okolí kamaráda "hypochondra". Každé smrknutí či utržený nehet je důvodem k omluvence z tréninků minimálně na následující týden. Ti z nás, kteří si fitko neodpustí ani při horečce a v takových případech kromě bécéáček mezi sériemi dřepů polykají i předepsaná antibiotika, nad tímto jen kroutí hlavou. Na světovém šampionátu World´s Ultimate Strongman v Dubaji však tréninkovou a výkonovou nesmrtelnost posunul jeden ze strongmanů na úplně jiný level. Při přenášení 180kg kovového štítu si ošklivě natrhnul biceps, to mu však nezabránilo pokračovat v další disciplíně zvedání Atlasových kamenů. A i člověku, který takovýto kámen v životě nedržel v ruce, je jasné, že když máte zvednout deset 100 až 200kg kamenů, biceps nejspíš budete potřebovat. Dotyčný jich zvedl neuvěřitelných sedm a stal se vítězem World's Ultimate Strongman! Až se tedy bude Váš sparing vymlouvat, že Vám se sundáváním kotoučů nepomůže kvůli svalovce z předchozího tréninku, připomeňte mu, jak to dělají siláci z Polska.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží preworkout Beast Virus V2.0 (300 g) od společnosti Czech Virus. Jedná se o inovovanou recepturu první verze tohoto proslulého předtréninkového suplementu, který Vám pravděpodobně zaručí stejnou schopnost přehazovat Atlasovy kameny s natrženým bicepsem, jako předvádějí polští strongmani.


Který polský strongman dokázal dokončit závod,
a dokonce vyhrát s natrženým bicepsem?

Najdi a vyhraj! (44/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jméno tohoto polského strongmana zní:
Vjačeslav Vinogradov
Mateusz Kieliszkowski
Tomáš Bureš
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 31. 10. 2019 v 08:00 a končí 07. 11. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (43/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kolik kilo masa měsíčně sní powerlifter Jožka Grmolec. Správná odpověď zní: přibližně 20 kg.

Vylosováni byli a Shield BCAA od společnosti Exalted Nutrition obdrží:

  • Petr Zajíc - pezajic@...cz
  • Libuše Havlová - havlovalibuse@...cz
  • Vladislav Lode - vlode1977@...com

Gratulujeme!

Náš čtenář František nám poslal fotografii s výhrou z jedné z tipovacích soutěží. Děkujeme ze pěkný snímek!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 7. listopadu. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra