Reklama:
VEGAN protein 2+1 ZDARMA!
Vyberte si 3 balení, každé v jiné příchuti! Více zde.

Tipovací soutěž: Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2019

5.632 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Během neděle 3. listopadu se v Bukurešti odehraje druhý ročník profesionální soutěže v kulturistice a fitness Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro. Pohled do startovních listin napovídá, že se na klání v obou kulturistických hmotnostních kategoriích sejde početná i zajímavě poskládaná sestava závodníků, a tak se nabízí, abychom právě s rumunskou profesionální show spojili další kolo tipovací soutěže.

Vaším úkolem tentokrát bude správně určit, jak si mezi sebe borci v kulturistice mužů open i v kulturistice mužů do 212 liber rozdělí místa v první čtveřici. Sázet přitom budete také na přesný výsledek všech tří českých a slovenských kulturistů ve startovním poli. Jako pokaždé platí, že Váš tip se stane platným, pouze pokud bude kompletní. Žádné pole tedy nesmí zůstat nevyplněné a žádné jméno se ve Vašem tiketu nesmí opakovat. Detailní pravidla soutěže najdete zde. A jaké ceny jsou tentokrát ve hře?

Ceny do tipovací soutěže na výsledky Wings of Strength Romania Muscle Fest Pro 2019
v celkové hodnotě přes 27.000 Kč věnovala společnost ATP Nutrition!

Vítěz tipovací soutěže tentokrát získá:

Druhý v pořadí získá:

Třetí v pořadí získá:

Giant Mass představuje velmi kvalitní gainer s obsahem 25 % bílkovin. Je vynikající kombinací látek, které přispívají k získání kvalitního svalového objemu dodáním energetických zdrojů pomocí kreatinu a antikatabolicky působících aminokyselin glutaminu, který podporuje urychlení regenerace svalů, a taurinu, který zvyšuje psychickou odolnost a výkonnost.

Amino Protein 70 % je moderní přípravek s vysokým obsahem proteinu a optimálně vybalancovaným poměrem kvalitních bílkovin. Při jeho výrobě bylo použito 5 nejkvalitnějších proteinových zdrojů - micelární kasein, izolát sójového proteinu, mléčný protein, syrovátkový proteinový koncentrát a hydrolyzát kolagenu. Amino Protein je svým složením vhodný jako tzv. noční protein!

Power Up představuje jedinečný komplexní doplněk před tréninkem s kompletním BCAA profilem, beta alaninem a glutaminem. Nabízí správné množství energie, které Vám pomůže s bojem až do konce, skvělou chuť i rozpustnost.

Carnitech napomáhá organismus udržet "nastřelený" jak během tréninku, tak i v běžném životě. Nejefektivnější složkou je aminokyselina L-karnitin. Tato v organismu přirozená látka je velice oblíbená mezi sportovci, kteří se právě nacházejí v redukční dietě. Další složkou je zelený čaj - příznivě ovlivňuje metabolismus tuků. Patří mezi přírodní antioxidanty. Kofein má silný stimulační účinek na nervovou soustavu. Zvyšuje psychickou aktivitu a schopnost koncentrace, odstraňuje únavu a prodlužuje možnost vykonávat vyčerpávající práci. Vzhledem k dobré vstřebatelnosti a velmi rychlému působení je Carnitech vhodný jak při sportovním výkonu, tak i při činnostech vyžadujících maximální soustředění a dlouhodobé udržení pozornosti.

Whey Shake představuje syrovátkový koktejl s obsahem 14 % bílkovin bohatých na peptidicky vázané aminokyseliny. Dále obsahuje vlákninu inulin, trávicí enzymy a probiotické kultury. Bílkoviny přispívají k nárůstu svalové hmoty.

Carnitine Bar 1000 je velmi účinná tyčinka vhodná při zvýšeném fyzickém výkonu cíleném na odbourávání tuků s obsahem L-karnitinu, taurinu, HCA a kofeinu.

Držíme Vám palce při tipování. Budete-li mezi prvními třemi, máte doma pěknou výhru!


Tipovací soutěž: Romania Muscle Fest Pro 2019
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Na 1. místě v kategorii open se umístí:
Na 2. místě v kategorii open se umístí:
Na 3. místě v kategorii open se umístí:
Na 4. místě v kategorii open se umístí:
Na 1. místě v kategorii do 212 liber se umístí:
Na 2. místě v kategorii do 212 liber se umístí:
Na 3. místě v kategorii do 212 liber se umístí:
Na 4. místě v kategorii do 212 liber se umístí:
Lukáš Osladil se v kategorii open umístí na:
Igor Illés se v kategorii open umístí na:
Tomáš Tabačiar se v kategorii do 212 liber umístí na:
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 30. 10. 2019 v 20:00 a končí 02. 11. 2019 v 22:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 115 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra