Reklama:
PROTEINOVÉ HODY - klikněte zde!
Akční slevy na proteinové suplementy a proteinové tyčinky! Více zde.

Wild Monkey Challenge 2019 - pozvánka

5.087 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Závod Wild Monkey Challenge kombinuje OCR, boulder a obratnost mladé opice. Na dráze si vyzkoušíte pořádnou džungli. Budou na Vás čekat nejenom ručkovací žebříky, skoky a liány, ale i překážky na balanc, správné technické provedení a soustředěnost

Pokud nějakou překážku nezvládnete, nevadí. Zkuste ji znovu, a pokud se nepodaří ani napodruhé, uděláte trestných dvacet opičích dřepů a pokračujete dál. Ale nejrychlejší opice vyhrává! Máte s sebou malé opičky? Máme pro ně připravený i Little Wild Monkey Challenge, při kterém si mohou poměřit síly mezi svými.

Wild Monkey Challenge se uskuteční v prostorách pražského Alpha Gymu Prague na Libeňském ostrově (mapa zde) 3. listopadu 2019. Den předtím, tj. 2. listopadu, si můžete zajít na trénink a 3. listopadu už na ostrý závod!


Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.


Zajímají Vás tyto závody, chcete se dozvědět víc? Prohodili jsme pár slov o závodech s Luu Badalíkovou.

Jakou spojitost máš se závody?

S Wild Monkey Challenge jsem letos navázala spolupráci, a to právě z důvodu atraktivity závodu. Přijde mi škoda, že takovýhle závod není tak populární. Přitom kde jinde máte možnost vyzkoušet překážky obtížnějšího typu? Takže mě nejspíše uvidíte i závodit i pomáhat lidem zdolat některé překážky.

Takže když si budu chtít v sobotu trať vyzkoušet, ty mi u toho pomůžeš?

Ano, stačí si mě odchytit, budu tam určitě někde poletovat mezi "Barbary". Pokud budeš chtít poradit s překážkou nebo svým tréninkem či se mě optat na závody, prostě cokoliv tě napadne, neboj se za mnou přijít, nekoušu.

Popíšeš nám trochu závody?

Tento závod je specifický, nejedná se o běžecký závod, nýbrž zde jde více o techniku a rychlost překonání více překážek za sebou, což je mnohdy pěkně náročné. Je potřeba využít své obratnosti a ukázat, co ve vás je. Systém závodu se podobá Ninja Warrioru, který určitě znáte z TV. Jen je v hodně lehčí podobě. Budeme mít své úrovně - elite pro profiky a open pro začínající OCR hráče. Případně myslíme i na nejmenší a bude i dětský závod!

Kromě jiného budete hledat talenty do týmu. Jaké jsou parametry pro přijetí k vám?

Tato otázka je bonusová, mohu prozradit, že na budoucí sezónu chceme doplnit tým, což jsme ještě nepublikovali. Kritéria nemáme, prozatím. Preferujeme člověka s dobrou náladou, který týmu i něco dá a má chuť se rozvíjet a být součástí super kolektivu. Uvidíme, zda nás někdo zaujme. Přesné parametry nemáme, stačí být fajn a čestný člověk, hrát fair play a umět kopat za tým plus na sobě pracovat a dobře reprezentovat tým.

Přihlašovat se na Wild Monkey Challenge 2019 můžete zde.
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2023 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2023 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie