Reklama:

IFBB Diamond Cup Skopje 2019: kompletní výsledky s body

6.038 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V Severní Makedonii se v neděli 13. října konala další letošní větší soutěž organizovaná pod hlavičkou mezinárodní federace IFBB, když se zde odehrál IFBB Diamond Cup Skopje. Klání se tentokrát sice uskutečnilo bez účasti českých závodníků, ale dařilo se na něm jejich kolegům ze Slovenska a navíc z makedonského Diamond Cupu vzešlo i několik nových zajímavých IFBB Elite profesionálů. Možnost zažádat si o profi kartu si totiž vybojovali absolutní vítězové soutěže v kulturistice mužů, klasické kulturistice mužů, physique mužů, physique žen, bodyfitness žen, wellness fitness žen i bikiny fitness žen.


Přejít na:
  • fotografie
  • kompletní výsledky s body

  • Dojem udělal zejména celkový šampión v kulturistice mužů Stanimir Etov, jenž, pokud se rozhodne zamířit, mezi IFBB Elite profíky, by mohl mít šanci sbírat i zde dobré výsledky. Ze soutěže Vám nyní přinášíme nejenom kompletní výsledky, včetně bodového hodnocení, ale také několik fotografií, které na místě pořídil Igor Kopček z partnerského slovenského webu Eastlabs.sk.

    Rozsáhlou fotogalerii z IFBB Diamond Cup Skopje 2019
    plnou vydařených snímků z objektivu Igora Kopčeka naleznete zde
    na stránkách Eastlabs.sk. Fotografie ve vyšší kvalitě si můžete zakoupit zde.

    Zpět na začátek článku

    Physique juniorů

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 13 Burak Kanpalta Turecko 1997 183,6 5 5
    2. 11 Kacper Bakiewicz Polsko 1996 183,5 10 10
    3. 3 Gjorgji Bozinov Severní Makedonie 2001 180,6 18 18
    4. 16 Blerdon Sopaj Kosovo 1997 178,5 21 21
    5. 9 Mert Soyak Turecko 1997 175,0 21 21

    Klasická kulturistika juniorů

    p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 17 Kutay Girgin Turecko 1997 76,7/174,0 14 7 21
    2. 18 Anil Erdik Turecko 1997 177,5 16 8 24

    Kulturistika mužů masters

    p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 25 Boris Palovič Slovensko 1978 86,3 10 5 15
    2. 32 Wieslaw Cisowski Polsko 1969 93,3 24 11 35
    3. 27 Vlade Stankovski Severní Makedonie 1976 83,6 26 14 40
    4. 21 Aleksandar Rakocevic Černá Hora 1963 40 20 60

    Kulturistika juniorů

    p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 34 Bozhidar Pecakovski Severní Makedonie 1996 90,9 10 5 15
    2. 35 Festim Selmani Severní Makedonie 1997 82,3 20 11 31
    3. 38 Alexandru-Dan Pop Rumunsko 1999 71,5 30 14 44

    Physique žen

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 39 Lara Caico Německo 1995 157,0 5 5

    Fitness žen

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 14 Endla Vaher Estonsko 1991 5 5

    Physique mužů do 173 cm

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 20 Furkan Er Turecko 1995 164,0 5 5 5
    2. 18 Emre Celik Turecko 1994 165,0 10 10 10
    3. 17 David Tornay Španělsko 1991 169,0 18 17 17
    4. 19 Kevin Araujo Francie 1992 168,2 17 20 20
    5. 23 Panaretos Panaretou Kypr 1985 168,0 25 24 24
    6. 16 Zhivko Kostas Bulharsko 1982 171,3 32 29 29
    7. 15 Jose Ortuno Saez Španělsko 1985 172,1 35
    8. 22 Petar Bundakov Bulharsko 1990 170,5 38
    9. 21 Irdi Kashari Albánie 1994 166,5 45

    Physique mužů do 176 cm

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 24 Nenko Andreev Bulharsko 1998 173,5 6 6
    2. 30 Doguscan Ozkan Turecko 1990 174,2 14 14
    3. 28 Nichita Ialivciuc Moldavsko 1995 173,2 14 14
    4. 26 Mert Soyak Turecko 1997 175,0 17 17
    5. 27 Christian Lechner Rakousko 1982 173,5 20 20
    6. 25 Denis Aleksic Srbsko 1994 174,9 32 32
    7. 29 Stoycho Stoychev Bulharsko 1972 175,0 33 33

    Physique mužů do 179 cm

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 32 Yunus Ozhan Turecko 1995 176,3 5 5
    2. 35 Yordan Dimitrov Bulharsko 1991 177,5 10 10
    3. 33 Markus Reiter Německo 1990 177,7 16 16
    4. 31 Jose Ruiz Španělsko 1982 177,5 21 21
    5. 34 Blerdon Sopaj Kosovo 1997 178,5 24 24

    Physique mužů nad 179 cm

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 38 Pierre-Martin Murcia Francie 1988 180,6 6 6
    2. 40 Kevin Stoklas Slovensko 1996 180,5 12 12
    3. 43 Burak Kanpalta Turecko 1997 183,6 13 13
    4. 41 Kacper Bakiewicz Polsko 1996 183,5 23 23
    5. 39 Deyan Stoev Bulharsko 1993 181,0 23 23
    6. 37 Tomáš Liška Slovensko 1992 190,2 29 29
    7. 42 Efkan Serdaroglu Turecko 1988 184,3 35 35

    Physique mužů - absolutní vítěz

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 20 Furkan Er Turecko 1995 164,0 7 7
    2. 38 Pierre-Martin Murcia Francie 1988 180,6 13 13
    3. 32 Yunus Ozhan Turecko 1995 176,3 14 14
    4. 24 Nenko Andreev Bulharsko 1998 173,5 16 16

    Bodyfitness žen

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 47 Rocio Araujo Španělsko 1995 160,5 8 7 7
    2. 46 Larissa Reinelt Německo 1994 174,2 10 13 13
    3. 44 Olga Upelniece Velká Británie 1980 168,0 15 13 13
    4. 51 Nina Zavadskaya Rusko 1986 167,8 15 16 16
    5. 50 Danica Anastasijevic-Kristensen Severní Makedonie 1970 159,0 25 25 25
    6. 49 Janine Tigges Německo 1977 164,0 33 30 30
    7. 45 Helena Huikkala Finsko 1988 169,0 38
    8. 48 Evrim Kutz Turecko 1978 160,6 39
    9. 52 Sandra Petrova Bulharsko 1988 163,0 39

    Muscular physique mužů

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 54 Stanislav Brzhevskiy Rusko 1983 8 8
    2. 55 Martin Grotzl Rakousko 1991 11 11
    3. 57 Sergii Tkachenko Ukrajina 1989 171,5 12 12
    4. 58 Furkan Tunc Turecko 1997 20 20
    5. 53 Pavlin Aleksandrov Bulharsko 1979 25 25
    6. 56 Dalibor Mitreski Severní Makedonie 1989 168,2 29 29
    7. 59 Kostadin Simov Severní Makedonie 1989 170,0 35 35

    Bodyfitness masters

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 50 Danica Anastasijevic-Kristensen Severní Makedonie 1970 159,0 6 6
    2. 49 Janine Tigges Německo 1977 164,0 9 9

    Klasická kulturistika mužů

    p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 60 Leo Zovko Bosna a Hercegovina 1989 89,0/181,0 11 12 7 19
    2. 64 Boris Palovič Slovensko 1978 86,3/179,6 6 20 10 30
    3. 61 Stoyan Nikolov Bulharsko 1992 78,0/174,0 15 36 21 57
    4. 66 Kalin Marchev Bulharsko 1992 82,0/179,0 22 40 21 61
    5. 68 Kutay Girgin Turecko 1997 76,7/174,0 20 46 20 66
    6. 62 Rok Stefancic Slovinsko 1995 85,2/179,6 36 56 26 82
    7. 65 Anil Erdik Turecko 1997 76,6/177,5 36
    8. 69 Caglar Durmaz Turecko 1989 88,1/183,2 37
    9. 67 Aleksandar Shushutev Bulharsko 1984 82,9/181,5 39
    10. 63 Silviu-Ioan Sand Rumunsko 1987 90,2/187,0 50

    Classic physique mužů

    p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 72 Boris Palovič Slovensko 1978 86,3/179,6 16 9 25
    2. 70 Stanisław Kokot Polsko 1987 89,6/181,2 18 10 28
    3. 73 Egert Oiov Estonsko 1988 174,6 30 11 41
    4. 71 Dusan Savic Srbsko 1982 99,0/188,0 40 20 60

    Bikiny fitness juniorek

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 76 Joanna Tańska Polsko 1998 165,3 5 5
    2. 75 Stefani Strugarova Bulharsko 1997 154,1 10 10
    3. 77 Dayana Dobreva Bulharsko 1997 159,0 15 15
    4. 74 Alexandra Subotić Slovensko 1996 165,6 18 18

    Bikiny fitness masters

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 84 Yoana Ivanova-Zhilkova Bulharsko 1984 171,3 11 11
    2. 83 Mariann Nagy Maďarsko 1981 174,0 13 13
    3. 78 Volha Aksamit Bělorusko 1977 156,4 14 14
    4. 80 Aleksandra Unal Turecko 1981 165,0 22 22
    5. 79 Lejla Delalic Bosna a Hercegovina 1978 166,0 23 23
    6. 81 Marina Ilieva Bulharsko 1978 163,0 26 26
    7. 82 Daniela Blazheva Bulharsko 1981 157,6 27 27

    Wellness fitness žen

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 86 Miljana Ferenc Srbsko 1993 178,0 6 6
    2. 85 Dagmara Dominiczak Polsko 1987 157,0 9 9
    3. 87 Nathalie Muller Lucembursko 1986 164,0 15 15

    Kulturistika mužů do 90 kg

    p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 97 Vasko Mamuchevski Severní Makedonie 1984 86,5 7 14 9 23
    2. 98 Richard Ölveczki Slovensko 1991 76,1 12 18 9 27
    3. 91 Kushtrim Bajraktaraj Kosovo 1984 79,0 10 26 11 37
    4. 95 Novak Lipovac Bosna a Hercegovina 1994 89,4 20 40 20 60
    5. 93 Raigo Kuusnomm Estonsko 1988 85,3 25 50 25 75
    6. 94 Festim Selmani Severní Makedonie 1997 82,3 30 60 30 90
    7. 92 Mehmed Ostrilski Bulharsko 1992 79,0 37
    8. 96 Attila Deak Maďarsko 1982 87,5 38

    Kulturistika mužů nad 90 kg

    p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 103 Stanimir Etov Bulharsko 1991 114,6 5 10 5 15
    2. 102 Andrej Mandic Rakousko 1995 106,0 10 20 10 30
    3. 105 Asparuh Atanasov Bulharsko 1981 91,5 15 32 19 51
    4. 100 Ivan Maystorov Bulharsko 1986 92,4 21 46 20 66
    5. 104 Dimitar Ivanov Bulharsko 1995 99,1 25 50 25 75
    6. 106 Stavros Christodoulou Kypr 1981 100,4 28 54 25 79
    7. 101 Erdi Ucar Turecko 1987 91,0 35
    8. 107 Ibrahim Vranovci Severní Makedonie 1983 100,4 40

    Kulturistika mužů - absolutní vítěz

    p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 103 Stanimir Etov Bulharsko 1991 114,6 6 6
    2. 97 Vasko Mamuchevski Severní Makedonie 1984 86,5 9 9

    Bikiny fitness žen do 160 cm

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 115 Elena Dimitrova Bulharsko 1993 160,0 9 9
    2. 114 Maria Solawa Polsko 1992 157,9 10 10
    3. 116 Avgustina Petrova Bulharsko 1996 159,0 14 14
    4. 113 Stefani Strugarova Bulharsko 1997 154,1 20 20
    5. 110 Dayana Dobreva Bulharsko 1997 159,0 23 23
    6. 112 Petya Kolarova Bulharsko 1985 155,5 29 29
    7. 111 Dilek Sari Turecko 1985 159,0 35 35

    Bikiny fitness žen do 164 cm

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 124 Anna Wozniakowska Polsko 1991 163,0 5 5
    2. 119 Emmi Nenonen Finsko 1992 160,5 10 10
    3. 121 Ralitsa Kashinova Bulharsko 1993 162,0 20 20
    4. 122 Kristina Simeonova Bulharsko 1987 162,1 20 20
    5. 123 Rumyana Kaloferova Bulharsko 1989 162,5 26 26
    6. 120 Marina Ilieva Bulharsko 1978 163,0 27 27
    7. 118 Seyma Kocer Turecko 1987 164,0 35 35

    Bikiny fitness žen do 169 cm

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 134 Agne Kiviselg Estonsko 1988 167,6 8 8 8
    2. 137 Joanna Tańska Polsko 1998 165,3 9 8 8
    3. 132 Simona Stojanovska Severní Makedonie 1991 165,5 13 14 14
    4. 130 Maja Kozina Chorvatsko 1993 166,0 21 20 20
    5. 129 Elena Doncheva Bulharsko 1993 166,0 31 25 25
    6. 127 Kremena Ruseva Bulharsko 1981 165,0 23 28 28
    7. 131 Alexandra Subotić Slovensko 1996 165,6 34
    8. 128 Aleksandra Unal Turecko 1981 165,0 38
    9. 135 Rukiye Solak Turecko 1989 169,0 48
    10. 136 Silvia Georgieva Bulharsko 1986 168,2 50
    11. 133 Lejla Delalic Bosna a Hercegovina 1978 166,0 51

    Bikiny fitness žen nad 169 cm

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 142 Magdalena Stawisinski Polsko 1987 171,0 7 7 7
    2. 147 Lejla Secic Bosna a Hercegovina 1988 173,0 10 8 8
    3. 146 Yelizaveta Malakova Bulharsko 1993 175,5 13 14 14
    4. 145 Janka Budimir Srbsko 1985 169,6 22 19 19
    5. 144 Yoana Ivanova-Zhilkova Bulharsko 1984 171,3 23 25 25
    6. 143 Mariann Nagy Maďarsko 1981 174,0 33 30 30
    7. 149 Selma Bostandzija Bosna a Hercegovina 1992 169,8 35
    8. 148 Avgustina Todorova Bulharsko 1987 169,8 39

    Bikiny fitness žen - absolutní vítězka

    p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
    1. 142 Magdalena Stawisinski Polsko 1987 171,0 8 8
    2. 124 Anna Wozniakowska Polsko 1991 163,0 11 11
    3. 134 Agne Kiviselg Estonsko 1988 167,6 12 12
    4. 115 Elena Dimitrova Bulharsko 1993 160,0 18 18

    Zpět na začátek článku


    Foto:
    www.eastlabs.sk / Igor Kopček


    Líbil se Vám článek?
    Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

    Související články:

    Diskuse k článku:
    Reklama:
    Uživatelské jméno:
    Heslo:
    Text:
    ...
    Upozornit na novou odpověď e-mailem.
    Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

    18.10.14:15amoresPE - Ten Stanimir Etov vypada velmi dobree. Krizo by mal spozor..
    Zobrazit všechny příspěvky







    Jméno: pamatovat
    Heslo:



    Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
    Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
    Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
    Vyhledávání:
    RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra