Reklama:

Najdi a vyhraj! (41/2019)

4.835 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Člověk si rychle zvyká na prostředí, ve kterém se pohybuje, a na situace, s nimiž přichází do styku. Pro kulturistu je normální nosit si všude s sebou jídlo, chodit v teplákách, holit si nohy a kontrolovat si v zrcadle formu. A mně už na tom dnes nic divného taky nepřijde. Dobře si ale pamatuji, jak jsem se před lety v prvním ročníku vysoké školy, kdy jsem se ještě o žádné cvičení ani svaly nezajímal, bavil s kamarádem, jehož spolubydlící na koleji se prý často ráno koukal na fotky a videa "naolejovaných chlápků v tangáčích". Shodli jsme se, že to fakt není normální, a kamarád se před tímto spolubydlícím měl celý rok radši na pozoru a ve sprše se radši vždycky ujistil, že je pořádně zamčeno. A dnes se na ty "naolejovaný chlápky v tangáčích" koukám taky...

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží arašídové máslo (250 g) od společnosti Big Boy. Big Boy Butter arašídový krém je vyroben z arašídů prvotřídní kvality původem z Argentiny. Výsledkem je produkt krémové konzistence, který splní všechna Vaše očekávání. Arašídový krém neobsahuje žádné přidané konzervanty, barviva, cukr ani sůl. Jedná se tedy o čistě přírodní produkt plný vitamínů a minerálů, který by ve Vašem jídelníčku rozhodně neměl chybět.


Jaké povolání má závodník physique Ondřej Novák?

Najdi a vyhraj! (41/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Jaké povolání má závodník physique Ondřej Novák?
lékař
policista
hasič
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 10. 10. 2019 v 08:00 a končí 17. 10. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (40/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, kolik titulů mistra světa má benčař Vlastimil Kužel. Správná odpověď zní: 9.

Vylosováni byli a spalovač tuku Lean Solution (180 cps) od společnosti PROM-IN obdrží:

  • Klára Šimonová - b.u.f.i.n.k.a@...cz
  • Petr Svěrák - petrsverak@...cz
  • Nikola Asnadova - nikola.asnad@...com

Gratulujeme!

Náš čtenář Jaromír nám poslal fotografii s výhrou z jedné z předešlých soutěží. Děkujeme a posíláme mu za to malý dárek.


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 17. října. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra