Reklama:
Vitamíny a minerály pro imunitu
Vitamín D3, multivitamíny a minerály, ale třeba i probiotika. Klikněte zde.

Najdi a vyhraj! (40/2019)

5.214 zhlédnutí
Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

V souvislosti se cvičením se často objevuje termín svalová paměť. Svalová paměť znamená, že pokud už cvičíte delší dobu a vybudovali jste na svém těle jakousi muskulaturu, i když si pak dáte od posilovny třeba i na delší čas pauzu, tak pokud začnete znovu cvičit, "nahodíte" zpátky svaly mnohem rychleji, než když jste je budovali poprvé. Takhle to funguje u normálních lidí. Osobně mám ale naprosto opačnou zkušenost. Moje tělo je nadané tím, že stačí měsíc necvičit a bez větší námahy ochotně zapomene, že jsem kdy držel činku v ruce. Nedávno jsem chytře přechodil nějakou menší chřipku a následné opětovné onemocnění mělo za následek, že jsem přibližně ten měsíc ve fitku nebyl. Tento týden jsem byl znovu cvičit a po pár sériích kladivových zdvihů mám tak namožené ruce, předloktí a svaly v dlaních, že jsem si dlouho myslel, že mám snad skřípnutý nějaký nerv, který mi vypíná cit v ruce. Ne každý se holt narodil pro kulturistiku. Možná se ale na druhou stranu můžu znovu těšit na nějaké ty začátečnické přírůstky.

Zapojit se mohou i čtenáři ze Slovenska!

Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


O co v tomto týdnu hrajeme?

Tentokrát každý ze tří výherců obdrží spalovač tuku Lean Solution (180 cps) od společnosti PROM-IN. Lean Solution nabízí jedinečný 3fázový komplex pro optimální management kontroly tělesné hmotnosti. Je unikátní extra vysokým množstvím účinných složek - acetyl-L-karnitin HCl, extrakt zeleného čaje, L-tyrosin, kofein, kajenský pepř a synefrin.


Kolik titulů mistra světa má benčař Vlastimil Kužel?

Najdi a vyhraj! (40/2019)
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Kolik titulů mistra světa má benčař Vlastimil Kužel?
3
9
15
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 03. 10. 2019 v 08:00 a končí 10. 10. 2019 v 08:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.


Výherci soutěže Najdi a vyhraj! (39/2019):

V minulém kole soutěže jsme se Vás ptali, jak se jinak říká zápasům v páce. Správná odpověď zní: armwrestling.

Vylosováni byli a po 2 od každé z příchutí (citron, pomeranč, černý rybíz) hypotonického nápoje Zerodrinx Tabs (18 tablet) od společnosti Nutrend obdrží:

  • Jan Luňák - j.lunak@...cz
  • Karel Slezák - karel-slezakK@...cz
  • Petra Koldová - prehistamcc@...com

Gratulujeme!


Vyhráli jste v předchozí soutěži? Vyfoťte se s cenou, pošlete nám tuto fotografii
a získáte navíc hodnotnou cenu z našeho e-shopu!

(Fotografie bude zveřejněna u některé z pravidelných týdenních soutěží, či na našem FB.)


Hodnotné ceny z našich soutěží by mohli vyhrát také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné výhry!


Pravidla soutěže: Každý čtenář může zaslat pouze jednu odpověď. Své tipy zasílejte do čtvrtka 10. října. Jména výherců budou zveřejněna ve čtvrtek prostřednictvím článku, v němž naleznete také další soutěžní otázku pro následující týden. Znalostního souboje se mohou zúčastnit pouze čtenáři s dodací adresou pro výhry na území České a Slovenské republiky.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 31 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra